Cena/m²

wynajem tanio - Kraków - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 71 ogłoszeń
Okazja | Kazimiez | Cena Ponizej Rynkowej | Bez Posrednikow

Okazja | Kazimiez | Cena Ponizej Rynkowej | Bez Posrednikow

690 000 zł

Kraków, Stare Miasto - 19 maja 2026

40,50 m² - 17037.04 zł/m²
3 pokoje kuchnia miejsce postojowe. OK! dla siebie lub pod inwestycję

Kraków, Stare Miasto - 24 kwietnia 2026

54 m² - 12500 zł/m²
Kazimierz | parking winda 4 pokoje w ikonie architektury| BEZ Prowizji

Kraków, Stare Miasto - 07 kwietnia 2026

81,62 m² - 16993.38 zł/m²
Apartament inwestycyjny przy Wawelu | 79 m² | Gotowy biznes

Kraków, Stare Miasto - 22 maja 2026

79 m² - 18860.76 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 122m2 Bez Pośredników

Kraków, Stare Miasto - 11 maja 2026

122,55 m² - 29900 zł/m²
Funkcjonalny apartament | Stare Miasto

Kraków, Stare Miasto - 06 maja 2026

39,28 m² - 22676.17 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

3-pokojowe mieszkanie 115m2 Bezpośrednio

Kraków, Stare Miasto - 11 maja 2026

115,85 m² - 33330 zł/m²
Umeblowane mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji

Kraków, Stare Miasto - 06 maja 2026

41 m²
2-pokojowe mieszkanie 108m2 Bez Prowizji

Kraków, Stare Miasto - 11 maja 2026

108,61 m² - 33330 zł/m²
Przestronna kawalerka z osobną kuchnią

Kraków, Stare Miasto - 05 maja 2026

30 m²
Wynajmę mieszkanie, Plac Wolnica 12A, 76m2, 3 pokoje + salon z aneksem

Kraków, Stare Miasto - Odświeżono dnia 21 maja 2026

76 m²
Klimatyczny apartament z antresolą - idealne dla młodych/ na wynajem

Kraków, Stare Miasto - 04 maja 2026

33,30 m² - 20090.09 zł/m²
Wynajem Stare Podgórze. 15 min.do Rynku Głównego.

Kraków, Stare Miasto - 07 maja 2026

45 m²
3-pokojowe mieszkanie 104m2 + balkon Bezpośrednio

Kraków, Stare Miasto - 11 maja 2026