Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Darłowo - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 13 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nowy Apartament nad morzem

Nowy Apartament nad morzem

549 000 zł

Mielno - 14 maja 2026

32 m² - 17156.25 zł/m²
Morze, Jezioro,  Las,  Basen – wyjątkowo w MIELNIE

Mielno - 04 maja 2026

39,88 m² - 22316.95 zł/m²
Dwupoziomowy Apartament w zabudowie szeregowej nad morzem. Mielno

Mielno - 13 maja 2026

53,50 m² - 17196.26 zł/m²
Komfortowy apartament między morzem a jeziorem  z tarasem i widokiem na jezioro Jamno- Złote Piaski

Unieście - Odświeżono dnia 20 maja 2026

29,81 m² - 13586.04 zł/m²

Unieście - Odświeżono dnia 19 maja 2026

53,50 m² - 14000 zł/m²
Mieszkanie 3- pokojowe

Koszalin - 29 marca 2026

61,87 m² - 6287.38 zł/m²
Apartament - Port Mielno Panorama 41m2, IIp. - 9.900zł/1m2

Mielno - 28 kwietnia 2026

40,80 m² - 9900 zł/m²
Apartament - Port Mielno Panorama 36 m2, IIIp. - 10.000zł/1m2

Mielno - 28 kwietnia 2026

36 m² - 10000 zł/m²
Apartament - Port Mielno 41m2, parter - wykończony

Mielno - 28 kwietnia 2026

40,80 m² - 11361.76 zł/m²
Zadbane, czyste 3 pokojowe, balkon, urządzone-kuchnia, szafy, Lelewela

Koszalin - 29 kwietnia 2026

53,60 m² - 7929.1 zł/m²
Nowe deweloperskie 2-pok z oddzielną kuchnią, garderobą, balkonem UE

Koszalin - 13 maja 2026

41,55 m² - 8590 zł/m²
Apartament - Port Mielno Panorama 9.100 zł/1m2

Mielno - 13 maja 2026

63,70 m² - 9105.18 zł/m²
Nowe deweloperskie GOTOWE 2-pok z aneksem, loggia

Koszalin - Dzisiaj o 13:55

45,98 m² - 8400 zł/m²
Unii Europejskiej Nowe 3-pok z balkonem, II piętro

Koszalin - 13 maja 2026

51,49 m² - 8100 zł/m²
Nowe przytulne 3-pokojowe z aneksem, balkonem, wysoki parter, UE

Koszalin - 04 maja 2026

45,61 m² - 8100 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje, os. UE, wysoki parter

Koszalin - 11 maja 2026

39,08 m² - 10875.13 zł/m²
0% Nowe, gotowe deweloperskie 3pok, loggia, łazienka->7m2! Unii Europ.

Koszalin - 19 maja 2026

62,05 m² - 7977.44 zł/m²
SwpdL, z wyposażeniem, rej. Lelewela, 3 pokoje

Koszalin - 20 maja 2026

59,10 m² - 6074.45 zł/m²
Czteropokojowe - Lelewela

Koszalin - 08 maja 2026

69,70 m² - 7876.61 zł/m²
SwpdL, 31,6m2, 0 piętro, rej. Kołłątaja

Koszalin - 05 maja 2026

31,60 m² - 7389.24 zł/m²
Mieszkanie w bloku

Mieszkanie w bloku

125 000 złdo negocjacji

Sowno - 16 maja 2026

53 m² - 2358.49 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe Spółdz-Własnościowe

Koszalin - 15 maja 2026

59,10 m² - 6074.45 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe, spółdzielcze-własnościowe

Koszalin - 05 maja 2026

60,10 m² - 7404.33 zł/m²
Mieszkanie 4-pokojowe Karłowicza Rezerwacja

Koszalin - 26 kwietnia 2026

58,24 m² - 7366.07 zł/m²
Nowe | Staszica | przytulne 2 pokoje| 4 piętro | loggia

Koszalin - 08 maja 2026

40,30 m² - 9000 zł/m²
Gotowe | Staszica | nowe, winda| 5 piętro | 2pok. z tarasem

Koszalin - 04 maja 2026

40,70 m² - 9900 zł/m²
Nowe 2-pokojowe, idealne pod inwestycję, wydanie w tym roku

Koszalin - 13 maja 2026

32,88 m² - 8800 zł/m²
Nowe deweloperskie 2-pok z oddzielną kuchnią, garderobą, balkonem

Koszalin - 04 maja 2026

41,55 m² - 8590 zł/m²
Nowe 2-pokojowe z aneksem, balkonem, Unii Europejskiej

Koszalin - 04 maja 2026

32,88 m² - 8800 zł/m²
Nowe, 2-stronne, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem

Koszalin - 04 maja 2026

51,49 m² - 8100 zł/m²
Unii Europejskiej, nowe deweloperskie 1-pokojowe z aneksem, balkonem

Koszalin - 04 maja 2026

25,53 m² - 8900 zł/m²
Nowe, narożne 2-pokojowe z aneksem, balkonem (można wydzielić 3 pokój)

Koszalin - 04 maja 2026

49,33 m² - 8100 zł/m²
Nowe, środkowe 2-pokojowe z aneksem, wysoki parter, UE

Koszalin - 04 maja 2026

34,74 m² - 8800 zł/m²
Nowa inwestycja, Unii Europejskiej, narożne 2-pok z aneksem, balkonem

Koszalin - 04 maja 2026

46,31 m² - 8100 zł/m²
Włoska, os.Ue, 2 pokoje z ogródkiem, wysoki parter

Koszalin - 29 kwietnia 2026

39,18 m² - 10719.75 zł/m²