Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Police - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Przyjaźni 26. Mieszkanie  wyposażone  50.5m2, 2-pokojowe  z balkonem.

Przyjaźni 26. Mieszkanie wyposażone 50.5m2, 2-pokojowe z balkonem.

360 000 złdo negocjacji

Police, Księcia Bogusława X - 11 maja 2026

50,50 m² - 7128.71 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 47 m² w Policach BEZ POŚREDNIKÓW

Police, Anny Jagiellonki - 13 maja 2026

47,06 m² - 7841.05 zł/m²
Mieszkanie Police BEZ POŚREDNIKÓW  61,85 m2 WIDOK NA LAS

Police, Anny Jagiellonki - 12 maja 2026

62 m² - 7403.23 zł/m²
Spółdzielcze Wł- Parter - 3Pokoje z Balkonem.

Police - 11 maja 2026

58,53 m² - 8867.25 zł/m²
Kawalerka ul. Przyjaźni w Policach

Police - 08 maja 2026

30,70 m² - 9120.52 zł/m²
4 Pokojowe Mieszkanie z kom. Lokatorską w Policach

Police - 08 maja 2026

74,91 m² - 7595.78 zł/m²
Roweckiego - Dwa Pokoje z balkonem Piwnicą-Police

Police - 03 maja 2026

54,39 m² - 7630.08 zł/m²
75m2 Mieszkanie/ 3 Pokoje/ 17m piwnica/ Balkon!

Police - 03 maja 2026

75,45 m² - 6984.76 zł/m²
Sprzedam mieszkanie -53 m2

Sprzedam mieszkanie -53 m2

510 000 złdo negocjacji

Police, Anny Jagiellonki - 03 maja 2026

52 m² - 9807.69 zł/m²
Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w Policach

Police, Anny Jagiellonki - 30 kwietnia 2026

61,44 m² - 9684.24 zł/m²
Przytulne 2 pokoje w Policach - spółdzel-własnoś

Police - 28 kwietnia 2026

47,06 m² - 7968.55 zł/m²
3 pokojowe Mieszkanie w Policach! Balkon- Piwnica

Police - 27 kwietnia 2026

62,63 m² - 7488.42 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe - Sprzedaż ewentualna zamiana z dopłatą

Police - 20 kwietnia 2026

61,54 m² - 7718.56 zł/m²
2 pokoje w nowszym bloku w centrum Nowych Polic!!!

Police - 11 maja 2026

53 m² - 9620.75 zł/m²
PO REMONCIE na PARTERZE z balkonem 2 pokojowe 45 m.2 / Nowa łazienka

Police - 01 maja 2026

45 m² - 8977.78 zł/m²
REZERWACJA .Przytulne mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji.

Police - 03 maja 2026

46,74 m² - 7595.21 zł/m²
Piękne 3 pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Police - 27 kwietnia 2026

48 m² - 9354.17 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Mieszka I

Police - 12 maja 2026

42,19 m² - 8035.08 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe. Police

Police, Anny Jagiellonki - 07 maja 2026

53 m² - 9811.32 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku.

Police - Dzisiaj o 06:50

53,85 m² - 8905.52 zł/m²
3 pok. na osiedlu Gryfitów w Policach!!!

Police - 19 kwietnia 2026

61,50 m² - 8292.68 zł/m²
3 pokoje w nowoczes. bloku w centrum nowych Polic!

Police - 19 kwietnia 2026

52,40 m² - 9064.89 zł/m²
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, Police, ul. Zamenhofa

Police - 12 maja 2026

61,47 m² - 8117.78 zł/m²
Mieszkanie na parterze 4-pokojowe z balkonem i piwnicą

Police - 11 maja 2026

73 m² - 8219.18 zł/m²
3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | winda | centrum Polic

Police - 30 kwietnia 2026

60,08 m² - 9304.26 zł/m²
Mieszkanie B9 na 2 piętrze w budynku B4

Police - 18 kwietnia 2026

61,63 m² - 8400 zł/m²
Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie, naprzeciw galerii Hosso, kawalerka

Police - 09 maja 2026

32,90 m² - 10334.35 zł/m²
Na sprzedaż bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 78,34 m²

Police, Anny Jagiellonki - 14 kwietnia 2026

78,34 m² - 6125.86 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie z balkonem – centrum Polic | 2 piętro | 68 m²

Police, Anny Jagiellonki - 18 kwietnia 2026

68 m² - 7044.12 zł/m²
Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i klimatyzacją

Police - 11 maja 2026

61,32 m² - 9703.2 zł/m²
2 pokoje I pierwsze piętro I las za oknem.

Police - 27 kwietnia 2026

54,46 m² - 7313.62 zł/m²
2 pokoje/ul. Policka/2piętro/39,8m2

Szczecin, Bukowo - 17 kwietnia 2026

39,80 m² - 10025.13 zł/m²
2 pokoje na parterze blisko komunikacja i sklepy

Szczecin - 30 kwietnia 2026

49,90 m² - 10501 zł/m²
Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie z garażem

Szczecin, Bukowo - 09 kwietnia 2026

58 m² - 15517.24 zł/m²
Atrakcyjne 2 pokoje parter Bukowo cegła

Szczecin, Bukowo - 18 kwietnia 2026