Cena

Nieruchomości - Karpacz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 58 ogłoszeń
Dom w górach sprzedam - 4 km od Karpacza. Widok na  Śnieżkę.

Dom w górach sprzedam - 4 km od Karpacza. Widok na Śnieżkę.

245 000 zł

Karpacz - Odświeżono dnia 17 maja 2026

25 m² - 9800 zł/m²
sprzedam apartament w Karpaczu

Karpacz - 16 maja 2026

27 m²
Apartament w Centrum ul. Nad Łomnicą

Karpacz - 22 kwietnia 2026

30,76 m² - 14466.84 zł/m²
Apartament Inwestycyjny w Karpaczu

Karpacz - 14 maja 2026

34,13 m² - 12598.89 zł/m²
Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie w Karpaczu

Karpacz - 13 maja 2026

58,60 m² - 8515.36 zł/m²
Karpacz | centrum | 28,96 m² | do remontu

Karpacz - 19 kwietnia 2026

28,96 m² - 10877.07 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom,Pensjonat Karpacz centrum

Karpacz - 13 maja 2026

360 m² - 5275 zł/m²
Piękny apartament

Karpacz - 20 kwietnia 2026

37,58 m² - 13278.34 zł/m²
Apartament z widokiem na Śnieżkę

Karpacz - 15 maja 2026

26,34 m² - 17312.25 zł/m²
Mieszkanie sprzedaż Karpacz

Mieszkanie sprzedaż Karpacz

300 000 złdo negocjacji

Karpacz - Odświeżono dnia 19 kwietnia 2026

25 m² - 12000 zł/m²
Karpacz | 3 pokoje | Taras | Parking | Przy Stoku

Karpacz - 14 maja 2026

62,16 m² - 11985.2 zł/m²
Dom w Karpaczu na sprzedaż

Karpacz - 20 kwietnia 2026

209 m² - 5980.86 zł/m²
Wyjątkowy w pełni wyposażony apartament w Karpaczu/ faktura Vat

Karpacz - 06 maja 2026

40 m² - 14625 zł/m²
1-pokojowy apartament w samym centrum Karpacza

Karpacz - 23 kwietnia 2026

24,30 m² - 12139.92 zł/m²
Sprzedam apartament po remoncie

Karpacz - 13 maja 2026

34,21 m² - 14323.3 zł/m²
Green Wood – Nowoczesny Lokal Mieszkalny W Sercu Karkonoszy

Karpacz - 14 maja 2026

90 m² - 8877.78 zł/m²
Dom z pełnym wyposażeniem Karpacz, działka 1308m2

Karpacz - 11 maja 2026

450 m² - 4333.33 zł/m²
Luksusowy apartament z widokiem na Śnieżkę | Gotowy pod wynajem

Karpacz - 24 kwietnia 2026

64 m² - 10296.88 zł/m²
Apartament w Karpaczu 35 m² cesja

Apartament w Karpaczu 35 m² cesja

489 000 złdo negocjacji

Karpacz - 30 marca 2026

35,27 m² - 13864.47 zł/m²
Sprzedam piękny apartament w Karpaczu z garażem w cenie gotowy!

Karpacz - 25 kwietnia 2026

41 m² - 16707.32 zł/m²
Apartament Inwestycyjny, 53m2, centrum, ośrodek SOFRA

Karpacz - 20 kwietnia 2026

53 m² - 14339.62 zł/m²
Sprzedam stylowy "Pałacyk Karkonosze"; obiekt hotelowo - restauracyjny

Karpacz - 28 kwietnia 2026

950 m²
Nowoczesny Pensjonat w Karpaczu

Karpacz - 04 maja 2026

600 m² - 11500 zł/m²
Sprzedam piękny, z pozoru mały dom z bali okrągłych

Karpacz - 03 maja 2026

75 m² - 2266.67 zł/m²
Mieszkanie trzypokojowe w Karpaczu | balkon |

Karpacz - 04 maja 2026

58,60 m² - 10221.84 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

1 500 złdo negocjacji

Karpacz - 17 maja 2026

40 m²
Centrum Karpacza - dom z pokojami na wynajem

Karpacz - 10 maja 2026

466,50 m² - 7266.88 zł/m²
Widokowa działka premium | Karpacz | Osiedle Skalne | 912 m²

Karpacz - 08 maja 2026

912 m² - 767.54 zł/m²
Nowy apartement Karpacz Osiedle Skalne Góry

Karpacz - 12 maja 2026

22,77 m² - 16130.87 zł/m²
Aaprtament Gold /Inwestycyjny/Karpacz

Karpacz - 15 maja 2026

52,07 m² - 17527.5 zł/m²
Lokal użytkowy, Karpacz

Karpacz - 06 maja 2026

195 m²
Przy wyciągu narciarskim Karpatka

Karpacz - 14 maja 2026

65,74 m² - 12093.09 zł/m²
Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy

Karpacz - 30 kwietnia 2026

250 m² - 17440 zł/m²
Apartament W Karpaczu

Karpacz - 09 maja 2026

40 m² - 18750 zł/m²
Dzialka w centum Karpacza

Karpacz - 11 maja 2026

6 000 m² - 441.67 zł/m²
Apartament inwestycyjny , PRYWATNA SAUNA, Karpacz, ROI 7,00%