Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Aleksandrowo - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę mieszkanie długoterminowo

Wynajmę mieszkanie długoterminowo

1 650 zł

Glinojeck - 10 maja 2026

40 m²
"Nowe Apartamenty" w Glinojecku

Glinojeck - 29 kwietnia 2026

44,83 m² - 6500.11 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Glinojeck - 22 kwietnia 2026

25 m²
Wynajme nowe mieszkanie wysoki standart.

Raciąż - Odświeżono dnia 16 maja 2026

50 m²
Mieszkanie 65m3 Osiedle Jana Pawła ||

Raciąż - 13 maja 2026

65 m² - 6153.83 zł/m²
1/2 w mieszkaniu o pow. 53,50 m2

Miączyn Duży - 28 kwietnia 2026

53,50 m² - 560.75 zł/m²
Mieszkanie 37,3 M2

Mieszkanie 37,3 M2

280 000 złdo negocjacji

Ciechanów - 09 maja 2026

37,30 m² - 7506.7 zł/m²
Mieszkanie | Sprzedaż | 85,05 m2 | 4 pokoje

Ciechanów - 06 maja 2026

85,05 m² - 2339.8 zł/m²
Wynajem mieszkania 38m2 ul. Okrzei

Ciechanów - 14 maja 2026

38 m²
Wynajmę mieszkanie

Ciechanów - 21 kwietnia 2026

48 m²
Wynajem kawalerki

Ciechanów - 17 kwietnia 2026

29 m²
Mieszkanie 47m2 z miejscem parkingowym w garażu w centrum przy Orle

Ciechanów - Odświeżono dzisiaj o 06:24

47 m²
Mieszkanie+działka rekreacyjna

Ciechanów - Dzisiaj o 08:27

44 m² - 11477.27 zł/m²
Wynajmę nowe mieszkanie trzy pokoje 59 m2 miejsce garażowe ul. Powstańców Wielkopolskich 44

Ciechanów - Odświeżono dzisiaj o 07:45

59 m²
Wynajmę mieszkanie

Ciechanów - 16 maja 2026

67 m²
Sprzedam mieszkanie na parterze

Sprzedam mieszkanie na parterze

487 000 złdo negocjacji

Ciechanów - 16 maja 2026

48 m² - 10145.83 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 55,17 m2 w nowym bloku ul. Powstańców Wielkopolskich 44 bez PCC

Ciechanów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

55,40 m² - 8122.74 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

1 500 złdo negocjacji

Ciechanów - 16 maja 2026

35 m²
Do wynajęcia mieszkanie w Ciechanowie na osiedlu Zielony Krubin

Ciechanów - 15 maja 2026

57 m²
Nowe mieszkanie *Osiedle Klonove* wysoki standard

Ciechanów - 15 maja 2026

43,15 m² - 12491.31 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie

Ciechanów - 15 maja 2026

51 m²
Wynajmę mieszkanie,bez pośredników

Ciechanów - 15 maja 2026

47 m²
Wynajmę Mieszkanie Nowe Budownictwo w wysokim standardzie

Ciechanów - 15 maja 2026

48 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Ciechanów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

41 m²
Komfortowe mieszkanie w centrum Ciechanowa. Osiedle Witosa

Ciechanów - 14 maja 2026

65,62 m² - 9753.12 zł/m²
Do wynajecia nowiutkie mieszkanie!!!

Ciechanów - 14 maja 2026

44 m²
Wynajmę mieszkanie Osiedle Szwanke

Ciechanów - 13 maja 2026

43 m²
Kawalerka25m²Ciechanów czynsz 1100

Ciechanów - 13 maja 2026

25 m²
Wynajmę mieszkanie 64,4 m2 - os. Kanadyjki

Ciechanów - 13 maja 2026

64,40 m²
Wynajmę mieszkanie

Ciechanów - 13 maja 2026

52 m²
Wynajmę mieszkanie M3

Ciechanów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

51 m²
Mieszkanie do wynajęcia 58m2 w centrum Ciechanowa

Ciechanów - 13 maja 2026

58 m²
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Ciechanowa | 47m2

Ciechanów - 12 maja 2026

47 m² - 6595.74 zł/m²
2 pokoje po remoncie ciechanów okrzei na sprzedaż