Cena

Nieruchomości - Lusówko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 23 ogłoszenia
Lusówko, komfortowe 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem

Lusówko, komfortowe 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem

777 000 zł

Lusówko - 30 kwietnia 2026

72,40 m² - 10732.04 zł/m²
Lusówko / 72,70 m2/ 3pok/ Ogród /

Lusówko - 13 maja 2026

72,70 m² - 9614.86 zł/m²
Dom jednorodzinny pod lasem

Lusówko - 13 kwietnia 2026

108,60 m² - 7357.27 zł/m²
Rezydencja O Ponadczasowym Potencjale – Lusówko

Lusówko - 05 maja 2026

413 m² - 8472.15 zł/m²
Skrajny dom szeregowy blisko lasu. Osiedle Rozalin.

Lusówko - 06 maja 2026

128,66 m² - 10026.43 zł/m²
Działka ROD Lusówko nad Jeziorem

Lusówko - 07 maja 2026

350 m² - 214.29 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wolnostojąca Willa w Lusówku z prywatnym ogrodem

Lusówko - 01 maja 2026

242,30 m² - 9904.04 zł/m²
Duży bliźniak z garażem | szkoła | jezioro | fotowoltaika | ogródek

Lusówko - 04 maja 2026

151 m² - 5959.6 zł/m²
Komfortowy dom dla rodziny | ogród i duży taras | Lusówko  | 140,5 m²

Lusówko - 16 kwietnia 2026

140,50 m² - 8889.68 zł/m²
Ostatni lokal w promocyjnej cenie-47 tys. rabatu

Lusówko - 13 maja 2026

127,13 m² - 7071.5 zł/m²
Działka 1025 m² w spokojnej okolicy blisko lasu

Lusówko - 01 kwietnia 2026

1 025 m² - 507.32 zł/m²
Działka Lusówko ul. Cienista

Lusówko - 12 maja 2026

811 m² - 368.68 zł/m²
Sprzedam dom w budowie z działką

Sprzedam dom w budowie z działką

520 000 złdo negocjacji

Lusówko - 13 maja 2026

437 m² - 1189.93 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Lusówko (Rozalin)/ Tarnowo Podgórne /Poznań

Lusówko - 26 kwietnia 2026

43 m²
5 pokoi tuż przy lesie-blisko s11, a2

Lusówko - 09 maja 2026

127,13 m² - 7449.07 zł/m²
Lusówko! Działka na sprzedaż 924m, w  otoczeniu jezioro i las.

Lusówko - 01 maja 2026

924 m² - 756.49 zł/m²
BEZPOŚREDNIO - Słoneczne mieszkanie - gotowe do wynajęcia

Lusówko - Odświeżono dnia 09 maja 2026

44 m²
Działka budowlana o pow 1514 (kwadrat), Lusówko, ul. Bałtycka 4

Lusówko - 29 marca 2026

1 514 m² - 448.48 zł/m²
Mieszkanie 40m na wynajem,  niskie koszty utrzymania czynsz 130 zł

Lusówko - 23 kwietnia 2026

40 m²
DUŻA piękna Działka 500m2 Przedsprzedażowa Cena do 30.05.2026r.

Lusówko - 15 kwietnia 2026

110 m² - 7172.73 zł/m²
Dom 121 m² 6 pokoi, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, ul. Storczyka

Lusówko - 25 kwietnia 2026

121 m² - 9586.78 zł/m²
Nowy dom na wynajem w Lusówku

Lusówko - 30 kwietnia 2026

160 m²
Nowe | Poznań Jeżyce | Barańczaka| 2 pokoje

Lusówko - Odświeżono dnia 20 kwietnia 2026

31 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak)

Sierosław - 03 maja 2026

110,88 m² - 6854.26 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD, wśród lasów nad jeziorem.

Otowo - 13 maja 2026

400 m² - 450 zł/m²
ROD OTOWO, jezioro Lusowskie, środek lasu, działka całoroczna

Otowo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

500 m² - 698 zł/m²
Działka Rod Otowo

Otowo - 08 maja 2026

400 m² - 487.25 zł/m²
ROD OTOWO, środek lasu, jezioro lusowskie

Otowo - Odświeżono dnia 05 maja 2026

400 m² - 410 zł/m²
Nowoczesny dom z panoramicznym widokiem

Sierosław - 30 kwietnia 2026

122,64 m² - 7216.24 zł/m²
Ostatnie działki budowlane!Ulica Zamorska-dz. 258/30 Lusówko-Jankowice

Jankowice - 15 kwietnia 2026

1 384 m² - 350 zł/m²
6 pokoi/duża działka/basen/meble/oddzielne pom po salonie fryzjerskim/

Sierosław - 15 kwietnia 2026

189,10 m² - 6441.04 zł/m²
Styl/Design / Dom / 220m2/ 5pok/ Garaż/ Ogród

Sierosław - 30 kwietnia 2026

220 m² - 8136.36 zł/m²
Energooszczędny dom wolnostojący w Sierosławiu

Sierosław - 17 kwietnia 2026

165 m² - 8484.85 zł/m²
Duża działka budowlana z warunkami zabudowy

Sierosław - 11 maja 2026

2 400 m² - 202.08 zł/m²
Niespotykana działka z PRZEPIĘKNYM Widokiem/100% prywatności !!!

Sierosław - 15 kwietnia 2026

89 m² - 7741.57 zł/m²
Bezpośrednio! Deweloperski! Ogród ponad 1000mkw!

Sierosław - 13 maja 2026

109,90 m² - 7543.22 zł/m²
Nowoczesny bliźniak z garażem, 4 sypialnie, garderoba. Światłowód!

Sierosław - 04 kwietnia 2026

137 m² - 6416.06 zł/m²
Działka inwestycyjna przy drodze 307

Sierosław - 08 maja 2026

7 032 m² - 170 zł/m²
Nieruchomość w Parku Logistycznym Więckowice

Więckowice - 29 marca 2026

3 130 m² - 1.57 zł/m²
Funkcjonalny bliźniak w Sierosławiu

Sierosław - 10 maja 2026

133 m² - 8872.18 zł/m²
Dom – komfort, niskie koszty, prywatność, doskonała komunikacja, basen

Sierosław - 26 kwietnia 2026

132 m² - 9166.67 zł/m²
Działka inwestycyjna Gmina Dopiewo - Więckowice 3000,48 mkw

Więckowice - 27 kwietnia 2026

3 000 m² - 273 zł/m²
Magazyn 612m2 w parku przemysłowym na działce o powierzchni 3,172 m2

Więckowice - 01 kwietnia 2026

612 m²
Lokal o pow. 113m2 w pasażu usługowo-handlowym

Sierosław - 24 kwietnia 2026

112,75 m²
Lokal o pow. 60m2 w pasażu usługowo-handlowym

Sierosław - 24 kwietnia 2026

60,30 m²
Sierosław, obiekt, hala, magazyn biuro zjazd S11

Sierosław - 20 kwietnia 2026

1 164 m²
Wyjątkowa działka budowlana w zaciszu Tarnowo Podg

Tarnowo Podgórne - 07 maja 2026

1 457 m² - 363.07 zł/m²
Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą

Tarnowo Podgórne - 30 kwietnia 2026

57,40 m² - 9216.03 zł/m²
Cisza — 3 pokoje — Ogródek — Miejsca postojowe

Tarnowo Podgórne - 24 kwietnia 2026

65,83 m² - 9342.25 zł/m²
Ceradz Dolny|Światłowód|Pompa Ciepła Samsung Ai |Nowoczesny Dom Natura

Tarnowo Podgórne - 25 marca 2026

100 m² - 6190 zł/m²
Działka rolna na sprzedaż Sierosław gm. Tarnowo Podgórne 7,7ha

Sierosław - 23 marca 2026

77 223 m² - 28.99 zł/m²
Domy dwulokalowe 100m2, 5 pokoi, działka 415m2, bez skosów.

Więckowice - 28 kwietnia 2026

100,66 m² - 6755.41 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D4/06

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D5/06

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D4/08

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D1/04

Więckowice - 26 marca 2026

40,20 m² - 7300 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D1/03

Więckowice - 26 marca 2026

40,20 m² - 7300 zł/m²
dom o pow. 131 m2, Sierosław koło Poznania

Sierosław - 12 maja 2026

131 m² - 9160.31 zł/m²
Całoroczna działka ROD z murowanym domkiem 45 m²

Sierosław - 07 maja 2026

400 m² - 575 zł/m²
Działka ROD Sierosław 1

Działka ROD Sierosław 1

160 000 złdo negocjacji

Sierosław - 12 maja 2026

400 m² - 400 zł/m²
Działka Rod Sierosław  Dom Murowany

Sierosław - 12 maja 2026

403 m² - 210.92 zł/m²
HALA 600 m2 z biurami

Sierosław - 11 maja 2026

600 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania

  • nieruchomości

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Lusówko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon