Cena

Nieruchomości - Kotowice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Wynajmę kawalerkę Kotowice gm. Siechnice

Wynajmę kawalerkę Kotowice gm. Siechnice

1 600 zł

Kotowice - 18 maja 2026

50 m²
Malownicza działka pod budowę komfortowego domu, ul. Ogrodowa. Woda!

Kotowice - 12 kwietnia 2026

1 604 m² - 268.88 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie 66 m², garaż, komórka, ogród | udziały

Zakrzów - 03 maja 2026

66 m² - 2651.52 zł/m²
Przestronny dom z garażem i ogrodem | Czernica

Czernica - 27 kwietnia 2026

160,62 m² - 7408.79 zł/m²
Dom z funkcjonalnym układem pod Wrocławiem | Adaptacja poddasza

Ratowice - 23 kwietnia 2026

180 m² - 3883.33 zł/m²
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 43 m2 Czernica

Czernica - 17 maja 2026

43 m²
Bliźniak /  jednorodzinny dwu lokalowy

Czernica - 11 maja 2026

100 m² - 6600 zł/m²
Mieszkanie 100m2 w budynku 2lokalowym

Czernica - 09 maja 2026

100 m² - 6600 zł/m²
Wynajem Czernica – 71 m², 4 pokoje, balkon, winda, miejsce Patkingowe

Czernica - 29 kwietnia 2026

70 m²
Dom z potencjałem adaptacyjnym |3 kondygnacje + wysoki strych|Czernica

Czernica - 12 maja 2026

307,59 m² - 4548.26 zł/m²
Czernica | działka 3002 m² | widok na Odrę | ślepa ulica

Czernica - 20 kwietnia 2026

3 002 m² - 199.87 zł/m²
Wynajmę kawalerkę na Poleskiej

Czernica - 08 maja 2026

29 m²
4 działki budowlane - inwestycja, domy, bliźniaki

Ratowice - 10 kwietnia 2026

4 545 m² - 195 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 70m2 + balkon Bez Prowizji

Czernica - 06 maja 2026

70,14 m² - 8676.93 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 70m2 + balkon Bez Prowizji

Czernica - 06 maja 2026

70,16 m² - 8275.37 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 70m2 + balkon Bez Prowizji

Czernica - 06 maja 2026

70,08 m² - 8284.82 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 70m2 + balkon Bez Prowizji

Czernica - 06 maja 2026

70,09 m² - 8603.22 zł/m²
Okazja !!! Balkon !!!

Czernica - 15 maja 2026

52,10 m² - 7082.53 zł/m²
Dom z ogrodem na sprzedaż pod Wrocławiem

Jeszkowice - 23 kwietnia 2026

110,41 m² - 7236.66 zł/m²
Grunt 4760 m2 z projektem pod budowę 48 mieszkań.

Czernica - 20 kwietnia 2026

4 760 m² - 315.13 zł/m²
Marcinkowice- 80,83 m2 | BEZ PCC | Ogród|Parking

Marcinkowice - 10 maja 2026

80,83 m² - 7410.61 zł/m²
Działka budowlana/Czernica/Jagodowa

Czernica - 14 maja 2026

792 m² - 289.14 zł/m²
6 pokoi/2 kuchnie/2 łazienki/3 garaże/ogród

Jeszkowice - 27 kwietnia 2026

194,01 m² - 6958.4 zł/m²
dwupokojowe mieszkanie z balkonem

Groblice - 05 maja 2026

50 m²
Pokój dla jedej osoby lub pary

Łęg - 10 maja 2026

Dom parterowy-30 minut od Wrocławskiego Rynku

Jeszkowice - 17 maja 2026

100 m² - 6500 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem

Groblice - 16 maja 2026

117,27 m² - 7069.16 zł/m²
4 Działki budowlane Jeszkowice ul. Bazantowa

Jeszkowice - 22 kwietnia 2026

4 100 m² - 365.85 zł/m²
Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!

Jeszkowice - 04 maja 2026

840 m² - 202.38 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe – Groblice k. Wrocławia

Groblice - Dzisiaj o 09:11

55,50 m² - 11531.53 zł/m²
Działka Stanowice Oława - OSTATNIA

Stanowice - 21 marca 2026

1 808 m² - 301.44 zł/m²
Działka budowlana Jankowice Wr.

Jankowice - 20 kwietnia 2026

1 044 m² - 220.31 zł/m²
Wynajmę garaż schowek

Łęg - 23 kwietnia 2026

15 m²
Siedlce-Działka-budowlana-Media-Raty bez banku-Zam

Siedlce - 08 maja 2026

384 m² - 356.77 zł/m²
Siedlce-Działka-budowlana-Media-Raty bez banku-Zam

Siedlce - 08 maja 2026

647 m² - 326.12 zł/m²
Nowoczesne ,dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkania z ogródkiem

Groblice - 15 kwietnia 2026

70,23 m² - 9100 zł/m²
Dom wolnostojący w cenie bliźniaka | Gajków | Czernica

Gajków - 29 kwietnia 2026

134,59 m² - 6308.05 zł/m²
Sprzedam Hale 1300 m2 + biura i 1ha dzialki + zabudowa jednorodzinna

Groblice - Odświeżono dnia 12 maja 2026

10 000 m²
Lokal usługowy użytkowy sklep restauracja apteka piekarnia biuro salon

Groblice - 19 kwietnia 2026

56 m²
Dom na sprzedaż Jeszkowice

Dom na sprzedaż Jeszkowice

1 368 000 złdo negocjacji

Jeszkowice - Odświeżono dnia 18 maja 2026

240 m² - 5700 zł/m²
Przytulny szereg z tarasem  w Groblicach

Groblice - 28 kwietnia 2026

70,65 m² - 11026.19 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Kotowice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon