Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Poznań - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Mieszkanie w wysokim standardzie blisko Malty.

Mieszkanie w wysokim standardzie blisko Malty.

679 999 zł

Poznań, Komandoria - 18 kwietnia 2026

45,70 m² - 14879.63 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Poznań, ul. Andrzeja Łaskarza 2

Poznań, Śródka - 12 maja 2026

48,70 m² - 11067.76 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 58m2 + balkon Bez Prowizji

Poznań - 29 kwietnia 2026

58,64 m² - 13000 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 + balkon Bez Prowizji

Poznań - 29 kwietnia 2026

43,02 m² - 13100 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 58m2 + balkon

Poznań - 28 kwietnia 2026

58,64 m² - 13050 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 52m2 + loggia

Poznań - 28 kwietnia 2026

52,35 m² - 13000 zł/m²
2 pok. mieszkanie na parterze blisko Śródki

Poznań - 02 maja 2026

36 m² - 12194.44 zł/m²
Mieszkanie na Śródce

Poznań, Śródka - 06 maja 2026

52,10 m² - 11514.4 zł/m²
2 pokoje z balkonem - 40,93 m² komfortu | A11

Poznań, Warszawskie - Odświeżono dnia 14 maja 2026

40,93 m² - 14414.85 zł/m²
Twoja pierwsza kawalerka, mała ale idealna- 25,33 m² Poznań Malta | A3

Poznań, Warszawskie - 18 kwietnia 2026

25,33 m² - 16581.13 zł/m²
Rodzinna Malta - 2 pokoje z ogrodem dla miłośników psów | B4

Poznań, Warszawskie - 18 kwietnia 2026

39,86 m² - 14801.81 zł/m²
Komfortowe mieszkanie 46,69m2 Poznań ul. Zawady 10

Poznań - 03 maja 2026

46,69 m² - 12529.45 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie na poddaszu

Poznań, Śródka - 27 kwietnia 2026

49,90 m² - 9218.44 zł/m²
Mikrokawalerka 21 m² z Balkonem / Przy parku | Blisko Uczelnii

Poznań, Zawady - 28 kwietnia 2026

21 m² - 11428.57 zł/m²
Mieszkanie Poznań, Zawady

Poznań, Zawady - 26 kwietnia 2026

50,49 m² - 10992.28 zł/m²
Lokal na Śródce w super cenie ! ul. Rynek Śródecki 15

Poznań, Śródka - 23 kwietnia 2026

84 m² - 5000 zł/m²
Mieszkanie z klimatem w kamienicy 2 pokoje 52m2

Poznań - 02 maja 2026

52 m² - 10365.38 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie z miejscem garażowym i komórką lokatorską

Poznań - 03 maja 2026

48,08 m² - 16430.95 zł/m²
Wyjątkowy apartament w sercu Poznania! 2 pokoje |balkon| Ostrów Tumski

Poznań, Stare Miasto - 04 maja 2026

39,31 m² - 20223.86 zł/m²
Na sprzedaż – stylowe, nowoczesne mieszkanie | Poznań, ul. Krańcowa 52

Poznań, Warszawskie - 11 maja 2026

48 m² - 12083.33 zł/m²
Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą/REZERWACJA

Poznań - 04 maja 2026

47 m² - 11808.51 zł/m²
Bezpośrednio ! sprzedam mieszkanie Główna 56 - gotowe do zamieszkania

Poznań - 15 maja 2026

34 m² - 11323.53 zł/m²
2 pokoje + OSOBNA kuchnia | Loggia | Hala G. | Smolna | Blisko Śródki

Poznań - 08 maja 2026

45,40 m² - 14955.95 zł/m²
Balkon/ochrona/pełne wyposażenie/zadbane, bez dodatkowych nakładów

Poznań - 29 kwietnia 2026

40,56 m² - 13658.78 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu blisko jeziora Maltańskiego

Poznań, Warszawskie - 24 kwietnia 2026

49 m² - 12224.49 zł/m²
Nowe 2 Pokoje | Dwa Balkony | Winda | Nowe Miasto

Poznań - 08 maja 2026

50 m² - 13800 zł/m²
Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania w pakiecie

Poznań, Rataje - 23 kwietnia 2026

122,11 m² - 10072.89 zł/m²
Kawalerka z balkonem i windą w Poznaniu

Poznań - 10 maja 2026

19,55 m² - 14782.61 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Poznaniu na Malcie

Poznań - 12 maja 2026

49,80 m² - 10240.96 zł/m²
POLANKA 3 pok. z aneksem na zamkniętym osiedlu. BEZ PROWIZJI

Poznań - 07 maja 2026

64,50 m² - 12697.67 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem na Nowym Mieście

Poznań - 04 maja 2026

67,43 m² - 11567.55 zł/m²
Zamknięte osiedle, Garderoba, nowo wykończone, Super Lokalizacja

Poznań - 26 kwietnia 2026

34,70 m² - 15821.33 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 141m2 + taras Bez Prowizji

Poznań, Śródka - 11 maja 2026

141,48 m² - 29500 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 55m2 + ogródek Bezpośrednio

Poznań, Śródka - 05 maja 2026

55,54 m² - 16459.99 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 27m2 + balkon Bez Prowizji

Poznań, Śródka - 29 kwietnia 2026

27,03 m² - 17459.97 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 36m2 + balkon

Poznań, Śródka - 23 kwietnia 2026

36,04 m² - 16959.99 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 + balkon Bezpośrednio

Poznań, Śródka - 17 kwietnia 2026

57,92 m² - 16460 zł/m²
Na sprzedaż KAWALERKA ul. Pobiedziska, Poznań

Poznań, Warszawskie - 23 kwietnia 2026

32,30 m² - 11500 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie 56m2, Polanka, BEZPOŚREDNIO

Poznań - 17 kwietnia 2026

56 m² - 12857.14 zł/m²
Kawalerka przy ul. Nadolnik

Kawalerka przy ul. Nadolnik

345 000 złdo negocjacji

Poznań, Zawady - 10 maja 2026

21 m² - 16428.57 zł/m²
PROMOCJA! MODEL 20/80 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Poznania | B.M2

Poznań, Stare Miasto - 09 maja 2026

46,62 m² - 18360 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Poznań i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon