Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Warszawa - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 522 ogłoszenia
Mieszkanie * Warszawa * Białołęka * Metro * Okazja *

Mieszkanie * Warszawa * Białołęka * Metro * Okazja *

469 000 zł

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

32,64 m² - 14368.87 zł/m²
56m2 mieszkanie 3 pokoje Białołeka Mehoffera 103 las ochrona plac zabaw parking prywatny Warszawa wyremomtowane

Warszawa, Białołęka - 12 maja 2026

56 m² - 14625 zł/m²
Apartament 146 m2- WILANÓW

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 17 maja 2026

146 m² - 10993.15 zł/m²
Marki M1 - Decathlon - nowe mieszkanie z ogródkiem

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

60 m² - 11650 zł/m²
REZERWACJA - Przestronne mieszkanie 71 mkw - w cenie garaż i kom. lok. - Nowodwory

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dzisiaj o 10:57

71 m² - 13373.24 zł/m²
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie

777 000 złdo negocjacji

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

59,10 m² - 13147.21 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie Trzypokojowe Warszawa

Warszawa, Białołęka - 15 maja 2026

55,40 m² - 11191.34 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie

Warszawa, Białołęka - 12 maja 2026

47 m² - 13787.23 zł/m²
Przytulne M2 na Nowodworach z bardzo dużym tarasem!

Warszawa, Białołęka - 15 maja 2026

38,10 m² - 14960.63 zł/m²
2-pokojowe 35 m2 / Białołęka ul. Sygnetowa / z Garażem

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

35,20 m² - 15340.91 zł/m²
Premium 2 pokoje | Port Żerań | Taras | Garaż + Komórka

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dzisiaj o 12:52

47,20 m² - 18008.47 zł/m²
3 pokoje | Głębocka | MP + Duża Komórka

Warszawa, Białołęka - 13 maja 2026

66,19 m² - 12675.63 zł/m²
2 balkony, GOTOWE 4 pok 12min do Metra , możliwy rabat! Okazja!

Warszawa, Białołęka - 09 maja 2026

66,29 m² - 11000 zł/m²
Okazja I 3 pokoje w Warszawie | 565 tys. zł | NOWE | Bez pośredników

Warszawa, Białołęka - 17 kwietnia 2026

40 m² - 14125 zł/m²
Mieszkanie, Warszawa

Warszawa, Białołęka - 30 kwietnia 2026

61 m² - 13901.64 zł/m²
Białołęka  85 m do remontu z garażem  tanio

Warszawa, Białołęka - 16 maja 2026

85 m² - 9647.06 zł/m²
Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem| Garaż | Komórka

Warszawa, Białołęka - 15 maja 2026

45,83 m² - 14182.63 zł/m²
54,5 m2 | 2 pokoje | taras | garaż | 2017 r.

Warszawa, Białołęka - 10 maja 2026

54,50 m² - 12458.72 zł/m²
Nowoczesne M2 | Hemara | Garaż

Warszawa, Białołęka - 24 kwietnia 2026

38,91 m² - 14109.48 zł/m²
Mieszkanie 31m2 | Ogródek 40m2 | Garaż | 200m tramwaj

Warszawa, Białołęka - 13 maja 2026

31 m² - 17258.06 zł/m²
40 m | 2 pokoje | taras 21 m2 | garaż | komórka

Warszawa, Białołęka - 10 maja 2026

40,20 m² - 16293.53 zł/m²
Słoneczne 3-pokoje z garażem i komórką

Warszawa, Białołęka - 17 maja 2026

60 m² - 14248.33 zł/m²
!! OKAZJA na Białołęce !!

Warszawa, Białołęka - 01 maja 2026

56,37 m² - 11530.96 zł/m²
71 m2 | 4 pokoje | duży balkon | Tarchomin

Warszawa, Białołęka - 11 maja 2026

71 m² - 12450.7 zł/m²
***WŁASNOŚĆ gruntu_Ogrzewanie Podłogowe_Odbiór w CZERWCU !

Warszawa, Białołęka - 17 maja 2026

54,68 m² - 12160 zł/m²
2 pokojowe| mieszkanie z dużym ogródkiem| 12.05 dzień otwarty

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

38,14 m² - 16518.09 zł/m²
3 pokoje Białołęka - Żerań, balkon, miejsce parkingowe

Warszawa, Białołęka - 04 maja 2026

65 m² - 15215.38 zł/m²
104,64m2 salon + 3 sypialnie + poddasze 78m2 pow. użytkowej BIAŁOŁĘCKA

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

104,64 m² - 9900 zł/m²
Kawalerka na Nowodworach!

Warszawa, Białołęka - 14 maja 2026

35,70 m² - 13725.49 zł/m²
2 pokoje przy samym lesie | cisza i spokój

Warszawa, Białołęka - 04 maja 2026

39 m² - 13205.13 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Warszawa, Białołęka - 30 kwietnia 2026

52,60 m² - 12718.63 zł/m²
Mieszkanie, Warszawa

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

56 m² - 14089.29 zł/m²
Ta oferta, tylko u nas!

Warszawa, Białołęka - 30 kwietnia 2026

60 m² - 14816.67 zł/m²
Zapłać za 48,80 m², mieszkaj na 70 m²! Dwupoziomowy | Smart inwestycja

Warszawa, Białołęka - 17 maja 2026

70 m² - 9364.09 zł/m²
Nowe Od Dewelopera - Wykończone Pod Klucz, Zapraszam Do Obejrzenia!

Warszawa, Białołęka - 16 maja 2026

34,69 m² - 14413.38 zł/m²
2 pokoje z balkonem i klimatyzacją na terenie kameralnego osiedla

Warszawa, Białołęka - 05 maja 2026

40,30 m² - 14267.99 zł/m²
M3 widna kuchnia , Okazyjna Cena! bez wkładu Garaż/Komórka

Warszawa, Białołęka - 08 maja 2026

60,32 m² - 11269.99 zł/m²
39,5m | 3 pokoje | garaż | przy pętli Winnica

Warszawa, Białołęka - 29 kwietnia 2026

39,50 m² - 13898.73 zł/m²
Zamieszkaj w mieszkaniu z duszą i klimatem

Warszawa, Białołęka - 29 kwietnia 2026

67,20 m² - 14866.07 zł/m²
Marki M1 - Decathlon - nowe mieszkanie z ogródkiem

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

60 m² - 11650 zł/m²
2 Pokoje Okazja Oddzielna Kuchnia Garaż Balkon

Warszawa, Białołęka - 22 kwietnia 2026

56 m² - 11160.71 zł/m²
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie

777 000 złdo negocjacji

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

59,10 m² - 13147.21 zł/m²
PARTER Z OGRÓDKIEM, nowe, oddane do użytkowania 4 pokoje 75,27m2

Warszawa, Białołęka - Dzisiaj o 12:19

75,27 m² - 11200 zł/m²
Kompaktowe 4 pokoje, klucze do odbioru od zaraz, szybko do METRA!

Warszawa, Białołęka - 22 kwietnia 2026

61,76 m² - 10850.47 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe - Wiśniowy Sad

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

52 m² - 12980.77 zł/m²
2/3| Pokojowe | 54M2 | Bez Wkładu Własnego | Rkm | Od Zaraz | Gotowe

Warszawa, Białołęka - 02 maja 2026

52,40 m² - 11812.98 zł/m²
Pilna sprzedaż!  2 pokojowe mieszkanie, Zielona Dolina II

Warszawa, Białołęka - 20 kwietnia 2026

32 m² - 15593.75 zł/m²
***KREDYT BEZ wkładu własnego_Okazja -5%_Ogrzewanie Podłogowe !

Warszawa, Białołęka - 04 maja 2026

56,52 m² - 13062.5 zł/m²
***WYKOŃCZONE_Ogrzewanie podłogowe_Rabat 5%_BEZ prowizji i PCC !

Warszawa, Białołęka - 04 maja 2026

37,68 m² - 14392.5 zł/m²
2 pokoje | Balkon | Osiedle strzeżone | Miejsce parkingowe

Warszawa, Białołęka - Dzisiaj o 09:14

47,13 m² - 14406.96 zł/m²
Mieszkanie 2-pok.| Triton Winnica | Białołęka

Warszawa, Białołęka - Dzisiaj o 11:21

31,93 m² - 18759.79 zł/m²
Kawalerka na Nowodworach!

Warszawa, Białołęka - 14 maja 2026

35,70 m² - 13725.49 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Warszawa i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon