Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Lesko - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
GOTOWE Mieszkanie - Bieszczady . 49m2 z ogrodkiem lub 80m2 z tarasami. 6975zł/m2

392 000 zł

Lesko - Odświeżono dzisiaj o 09:25

49 m² - 8000 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Lesko | po remoncie | od czerwca

Lesko - 12 maja 2026

62 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Lesko - 19 kwietnia 2026

36,43 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam  mieszkanie bez czynszowe  Średnie Wielkie!!!

Tarnawa Górna - Dzisiaj o 08:30

60 m² - 3333.33 zł/m²
Mieszkanie w Solinie z widokiem na Zaporę

Solina - 10 maja 2026

48,44 m² - 7574.32 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie w Solinie 80,5m2 - idealne pod inwestycje!

Solina - Odświeżono dnia 07 maja 2026

80,58 m² - 8066.52 zł/m²
Mieszkanie Solina 2 pokoje parter

Solina - 22 kwietnia 2026

40 m²
Kawalerka po remoncie w Sanoku.

Sanok - 30 kwietnia 2026

23,32 m² - 9391.08 zł/m²
Wynajmę: mieszkanie na osiedlu Błonie

Sanok - 14 maja 2026

37 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sanok - 14 maja 2026

38 m²
Mieszkanie w Sanoku

Sanok - Odświeżono dnia 15 maja 2026

47,40 m² - 6751.05 zł/m²
Wynajem - 53 m2, Sanok, ul. Topolowa (Posada)

Sanok - 15 maja 2026

53 m²
Sanok mieszkanie na wynajem 54m2

Sanok mieszkanie na wynajem 54m2

2 200 złdo negocjacji

Sanok - 14 maja 2026

54 m²
Mieszkanie 3 pokoje ul. Sadowa Sanok Wójtostwo

Sanok - 13 maja 2026

63 m² - 6015.87 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sanok - 11 maja 2026

62 m² - 8870.97 zł/m²
Mieszkanie Do wynajęcia

Sanok - 10 maja 2026

45 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sanok - 09 maja 2026

43 m²
Wynajmę Mieszkanie Sanok Rymanowska

Sanok - 08 maja 2026

70 m²
Mieszkanie własnościowe

Mieszkanie własnościowe

385 000 złdo negocjacji

Sanok - Odświeżono dnia 04 maja 2026

64 m² - 6015.63 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie – Sanok, ul. Stróżowska | 40 m² | 2 pokoje

Sanok - 26 kwietnia 2026

40 m² - 7375 zł/m²
Wynajem mieszkania

Wynajem mieszkania

1 900 złdo negocjacji

Sanok - 25 kwietnia 2026

50,50 m²
mieszkanie, kawalerka do wynajęcia

Sanok - 19 kwietnia 2026

32,50 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sanok - 19 kwietnia 2026

38 m²
Przytulna kawalerka w sercu Sanoka – Śródmieście

Sanok - 22 kwietnia 2026

21 m² - 10904.76 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

299 900 złdo negocjacji

Rzepedź - 20 kwietnia 2026

44,19 m² - 6786.6 zł/m²
Mieszkanie na parterze na Błoniach w Sanoku.

Sanok - 07 maja 2026

48,43 m² - 5884.78 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe Szczawne gmina Komańcza

Szczawne - 08 maja 2026

57,35 m² - 6015.69 zł/m²
Apartament / Mieszkanie w Bieszczadach -2 pokoje / Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne - 25 kwietnia 2026

35,50 m² - 8169.01 zł/m²
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Bieszczad- Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne - 18 kwietnia 2026

41,20 m² - 7839.81 zł/m²
Nowoczesne, wykończone mieszkanie dwupoziomowe w sercu Bieszczad

Ustrzyki Dolne - 13 maja 2026

47,54 m² - 9465.71 zł/m²
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Bieszczad / Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne - 30 kwietnia 2026

86 m² - 7000 zł/m²
Mieszkania z widokiem na góry w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne - 10 kwietnia 2026

49 m² - 7653.06 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne - 22 marca 2026

39,50 m² - 5822.78 zł/m²
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem

Ustrzyki Dolne - 07 maja 2026

57 m² - 7192.98 zł/m²
Mieszkanie sprzedam 40m², PARTER, Ustrzyki Dolne, ul. Stefana Batorego 28

Ustrzyki Dolne - 02 maja 2026

40 m² - 6500 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe 68 m, parter, Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne - 09 maja 2026

68 m² - 5294.12 zł/m²
Mieszkanie Do Wynajęcia

Ustrzyki Dolne - Odświeżono dzisiaj o 14:10

51 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Ustrzyki Dolne - 09 maja 2026

39 m²
Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie 38,5 m2

Ustrzyki Dolne - 29 kwietnia 2026

38,50 m²
Sprzedam mieszknie 24m2

Sprzedam mieszknie 24m2

200 000 złdo negocjacji

Ustrzyki Dolne - 28 kwietnia 2026

24 m² - 8333.33 zł/m²
Mieszkanie 48 m², 2 pokoje, centrum Ustrzyk Dolnych, 2 piętro, wyposażone

Ustrzyki Dolne - 26 kwietnia 2026

48 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

319 000 złdo negocjacji

Ustrzyki Dolne - 25 kwietnia 2026

57,86 m² - 5513.31 zł/m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Lesko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon