Cena/m²

domki - Mielenko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 16 ogłoszeń
Dom 330 m od zejścia na plażę: Mielenko 1A

Dom 330 m od zejścia na plażę: Mielenko 1A

449 000 zł

Mielenko - 08 maja 2026

37,82 m² - 11872.03 zł/m²
Dom 330 m od zejścia na plażę: Mielenko 3A

Mielenko - 30 kwietnia 2026

37,82 m² - 13194.08 zł/m²
Dom 330 m od zejścia na plażę: Mielenko 1B

Mielenko - 08 maja 2026

37,82 m² - 13194.08 zł/m²
Mielno / Mielenko sprzedam działkę nad morzem 500m2

Mielenko - 25 kwietnia 2026

500 m² - 158 zł/m²
Doskonała inwestycja! 11 domków!

Mielenko - 20 maja 2026

600 m² - 3316.67 zł/m²
Apartament ul. Akacjowa w Mielenku 400 m od morza !!

Mielenko - 30 kwietnia 2026

35,71 m² - 15961.92 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę nad morzem

Mielenko - 25 kwietnia 2026

839 m² - 224.08 zł/m²
Działka budowlana, nad morzem, Mielenko, Gmina Mielno.

Mielenko - 12 maja 2026

1 700 m² - 220.59 zł/m²
Inwestycja nad morzem, 5 apartamentów, 3min. od plaży w  Mielenku!

Mielenko - 05 maja 2026

188 m² - 5957.45 zł/m²
Dom 330 m od zejścia na plażę: Mielenko 3B

Mielenko - 08 maja 2026

76,54 m² - 13052 zł/m²
Dzialka nad morzem- Mielenko , okolice Mielna

Mielenko - Odświeżono dnia 12 maja 2026

976 m² - 114.75 zł/m²
Działka budowlana nad morzem- Mielenko, Mielno

Mielenko - 06 maja 2026

1 669 m² - 179.15 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

521 600 złdo negocjacji

Mielenko - Odświeżono dnia 20 maja 2026

1 630 m² - 320 zł/m²
Działka inwestycyjna pod aparthotel nad morzem

Mielenko - 08 maja 2026

7 200 m² - 541.67 zł/m²
Ośrodek z domkami nad morzem - Mielenko Koszalińskie - Sprzedam

Mielenko - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 141 m² - 1883.44 zł/m²
Dzialka budowlana Mielenko/Mielno przy głównej ulicy 1150 m2 OKAZJA

Mielenko - 20 maja 2026

1 150 m² - 347.74 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Domek holenderski sezonowy wym.3.10x10.5m  zadbany  bez wkładu bdb

Chłopy - Odświeżono dnia 11 maja 2026

Nowa Cena.Morze, Chłopy sprzedaż pensjonatu z bala drewnianego+9domki.

Chłopy - 11 maja 2026

550 m² - 4527.27 zł/m²
Domek na duzej dzialce na wyłączność

Strzeżenice - 18 maja 2026

35 m²
Domki letniskowe nad morzem

Sarbinowo - 17 maja 2026

267 m² - 5430.71 zł/m²
Domki letniskowe 6-osobowe Sarbinowo blisko plaży!

Sarbinowo - 20 maja 2026

45 m²
Sprzedam domek holenderski w Sarbinowie

Sarbinowo - 20 maja 2026

Piękny domek nad jeziorem Jamno Podamirowo

Podamirowo - 30 kwietnia 2026

50 m² - 10999.98 zł/m²
Super działka nad morzem, Extra domek ,wszystkie media, Gaski , 1000m2

Gąski - Odświeżono dnia 20 maja 2026

1 000 m² - 610 zł/m²
Atrakcyjna działka 796 m² z domkiem letniskowym – Gąski gm.Mielno

Gąski - 13 maja 2026

796 m² - 247.49 zł/m²
Sprzedam domki letniskowe nad morzem, ośrodek wypoczynkowy Gąski

Gąski - 28 kwietnia 2026

4 domki całoroczne | działka 5643 m2 | inwestycja

Sarbinowo - 11 maja 2026

120 m² - 8325 zł/m²
Ostatni wolny domek letniskowy nad morzem w Gąskach