Cena

Nieruchomości - Lubraniec - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 5 ogłoszeń
Siedlisko na wsi, dom, budynek gospodarczy, działka 3017 m2

Siedlisko na wsi, dom, budynek gospodarczy, działka 3017 m2

165 000 zł

Lubraniec - 12 maja 2026

54 m² - 3055.56 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie 65,5 m2, Lubraniec

Lubraniec - 04 maja 2026

65,50 m² - 5175.57 zł/m²
Widokowa działka budowlana 917 m2 w mieście Lubraniec

Lubraniec - 29 kwietnia 2026

917 m² - 53.44 zł/m²
Lokal na godziny, urodziny, spotkania, komunie

Lubraniec - Odświeżono dnia 13 maja 2026

50 m²
Wynajmę garaż ul. Sienkiewicza 16 Lubraniec 3x5

Lubraniec - 06 maja 2026

15 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

działka rekreacyjna RODO

działka rekreacyjna RODO

45 000 złdo negocjacji

Lubraniec Parcele - 21 kwietnia 2026

400 m² - 112.5 zł/m²
Działki budowlane

Lubraniec Parcele - 07 maja 2026

914 m² - 88.62 zł/m²
Najładniejsza działka w Dobierzynie

Dobierzyn - 15 kwietnia 2026

1 400 m² - 50.71 zł/m²
Sprzedam dom wraz z działką 1000m2 Lubraniec-Borek

Borek - 26 marca 2026

100 m² - 3600 zł/m²
Dom i zabudowania - siedlisko spokojnej okolicy

Żydowo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

120 m² - 3083.33 zł/m²
Wynajmę dom wolnostojący

Rzadka Wola - 06 maja 2026

80 m²
Twój azyl od miasta - 1200m² DOM z Ogrodem + Garaże - Oaza spokoju

Dąbie Kujawskie - 30 kwietnia 2026

100 m² - 4300 zł/m²
Domek rekreacyjny drewniany całoroczny, ocieplony, media,działka1500m2

Wola Sosnowa - 22 kwietnia 2026

45 m² - 6555.56 zł/m²
Działka 1278m2 nad jeziorem z linią brzegową na pięknych Kujawach

Grójczyk - 02 maja 2026

1 278 m² - 156.49 zł/m²
Działka rekreacyjno-budowlana nad jeziorem - udział w plaży, miejscowy plan

Grójczyk - Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

680 m² - 73.53 zł/m²
Działka nad jeziorem

Grójczyk - 23 kwietnia 2026

714 m² - 151.26 zł/m²
HALA magazynowa budynek gospodarczy 12x30 ocieplany z płyt warstwowych

Otmianowo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

360 m²
Działka budowlana 1105 m², wszystkie media, Brześć Kujawski, WZ, idealna pod dom (nr 112/133)

Brześć Kujawski - 11 maja 2026

1 105 m² - 84 zł/m²
DOM na sprzedaż - Brześć Kujawski

Brześć Kujawski - 11 maja 2026

172,78 m² - 6945.25 zł/m²
Mieszkanie 36m2 do wynajęcia

Brześć Kujawski - 08 maja 2026

36 m²
Wynajmę Mieszkanie w Brześciu Kujawskim

Brześć Kujawski - 05 maja 2026

50 m²
Działka budowlana 1250 m², wszystkie media, Brześć Kujawski, MPZP, spokojna okolica (nr 112/82)

Brześć Kujawski - 04 maja 2026

1 250 m² - 84 zł/m²
Działka budowlana 1450 m², wszystkie media, Brześć Kujawski, MPZP, dobra inwestycja (nr 112/81)

Brześć Kujawski - 04 maja 2026

1 450 m² - 83.79 zł/m²
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy

Brześć Kujawski - 04 maja 2026

4 060 m² - 32.02 zł/m²
Mieszkanie typu studio z tarasem i własnym ogródkiem

Brześć Kujawski - Odświeżono dnia 03 maja 2026

27 m²
Działka 1373 m² – ul. Miła 7, Brześć Kujawski – media w drodze, MPZP

Brześć Kujawski - 28 kwietnia 2026

1 373 m² - 73.56 zł/m²
Dom z działką 0.4 ha !

Brześć Kujawski - 21 kwietnia 2026

75 m² - 3986.67 zł/m²
Bar, Piwnica, Restauracja 144m2 dobra lokalizacja, centrum, 2 wejścia

Brześć Kujawski - 21 kwietnia 2026

144 m²
Wynajmę lokal, magazyn, bar, piwnica, 120m2, centrum Brześć Kuj

Brześć Kujawski - 21 kwietnia 2026

Sprzedam działkę budowlaną – Starobrzeska Kolonia

Brześć Kujawski - 20 kwietnia 2026

1 500 m² - 80 zł/m²
Dom z dużą działką, 10 km od Włocławka

Brześć Kujawski - 20 kwietnia 2026

100 m² - 4850 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

1 300 złdo negocjacji

Brześć Kujawski - 17 kwietnia 2026

37 m²
Lokal użytkowy wynajem

Brześć Kujawski - 17 kwietnia 2026

36 m²
M17  Mieszkanie 50,13m2 z funkcjonalnym rozkładem na II piętrze

Brześć Kujawski - 09 maja 2026

51,13 m² - 7150 zł/m²
Willa z Basenem Wysoki Standard | Fotowoltaika

Brześć Kujawski - 28 kwietnia 2026

238,93 m² - 10463.32 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona

Działka budowlana uzbrojona

100 000 złdo negocjacji

Topólka - 11 maja 2026

189 m² - 529.1 zł/m²
Sprzedaż nieruchomości zabudowanej

Sprzedaż nieruchomości zabudowanej

300 000 złdo negocjacji

Topólka - 16 kwietnia 2026

Działka pod budowę

Działka pod budowę

89 700 złdo negocjacji

Borucin - 17 kwietnia 2026

1 754 m² - 51.14 zł/m²
Bezczynszowe Mieszkanie garaż piwnica i strych

Lubomin - 11 maja 2026

63 m² - 3079.37 zł/m²
Młyn Zbożowy pszenno-żytni + kaszarnia

Kruszynek - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

Młyn Zbożowy pszenno-żytni + kaszarnia

Kruszynek - 18 kwietnia 2026

1 000 m²
Siedlisko z budynkami gospodarczymi oraz garażami

Jurkowo - 12 maja 2026

103 m² - 3543.69 zł/m²
Siedlisko nad jeziorem-Choceń,Siewiersk

Siewiersk - 27 kwietnia 2026

3 483 m² - 54.55 zł/m²
Dom na sprzedaż klasa premium

Dom na sprzedaż klasa premium

1 450 000 złdo negocjacji

Kruszyn - 22 kwietnia 2026

180 m² - 8055.56 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania

  • na wynajem

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Lubraniec i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon