Cena

Nieruchomości - Malinnik - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Rodzinny dom z potencjałem|ogród + garaż|Ostróda

Rodzinny dom z potencjałem|ogród + garaż|Ostróda

1 090 000 zł

Ostróda - 26 kwietnia 2026

147,20 m² - 7404.89 zł/m²
Dom, Ostróda

Dom, Ostróda

800 000 zł

Ostróda - 13 maja 2026

153 m² - 5228.76 zł/m²
Zajezierze z widokiem na jezioro

Sople - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

1 500 m² - 130 zł/m²
Dom jednorodzinny z potencjałem.

Ostróda - 04 maja 2026

132,17 m² - 4161.31 zł/m²
Dom pod Ostródą + budynek usługowy, miejsce pracy lub zarobek

Wałdowo - 01 kwietnia 2026

235 m² - 7617.02 zł/m²
Działka nad jeziorem Pozorty z domkiem i prywatną linią brzegową – cisza i natura

Pozorty - 05 maja 2026

4 000 m² - 182.5 zł/m²
Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż

74 060 złdo negocjacji

Pozorty - Odświeżono dnia 04 maja 2026

529 m² - 140 zł/m²
Dom w Ostródzie na Mazurach blisko jezioro

Wałdowo - 04 maja 2026

226 m² - 7964.6 zł/m²
„Tu codzienność smakuje ciszą i przestrzenią”

Ostróda - 19 maja 2026

230 m² - 6956.52 zł/m²
Działka na Osiedlu Drwęckim_Ostróda

Ostróda - 18 maja 2026

486 m² - 432.1 zł/m²
Unikatowa działka z liną brzegową jeziora Ruda Woda , 1532 m2 , Sople , Małdyty

Sople - 18 maja 2026

1 532 m² - 192.56 zł/m²
Działka nad jeziorem Ruda Woda z wydanymi warunkami zabudowy

Sople - 10 maja 2026

900 m² - 85.56 zł/m²
Działki rekrecyjne

Sople - 04 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Sople, dom w pięknej okolicy nad jeziorem.

Sople - 04 maja 2026

73 m² - 10945.21 zł/m²
Działka budowlana Sople

Działka budowlana Sople

79 000 złdo negocjacji

Sople - 25 kwietnia 2026

1 000 m² - 79 zł/m²
Apartament w Lake Hill Mazury , odlicz 23% vat

Ostróda - 07 maja 2026

36,82 m² - 17662.28 zł/m²
Sprzedam domek letniskowy Ruś Mała k/Ostróda

Ruś Mała - 17 maja 2026

57 m² - 6140.35 zł/m²
Działka rekreacyjna, korzystny MPZP, 150 m od lini brzegowej

Małdyty - 11 maja 2026

2 019 m² - 73.3 zł/m²
Działka 3500m, domek całoroczny.

Działka 3500m, domek całoroczny.

360 000 złdo negocjacji

Drynki - 14 maja 2026

3 500 m² - 102.86 zł/m²
Dom nad Jeziorem w Ostródzie TOP lokalizacja

Ostróda - 20 kwietnia 2026

220 m² - 7681.82 zł/m²
Ostatni domek z działką i wspólnym terenem wydzierżawię

Siemiany - Odświeżono dzisiaj o 10:00

800 m² - 6.25 zł/m²
Domek domki z działką i wspólnym teren wydzierżawię

Siemiany - Odświeżono dzisiaj o 09:58

800 m² - 10 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

260 000 złdo negocjacji

Siemiany - 19 maja 2026

1 370 m² - 189.78 zł/m²
Domek z widokiem na jezioro w Siemianach sprzedam

Siemiany - Odświeżono dnia 19 maja 2026

50 m² - 2900 zł/m²
Ośrodek wypoczynkowy w Siemianach jezioro Jeziorak Mazury zachodnie

Siemiany - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 008 m² - 2331.35 zł/m²
OKAZJA! 125 zl/m2 Sprzedam dzialke budowlana Siemiany  gm. Ilawa

Siemiany - 18 maja 2026

1 560 m² - 153.85 zł/m²
Siemiany - Sprzedam domek letniskowy

Siemiany - 01 maja 2026

Sprzedam dom z działką

Sprzedam dom z działką

880 000 złdo negocjacji

Siemiany - 27 kwietnia 2026

100 m² - 8800 zł/m²
Domek letniskowy

Domek letniskowy

135 000 zł

Siemiany - 22 kwietnia 2026

90 m² - 1500 zł/m²
Działka budowlana, m.Siemiany, gm.Iława

Siemiany - 22 kwietnia 2026

1 200 m² - 150 zł/m²
Apartament z widokiem na jezioro – Ostróda

Ostróda - 13 maja 2026

30,03 m² - 16147.19 zł/m²
Działka nad jeziorem Jeziorak z piaszczystym brzegiem

Wieprz - 03 maja 2026

4 300 m² - 439.53 zł/m²
Apartament w centrum Ostródy nad brzegiem Jeziora Drwęckiego

Ostróda - 16 maja 2026

50,23 m² - 9456.5 zł/m²
Duże działki pod lasem! - Jędrychowo

Jędrychówko - 13 maja 2026

7 979 m² - 31.46 zł/m²
Mieszkanie Samborowo

Mieszkanie Samborowo

332 000 złdo negocjacji

Samborowo - 15 maja 2026

57,60 m² - 5763.89 zł/m²
Działki budowlane z WZ – Raj k. Morąga – asfalt, wodociąg, las

Raj - 10 maja 2026

3 391 m² - 40 zł/m²
Hala Produkcyjno-Magazynowa na Wynajem – 750 m²

Wilamowo - Odświeżono dnia 19 maja 2026

750 m²
Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem w Wilamowie

Wilamowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

Działka, Samborowo

Samborowo - 13 maja 2026

1 052 m² - 80 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Malinnik i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon