Liczba pokoi

mieszkania sprzedaż łódź - Prudnik - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 38 ogłoszeń
Mieszkanie 3 pokojowe 62 m² po remoncie Prudnik

Mieszkanie 3 pokojowe 62 m² po remoncie Prudnik

329 000 zł

Prudnik - 08 maja 2026

62,50 m² - 5264 zł/m²
Prudnik-kawalerka, gotowa inwestycja

Prudnik - 13 maja 2026

35,90 m² - 4735.38 zł/m²
Sprzedam mieszkanie - Prudnik; 60,4m2; 1 piętro; 3 pokoje, umeblowane, wysoki standard

Prudnik - Odświeżono dzisiaj o 15:16

60,40 m² - 5794.7 zł/m²
Atrakcyjne po remoncie dwa pokoje+balkon

Prudnik - 07 maja 2026

54,60 m² - 6043.96 zł/m²
Sprzedam mieszkanie bez czynszowe z ogrodkiem (teren nie zalewowy)

Prudnik - 05 kwietnia 2026

278 m² - 629.5 zł/m²
Przytulne mieszkanie w pobliżu centrum Prudnika

Prudnik - 13 maja 2026

41,02 m² - 3144.81 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Kawalerka 20m2 Wyszyńskiego 3 Piętro

Prudnik - 09 maja 2026

20 m² - 5000 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, 45 m2, Prudnik, ul. Wyszyńskiego

Prudnik - Odświeżono dnia 17 maja 2026

47,57 m² - 4414.55 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 64.9m2

Sprzedam mieszkanie 64.9m2

150 000 złdo negocjacji

Prudnik - 16 maja 2026

64,90 m² - 2311.25 zł/m²
Mieszkanie, Prudnik

Prudnik - 06 kwietnia 2026

60,40 m² - 4137.42 zł/m²
Wynajem 2-pokojowego mieszkania z balkonem Centrum Prudnik

Prudnik - 14 kwietnia 2026

55 m²
Sprzedam mieszkanie

Prudnik - 09 maja 2026

60 m² - 5333.33 zł/m²
Piękne mieszkanie w centrum Prudnika.

Prudnik - 14 maja 2026

46 m²
Mieszkanie na Skowronskiego-Parter

Prudnik - 19 maja 2026

50 m²
Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w centrum.

Prudnik - 18 maja 2026

30 m²
Rezerwacja. Przestronne mieszkanie 80 m² w centrum Prudnika | widok na Rynek

Prudnik - 13 maja 2026

80 m² - 3487.5 zł/m²
Przytulna Kawalerka do wynajęcia ok 26 m2

Prudnik - 09 maja 2026

33 m²
Kawalerka blisko rynku cisza parking spokojna okolica niski czynsz

Prudnik - 13 kwietnia 2026

30 m²
wynajem mieszkania

Prudnik - 11 maja 2026

44 m²
Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Prudniku, Skowrońskiego

Prudnik - 11 maja 2026

38 m²
Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

1 600 złdo negocjacji

Prudnik - 19 maja 2026

49 m²
Wynajem mieszkanie

Prudnik - 11 maja 2026

48 m²
Mieszkanie Prudnik Wyszynskiego

Prudnik - 09 maja 2026

45,50 m²
Mieszkanie na wynajem 1-sze Piętro ogrzewanie miejskie ul. Piastowska 28

Prudnik - Odświeżono dnia 18 maja 2026

40 m²
Wynajmę mieszkanie 54m2, 2 piętro, 2 pokoje, centrum

Prudnik - 03 maja 2026

54 m²
Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe

Prudnik - 03 maja 2026

57 m²
Wynajmę mieszkanie 35m2, kawalerka, ciepła i cicha.

Prudnik - 16 maja 2026

35 m²
Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na os. Wyszyńskiego 45m2

Prudnik - 20 maja 2026

45 m² - 3555.56 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia

Prudnik - 03 maja 2026

17 m²
sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie

185 000 złdo negocjacji

Prudnik - 11 maja 2026

44 m² - 4204.55 zł/m²
REZERWACJA Sprzedam mieszkanie 45 M2   2 pietro

Prudnik - 22 kwietnia 2026

45 m² - 5333.33 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

230 000 złdo negocjacji

Prudnik - 02 maja 2026

66,35 m² - 3466.47 zł/m²
Mieszkanie z ogrodem na sprzedaż

Mieszkanie z ogrodem na sprzedaż

665 000 złdo negocjacji

Prudnik - Odświeżono dnia 20 maja 2026

107,88 m² - 6164.26 zł/m²
Mieszkanie w Prudniku

Mieszkanie w Prudniku

210 000 złdo negocjacji

Prudnik - 22 kwietnia 2026

54 m² - 3888.89 zł/m²
Mieszkanie 90 m² po generalnym remoncie bez czynszowe | Centrum | Ogrzewanie Gazowe +Klimatyzacja + kominek

Prudnik - Odświeżono dnia 07 maja 2026

90 m² - 4888.89 zł/m²
Mieszkanie 49 m²

Prudnik - 17 maja 2026

49 m² - 5102.04 zł/m²
Mieszkanie  wysoki standard!!!

Mieszkanie wysoki standard!!!

459 000 złdo negocjacji

Prudnik - 21 kwietnia 2026

87,70 m² - 5233.75 zł/m²
search