Liczba pokoi

mieszkania sprzedaż łódź - Pawłowiczki - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Mieszkanie na sprzedaż  64,9m2 w Pawłowiczkach

Mieszkanie na sprzedaż 64,9m2 w Pawłowiczkach

319 000 złdo negocjacji

Pawłowiczki - 15 maja 2026

64,90 m² - 4915.25 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 35 m w Kędzierzynie-Koźlu na parterze

Pawłowiczki - 17 maja 2026

35 m²
2-pokojowe mieszkanie 74 m² – na sprzedaż - Pawłowiczki woj. opolskie

Pawłowiczki - 27 kwietnia 2026

74 m² - 5135.14 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

search