Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Poznań - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń
Słoneczne | 2 pokoje po generalnym remoncie | Winogrady os. Przyjaźni | gotowe pod klucz

479 000 złdo negocjacji

Poznań, Winiary - 15 maja 2026

38,30 m² - 12506.53 zł/m²
REZERWACJA 4-pokojowe mieszkanie z dwoma loggiami |Winiary| 82,5 m²

Poznań, Winiary - 12 maja 2026

82,50 m² - 10775.76 zł/m²
Kawalerka do remontu blisko tramwaju

Poznań, Winiary - 16 maja 2026

28,64 m² - 11522.35 zł/m²
2 pokoje piwnica balkon i nowe wyposażenie!

Poznań, Winiary - 11 maja 2026

37,70 m² - 13236.07 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, zamknięte osiedle, Poznań.

Poznań, Winiary - 04 maja 2026

36,40 m² - 12609.89 zł/m²
Wyjątkowe Mieszkanie Na Winiarach!

Poznań, Winiary - 22 maja 2026

53,70 m² - 10148.98 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam mieszkanie Poznan os. Winiary

Poznań, Winiary - Odświeżono dnia 15 maja 2026

53 m² - 10849.06 zł/m²
2 pokoje Sołacz cegła ul Źródlana parking

Poznań, Winiary - 29 kwietnia 2026

41,60 m² - 11274.04 zł/m²
2 pok ul Piątkowska 2000 rok Winiary

Poznań, Winiary - 16 maja 2026

36,41 m² - 12606.43 zł/m²
Słoneczne 63 m² na Winiarach: 3 pokoje z jadalnią i garażem

Poznań, Winiary - 13 maja 2026

63,56 m² - 11784.14 zł/m²
2 pokoje z przepięknym widokiem Winiary

Poznań, Winiary - 23 kwietnia 2026

46,10 m² - 11908.89 zł/m²
Piątkowska 84C Ataner 2006 6p/6 2pok.balkon zachód klimatyzacja widok

Poznań, Winiary - 14 maja 2026

48,80 m² - 13504.1 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

taras, miejsce w hali garażowej

Poznań - 12 maja 2026

48,10 m² - 10374.22 zł/m²
2 pokoje z oddzielną kuchnią | Bonin

Poznań, Jeżyce - 10 maja 2026

48 m² - 8958.33 zł/m²