Cena

Nieruchomości - Lędziny - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
sprzedam działkę ROD Zalesie Lędziny ,Opole

sprzedam działkę ROD Zalesie Lędziny ,Opole

119 000 złdo negocjacji

Lędziny - Odświeżono dzisiaj o 07:30

300 m² - 396.67 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie z ogrodem – 74,29 m², Lędziny

Lędziny - 29 kwietnia 2026

74,29 m² - 13326.15 zł/m²
Działki inwestycyjne 3,0082 ha | Lędziny k. Opola

Lędziny - 05 maja 2026

30 100 m² - 200 zł/m²
Mieszkanie 70m 3pokoje,ogródek, TYLKO LICZNIKI

Lędziny - Odświeżono dnia 15 maja 2026

70 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę plac/teren ogrodzony przy ul. Częstochowskiej

Zbicko - 08 maja 2026

400 m² - 2 zł/m²
| Duża działka budowlana | 1200 m2

Chrząstowice - 05 maja 2026

1 200 m² - 229.17 zł/m²
Budynek Suchy Bór

Budynek Suchy Bór

275 000 złdo negocjacji

Suchy Bór - 21 kwietnia 2026

Wolnostojący dom z dwoma garażami i klimatyzacją w Opolu

Opole - 28 kwietnia 2026

160 m² - 6562.5 zł/m²
APARTAMENT Aleja Solidarności z komórką!!!

Opole - 23 kwietnia 2026

40,50 m²
Dom w zabudowie szeregowej 72m2 Chrząstowice

Chrząstowice - 07 maja 2026

72 m² - 8041.67 zł/m²
Nowoczesny budynek | słoneczny taras | garaż

Opole - Dzisiaj o 08:11

57 m² - 14543.86 zł/m²
Biuro 32,5 m² ul. Drobiarska Opole PARKING

Opole - 16 maja 2026

32,50 m²
Dom gotowy do zamieszkania - Chrząstowice k/Opola

Chrząstowice - 23 kwietnia 2026

161 m² - 7950.31 zł/m²
Działka budowlana w Chrzastowicach 14,5ar

Chrząstowice - 21 kwietnia 2026

1 452 m² - 241.05 zł/m²
Kameralne Osiedle Pszczelarska - Nowa Inwestycja - Chrząstowice

Chrząstowice - 11 maja 2026

119,70 m² - 6934 zł/m²
Wynajmę podwójny garaż/magazyn Chrząstowice

Chrząstowice - 23 kwietnia 2026

36 m²
Podwójny garaż/magazyn do wynajęcia Chrząstowice

Chrząstowice - 23 kwietnia 2026

36 m²
Mieszkanie 3-pokojowe gotowe do zamieszkania - osiedle Rodło

Opole - 27 kwietnia 2026

64,90 m² - 9984.59 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej z parkingiem, tarasem i ogrodem

Opole - 04 maja 2026

110 m² - 11781.82 zł/m²
Dom z garażem w Kolonii Gosławickiej

Opole - 22 kwietnia 2026

178 m² - 5589.89 zł/m²
0% prowizji - Atrakcyjny lokal 32 m² ul. Ozimska

Opole - 11 maja 2026

32 m²
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe, Kolonia Gosławicka

Opole - 22 kwietnia 2026

49 m² - 10795.92 zł/m²
Ogłoszenie prywatne Turawa Park Górna 65, 2 pokoje 31,28m2 +balkon 9m2