Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Budzyń - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Mieszkanie 26.2 m2 ,1 piętro wysoki standard

Mieszkanie 26.2 m2 ,1 piętro wysoki standard

287 000 zł

Budzyń - Odświeżono dnia 17 maja 2026

26,20 m² - 10954.2 zł/m²
Osiedle Wierzbowe, Budzyń M13 - 2 pokoje - Balkon

Budzyń - 09 maja 2026

38,75 m² - 7350 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż 2pok mieszkanie|Os. kuchnia| Pom gosp| Sokołowo Budzyńskie

Sokołowo Budzyńskie - 13 maja 2026

53,10 m² - 3764.6 zł/m²
Nowe mieszkanie do wynajęcia- Adolfowo

Studźce - 11 maja 2026

28 m²
Chodzież Centrum

Chodzież - 10 maja 2026

41 m² - 7499 zł/m²
Na wynajem mieszkanie na parterze!

Chodzież - 15 maja 2026

42 m²
Wynajmę mieszkanie 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje

1 750 złdo negocjacji

Chodzież - Odświeżono dnia 16 maja 2026

52 m²
Wynajmę mieszkanie 52 m 3 pokoje +komórka lokatorska

Chodzież - 02 maja 2026

52 m²
2 pokoje po generalnym remoncie | parking | piwnica | Chodzież BEZ POŚREDNIKÓW

Chodzież - 19 maja 2026

38 m² - 9210.53 zł/m²
Wynajme mieszkanie w Chodziezy 2 pokoje

Chodzież - 18 maja 2026

52 m²
Zamiana Mieszkanie Na Dom Chodzież

Chodzież - 17 maja 2026

43 m²
Wynajem mieszkania Chodzież

Chodzież - 14 maja 2026

40 m²
Umeblowana kawalerka bez czynszu - parter, ogrzewanie w cenie

Chodzież - 12 maja 2026

40 m²
Sprzedam! Mieszkanie 37m2.

Sprzedam! Mieszkanie 37m2.

230 000 złdo negocjacji

Chodzież - Odświeżono dnia 07 maja 2026

37 m² - 6216.22 zł/m²
Mieszkanie w centrum Chodzieży

Mieszkanie w centrum Chodzieży

199 000 złdo negocjacji

Chodzież - 07 maja 2026

47,90 m² - 4154.49 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Chodzież - Odświeżono dnia 07 maja 2026

49,20 m² - 5386.18 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż

300 000 złdo negocjacji

Chodzież - Odświeżono dnia 06 maja 2026

51 m² - 5882.35 zł/m²
Wynajem 2 pokoje,39,2 m za 1300 zł/ m- c

Chodzież - 05 maja 2026

39 m²
Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kaczorowskiego w Chodzieży na sprzedaż

Chodzież - 28 kwietnia 2026

60,04 m² - 6160.89 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

330 000 złdo negocjacji

Chodzież - 23 kwietnia 2026

61,80 m² - 5339.81 zł/m²
Wyremontowane mieszkanie - idealne dla Ciebie!

Chodzież - 14 maja 2026

47,69 m² - 6814.85 zł/m²
Mieszkanie na wynajem -Rataje k/ Chodzieży   33 m2

Rataje - 27 kwietnia 2026

15 m²
Niepowtarzalne mieszkanie blisko centrum miasta

Chodzież - 11 maja 2026

79,57 m² - 4134.72 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie w Chodzieży!

Chodzież - 11 maja 2026

37,09 m² - 5877.6 zł/m²
Mieszkanie idealne dla Ciebie - Chodzież

Chodzież - 14 maja 2026

53,44 m² - 5333.08 zł/m²
Mieszkanie, Chodzież

Chodzież - 06 maja 2026

60,14 m² - 7399.4 zł/m²
Mieszkanie na parterze z ogródkiem, w centrum Chodzieży!

Chodzież - 15 maja 2026

70 m² - 2842.86 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

170 000 złdo negocjacji

Bobrowniki - 11 maja 2026

56 m² - 3035.71 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokoje w Rogożnie

Rogoźno - 10 maja 2026

32 m²
Wynajmę mieszkanie umeblowane, bezczynszowe, możliwa faktura

Rogoźno - 25 kwietnia 2026

50 m²
Na sprzedaż mieszkanie Rogoźno oś. Przemysława II

Rogoźno - Odświeżono dnia 19 maja 2026

34 m² - 5735.29 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

400 000 złdo negocjacji

Rogoźno - 18 maja 2026

75,50 m² - 5298.01 zł/m²
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie po remoncie

Rogoźno - 17 maja 2026

34 m²
Mieszkanie na sprzedaż Rogoźno

Rogoźno - Odświeżono dnia 17 maja 2026

53 m² - 6792.45 zł/m²
Mieszkanie na wynajem w Rogoźnie

Rogoźno - 15 maja 2026

82,68 m²
Mieszkanie z ogrodem w Rogoźnie

Mieszkanie z ogrodem w Rogoźnie

559 000 złdo negocjacji

Rogoźno - 14 maja 2026

77,20 m² - 7240.93 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie w centrum Rogoźna

Rogoźno - 13 maja 2026

48,50 m² - 6185.57 zł/m²
Oddam w najem mieszkanie w Rogoźnie Wlkp.Seminarialna parter 52m2

Rogoźno - 13 maja 2026

52 m²
3-pokojowe mieszkanie z ogrodem

Rogoźno - 12 maja 2026

50 m²
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w Cieślach

Rogoźno - 12 maja 2026

42 m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Budzyń i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon