Cena/m²

praca - Miastko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 45 ogłoszeń
Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i balkonem – bez pośredników

147 500 zł

Miastko - 21 kwietnia 2026

32,50 m² - 4538.46 zł/m²
Dom w dobrej lokalizacji !

Miastko - 04 maja 2026

99,27 m² - 3626.47 zł/m²
Całoroczny domek holenderski angielski  WILLERBY VOGUE A1748

Miastko - 15 maja 2026

Rezerwacja! Duża działka w dobrej okolicy.

Miastko - 07 maja 2026

82,30 m² - 2187.12 zł/m²
Mieszkanie M4 -Idealne miejsce dla rodziny

Miastko - 27 kwietnia 2026

53,02 m² - 4337.99 zł/m²
Dom piętrowy, hala, dwa garaże, duża działka, idealny na działalność.

Miastko - 10 maja 2026

200 m² - 4150 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka 2/20 949 m² – Miastko – media, WZ, blisko jeziora

Miastko - 07 maja 2026

949 m² - 72.71 zł/m²
Dom, w którym zmieści się cała rodzina… i jeszcze trochę spokoju

Miastko - 10 maja 2026

146 m² - 6369.86 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 24,56 m2

Miastko - 11 maja 2026

24,56 m² - 6311.07 zł/m²
Niepowtarzalne mieszkanie .

Miastko - 27 kwietnia 2026

108,75 m² - 3402.3 zł/m²
Osiedle Czereśniowa - Mieszkanie 35.90m²

Miastko - 20 maja 2026

35,90 m² - 6900 zł/m²
Duża działka z budynkiem pod biuro lub usługi

Miastko - 27 kwietnia 2026

2 960 m² - 165.54 zł/m²
Nowe mieszkania w Miastku! Bez podatku Pcc!

Miastko - 07 maja 2026

52,50 m² - 6900 zł/m²
piękna działka nad jeziorem z warunkami zabudowy

Miastko - 19 maja 2026

3 600 m² - 63.61 zł/m²
Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie na 2. piętrze

Miastko - 27 kwietnia 2026

45,10 m² - 4124.17 zł/m²
Wolnostojący dom idealny dla rodziny dwupokoleniowej 0% Prowizji

Miastko - 15 maja 2026

153,80 m² - 4876.46 zł/m²
Przytulne mieszkanie z kominkiem.

Miastko - 27 kwietnia 2026

44,97 m² - 4445.19 zł/m²
Tylko U Nas ! Duża działka w dobrej okolicy.

Miastko - 04 maja 2026

2 144 m² - 83.96 zł/m²
Nowe 2 pokojowe mieszkanie ! Bez podatku Pcc!

Miastko - 06 maja 2026

34,80 m² - 6900 zł/m²
Cztery mieszkania i lokal handlowy w Miastku.

Miastko - 04 maja 2026

760,50 m² - 2628.53 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Miastku

Miastko - Odświeżono dnia 17 maja 2026

43,64 m² - 4571.49 zł/m²
Tylko u Nas! Działka pod budowę lub inwestycję.

Miastko - 07 maja 2026

1 475 m² - 80 zł/m²
Działka Budowlana

Działka Budowlana

250 000 złdo negocjacji

Miastko - 11 maja 2026

3 025 m² - 82.64 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Miastko - 20 maja 2026

47 m²
Dom z ogrodem i tarasem | cisza i prywatność | Miastko, ulica Pałucka

Miastko - Odświeżono dnia 06 maja 2026

140 m² - 4750 zł/m²
mieszkanie do wynajecia w MIastku

Miastko - 29 kwietnia 2026

36 m²
Sprzedam dzialke Rod Miastko 900m²

Miastko - Odświeżono dnia 20 maja 2026

900 m² - 11.11 zł/m²
Mieszkanie 2- pokojowe  do wynajęcia w Miastku po remoncie

Miastko - 12 maja 2026

34 m²
Mieszkanie do wynajecia Miastko 2-pokojowe-Dostępne od czerwca

Miastko - 18 maja 2026

44 m²
Mieszkanie na wynajem kawalerka Miastko

Miastko - 13 maja 2026

28 m²
sprzedam działkę budowlaną

Miastko - 07 maja 2026

1 600 m² - 120 zł/m²
Mieszkanie dwu pokojowe do wynajęcia

Miastko - 01 maja 2026

37 m²
Miastko wynajmę lokal usługowy/biurowy 60m2, 3 pomieszczenia

Miastko - 05 maja 2026

60 m²
Kawalerka do wynajęcia

Miastko - 01 maja 2026

30 m²
Mieszkanie ma wynajem

Miastko - 24 kwietnia 2026

36 m²
Lokal użytkowy centrum Miastka * 140m2

Miastko - Odświeżono dnia 20 maja 2026

140 m²
Wynajmę kawalerkę 29 M2 w Miastku.

Miastko - 19 maja 2026

29 m²
2-pokojowe mieszkanie | 45,08 m² | balkon | Miastko

Miastko - 23 kwietnia 2026

45 m² - 3888.89 zł/m²
search