Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Glinik Zaborowski - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

480 000 zł

Zaborów - Odświeżono dnia 07 maja 2026

68,06 m² - 7052.6 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe

Strzyżów - 05 maja 2026

74 m² - 6621.62 zł/m²
Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze

Strzyżów - Dzisiaj o 11:00

33 m²
25,6m2 Mieszkanie Strzyżów umeblowane - niski czynsz - od dziś

Strzyżów - 20 kwietnia 2026

25,60 m² - 8554.69 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem

Mogielnica - 30 kwietnia 2026

49,76 m² - 7616.56 zł/m²
Pokoje na wynajem

Pokoje na wynajem

750 złdo negocjacji

Mogielnica - Odświeżono dnia 16 maja 2026

200 m²
Przedsprzedaż mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim

Mogielnica - 03 maja 2026

49,76 m² - 7616.56 zł/m²
Wynajmę mieszkanie – Dębica, ul. 1 Maja dostępne od Lipca

Markuszowa - 15 maja 2026

48 m²
3 pokoje z panoramą Rzeszowa i balkonem

Rzeszów - 29 kwietnia 2026

62,69 m² - 6938.91 zł/m²
Nowoczesne osiedle pod Boguchwałą/ 3M z ogródkiem

Boguchwała - 30 kwietnia 2026

50,82 m² - 7457.69 zł/m²
90 m2 na Nowoczesnym osiedlu pod Boguchwałą

Boguchwała - 30 kwietnia 2026

90 m² - 4433.33 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem | 64,41 m² | Bog

Boguchwała - 21 kwietnia 2026

64,41 m² - 6660.46 zł/m²
Mieszkanie 36 m² na wynajem – Boguchwała, ul. Reja

Boguchwała - 07 maja 2026

36 m²
Na sprzedaż- nowe mieszkanie 3-pokojowe |52,52 m²| Boguchwała ul. Reja

Boguchwała - 16 maja 2026

52,52 m² - 9600 zł/m²
Najtańsze m w okolicach Rzeszowa / Przedsprzedaż

Boguchwała - 24 kwietnia 2026

49,76 m² - 7616.56 zł/m²
Mieszkanie na wynajem Boguchwała

Boguchwała - 15 maja 2026

35 m²
Wynajmę Mieszkanie

Boguchwała - 15 maja 2026