Cena

Nieruchomości - Mątyki - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

3 Pokoje | Parter | Super lokalizacja w Iławie

3 Pokoje | Parter | Super lokalizacja w Iławie

369 000 zł

Iława - 21 kwietnia 2026

66,37 m² - 5559.74 zł/m²
Iława, wynajmę nowe mieszkanie

Iława, wynajmę nowe mieszkanie

1 500 złdo negocjacji

Iława - 21 kwietnia 2026

45 m²
Wynajmę mieszkanie w Iławie przy ulicy Wyszyńskiego 31H.

Iława - 20 kwietnia 2026

40 m²
Działka rekreacyjna

Iława - 19 kwietnia 2026

332 m² - 159.64 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

349 000 złdo negocjacji

Iława - Odświeżono dnia 19 kwietnia 2026

64 m² - 5453.13 zł/m²
Wynajem mieszkania

Iława - 18 kwietnia 2026

30 m²
Mieszkanie 74 m2 plus piwnica

Mieszkanie 74 m2 plus piwnica

349 000 złdo negocjacji

Iława - 11 kwietnia 2026

74 m² - 4716.22 zł/m²
Promocja Wiosenna! Niższa Cena! Pompa Ciepła Gratis!

Iława - 30 marca 2026

111,44 m² - 6613.42 zł/m²
Atrakcyjna działka ROD w pobliżu jeziora

Iława - 27 kwietnia 2026

600 m² - 331.67 zł/m²
Mieszkanie 46m2 w samym Centrum Iławy

Iława - 28 kwietnia 2026

46,50 m² - 11172.47 zł/m²
Dwupoziomowe 95 m²  4 pokoje| winda| klimatyzacja

Iława - 23 marca 2026

95,30 m² - 9328.44 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący w znakomitej lokalizacji

Iława - 06 maja 2026

90 m² - 7888.89 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje w Iławie 51m centrum minuta do jeziora

Iława - Odświeżono dzisiaj o 12:43

51 m² - 7254.9 zł/m²
Mieszkanie w Iławie 46,9 m2 Świetna Lokalizacja

Iława - 28 marca 2026

46,90 m² - 5650.32 zł/m²
4 pokojowe mieszkanie w centrum

Iława - 20 marca 2026

54,80 m² - 8010.95 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż – ul. Kopernika

Iława - 08 maja 2026

47,40 m² - 6645.57 zł/m²
Wykończone mieszkanie w Iławie

Iława - Dzisiaj o 09:17

54 m² - 7000 zł/m²
Marina Iława Apartamenty | mieszkanie 4

Iława - 18 kwietnia 2026

37,22 m² - 18000 zł/m²
PROMOCJA Działki z warunkami zabudowy na Mazurach ki

Boguszewo - 13 maja 2026

1 500 m² - 30 zł/m²
4 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem w dobrej lokalizacji!

Iława - Dzisiaj o 09:45

73,84 m² - 6216.14 zł/m²
3-Pokojowe mieszkanie 64,5m2 | Spokojna okolica

Iława - 28 kwietnia 2026

62,50 m² - 5434.88 zł/m²
Działka budowlana

Byszwałd - 30 kwietnia 2026

1 100 m² - 62.73 zł/m²
Dom na na sprzedaż na os. Gajerek.

Iława - 25 kwietnia 2026

89,50 m² - 8044.69 zł/m²