Cena

Nieruchomości - Kwilcz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
NOWA CENA Dom 140 m² w centrum Kwilcza Działka 525 m² Spokojna okolica

419 000 zł

Kwilcz - 13 maja 2026

140 m² - 2992.86 zł/m²
Mieszkanie (60,01 mkw.), Kwilcz

Kwilcz - 14 maja 2026

60,01 m² - 8831.86 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Kwilcz - 08 maja 2026

85,79 m² - 5595.06 zł/m²
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem do remontu - 51 m²

Kwilcz - 04 maja 2026

51 m² - 5196.08 zł/m²
Nowy Dom-146,m2,pompa ciepła,fotowoltaika - OSTATNI!

Kwilcz - 08 maja 2026

146,76 m² - 5109.7 zł/m²
Mieszkania w zabudowie szeregowej

Kwilcz - 08 maja 2026

63,33 m² - 4705.51 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 3 pokojowe wynajem Kwilcz

Kwilcz - 19 kwietnia 2026

64 m²
Garaż Kwilcz na wynajem

Kwilcz - 22 kwietnia 2026

15 m²
Wynajem mieszkania Kwilcz

Kwilcz - 10 maja 2026

75 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam dużą działke

Rozbitek - 13 maja 2026

24 623 m² - 80 zł/m²
Działka budowlana 1000m²

Działka budowlana 1000m²

65 000 złdo negocjacji

Stara Dąbrowa - 23 kwietnia 2026

1 000 m² - 65 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną – 5,13 ha, Kurnatowice

Kurnatowice - 24 marca 2026

51 364 m² - 13.01 zł/m²
Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogrodem – Mościejewo, gm. Kwilcz

Mościejewo - 06 maja 2026

60 m² - 2750 zł/m²
Sprzedam nietuzinkową działkę budowlaną 1000m2 pod Sierakowem Wlkp.

Przemyśl - Odświeżono dnia 01 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Syndyk sprzeda udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości

Prusim - 08 maja 2026

41,48 m² - 2098.6 zł/m²
Prusim działka budowlana jezioro las k. Międzychód

Prusim - 07 maja 2026

1 000 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana Lubosz/ Pniewy 948m2 lub dwie  dające  1900m WZ-tak

Lubosz - 03 maja 2026

948 m² - 105.38 zł/m²
Wyjątkowa lokalizacja blisko jezior

Tuczępy - 30 kwietnia 2026

3 000 m² - 76.67 zł/m²
Malownicza działka blisko lasu i wśród pól !

Lubosz - 27 kwietnia 2026

1 110 m² - 96.4 zł/m²
Działka rolna 0,7317 ha

Grobia - 04 maja 2026

7 317 m² - 10.93 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości LUTOMEK, gmina Sieraków

Lutomek - 20 kwietnia 2026

70 m² - 2285.71 zł/m²
Dzialka budowlana Lubosz/gm Kwilcz /Pniewy

Lubosz - 04 maja 2026

1 158 m² - 73.4 zł/m²
Działka z Widokiem na Jezioro

Grobia - 11 maja 2026

686 m² - 466.47 zł/m²
Wyjątkowa Działka Inwestycyjna z Linią Brzegową |

Lubosz - 06 maja 2026

22 762 m² - 130 zł/m²
Sprzedaż Obiektu Szkoleniowo– Rekreacyjnego W Miejscowości Grobia

Sieraków - 16 kwietnia 2026

13 310 m² - 431.1 zł/m²
Sprzedam 2 ha działki w Lutomku

Sprzedam 2 ha działki w Lutomku

230 000 złdo negocjacji

Sieraków - 14 maja 2026

20 000 m² - 11.5 zł/m²
Działka budowlana nad jeziorem pod zabudowę jednorodzinną

Łężeczki - 14 maja 2026

1 281 m² - 292.74 zł/m²
Mieszkanie przy jeziorze Chrzypskim

Łężeczki - 16 kwietnia 2026

62 m² - 4838.71 zł/m²
Dwie działki o pow. 0, 6415 m2 pierwsza linia brzegowa Białokosz

Białokosz - 07 maja 2026

6 415 m² - 110 zł/m²
Domek rekreacyjny , Sieraków , 60 metrów od plaży

Sieraków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

Wynajmę hale magazyn plac.

Wynajmę hale magazyn plac.

3 600 złdo negocjacji

Sieraków - 14 maja 2026

300 m²
Lokal do wynajęcia!

Sieraków - Odświeżono dnia 12 maja 2026

75 m²
Sprzedam działkę przemysłowo budowlana

Sieraków - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 651 m² - 112.05 zł/m²
Działka w Sierakowie (las/jezioro)

Sieraków - 12 maja 2026

1 300 m² - 137.69 zł/m²
Domek letniskowy w Sierakowie

Sieraków - 12 maja 2026

20,17 m² - 10907.29 zł/m²
Duża działka na ROD w Sierakowie - 540 m2

Sieraków - Odświeżono dnia 11 maja 2026

540 m² - 118.52 zł/m²
Garaże w Sierakowie.

Sieraków - 05 maja 2026

15 m²
Domek letniskowy całoroczny działka dom

Sieraków - 02 maja 2026

35 m² - 9400 zł/m²
Piętrowy dom w Sierakowie piwnica ogródek

Sieraków - 28 kwietnia 2026

180 m² - 3527.78 zł/m²
Dom mieszkalny, wolo stojący blisko lasu Puszczy Noteckiej

Sieraków - 24 kwietnia 2026

210 m² - 4047.62 zł/m²
Magazyn,garaż wynajem

Sieraków - 22 kwietnia 2026

20 m²
Sprzedam dom wraz dużym budynkiem gospodarczym nadającym się na drugi dom

Sieraków - 21 kwietnia 2026

530 m² - 2622.64 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Sierakowie 36m2