Liczba pokoi

oksywie - Podkarpackie - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
106 m2- 5 pokoi- ogród do górnego mieszkania!!!

106 m2- 5 pokoi- ogród do górnego mieszkania!!!

469 000 zł

Głogów Małopolski - 22 maja 2026

106,30 m² - 4412.04 zł/m²
Sprzedaż|Cesja|Mieszkanie 58,9M2|Rudna Mała|

Rudna Mała - 10 maja 2026

58,90 m² - 7724.96 zł/m²
Okulickiego 8: Żyj w samym sercu Stalowej Woli

Stalowa Wola - 22 maja 2026

65,72 m² - 6542.91 zł/m²
Widokowe 3-pokojowe mieszkanie, obok WsiZ i MswiA

Rzeszów - 20 maja 2026

64 m² - 8203.13 zł/m²
Słoneczne 2 pokoje, jasna kuchnia, balkon

Dynów - 16 maja 2026

60,20 m² - 4318.94 zł/m²
2 pokoje 40m2 po remoncie

Rzeszów - 17 maja 2026

40 m² - 12499.93 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Bez prowizji po remoncie 43 mkw parter k Parku Sybirakow i WSIZ

Rzeszów - 21 maja 2026

43 m² - 11744.19 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, 34 m2, po remoncie

Mielec - 27 kwietnia 2026

34 m² - 8794.12 zł/m²
2-pokojowe | os. Mieszka I | do zamieszkania

Rzeszów - 22 maja 2026

58 m² - 9827.59 zł/m²
OKAZJA !Mieszkanie–gotowe do zamieszkania Rzeszowie

Rzeszów - 15 kwietnia 2026

53 m² - 8113.21 zł/m²
Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Jarosław - 30 kwietnia 2026

60,80 m² - 6414.47 zł/m²
Bezczynszowe | Garaż piwinica w cenie | Ogród 4ar

Rzeszów - 19 maja 2026

71,30 m² - 10785.41 zł/m²
ul. Lwowska | Extra cena | Bezczynszowe >

Rzeszów - 30 kwietnia 2026

58,64 m² - 7656.89 zł/m²
Funkcjonalne mieszkanie 38,21 m² z balkonem

Rzeszów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

38 m² - 10947.37 zł/m²
3 pokoje z ogródkiem Wieniawskiego- kolejny etap!

Rzeszów - 20 maja 2026

53,12 m² - 9205.57 zł/m²
Świetna Lokalizacja! ul. Wieniawskiego / ogród /

Rzeszów - 20 maja 2026

53,12 m² - 9205.57 zł/m²
Mieszkanie Z Ogródkiem Sprzedaż Wilkowyja 50,94M2

Rzeszów - 10 maja 2026

50,94 m² - 10000 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie przy RYNKU W RZESZOWIE!

Rzeszów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

43,55 m² - 14213.55 zł/m²
Nowa inwestycja/Ogródki od 100 m2/Standard Premium

Rzeszów - 17 maja 2026

53,40 m² - 10093.63 zł/m²
Nowoczesne osiedle pod Boguchwałą/ 3M z ogródkiem

Boguchwała - 30 kwietnia 2026

50,82 m² - 7457.69 zł/m²
Nowe mieszkanie - Eco Residence - 49m2

Mielec - 17 kwietnia 2026

48,55 m² - 8012.36 zł/m²
Mieszkanie 58m - 4 pokoje, widok, parking, monitoring, piwnica.

Przemyśl - 31 marca 2026

58 m² - 7844.83 zł/m²
Ostatnie mieszkania w tej cenie! Boczna Lwowska!

Malawa - 19 maja 2026

58,64 m² - 7656.89 zł/m²
3 Pokoje Z Ogrodem | Świetna Lokalizacja|Stan Dew.

Rzeszów - 18 maja 2026

53,12 m² - 9205.57 zł/m²
Nowe Mieszkania Z Ogródkiem 42,57 M2, Wilkowyja

Rzeszów - 10 maja 2026