Cena

Nieruchomości - Kałuszyn - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Dom jednorodzinny środkowy segment

Dom jednorodzinny środkowy segment

644 800 zł

Kałuszyn - 09 maja 2026

104 m² - 6200 zł/m²
Wyjątkowy dom z ogrodem w sercu Kałuszyna

Kałuszyn - 15 maja 2026

207,36 m² - 5589.31 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Kałuszyn

Mieszkanie na sprzedaż Kałuszyn

275 000 złdo negocjacji

Kałuszyn - 20 kwietnia 2026

49 m² - 5612.24 zł/m²
wynajmę działke ok 750 m kw

Kałuszyn - 17 maja 2026

750 m²
Szpedam mieszkanie w zabudowie szeregowej

Kałuszyn - 10 maja 2026

42,54 m² - 6793.61 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Kałuszyn - 05 maja 2026

30 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wynajem mieszkania

Kałuszyn - 16 maja 2026

68 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż działka budowlana w Szymonach, gm. Kałuszyn.

Szymony - 11 maja 2026

1 132 m² - 123.67 zł/m²
Działka 35 min od Warszawy-Kałuszyn. 1600m² z WZ.

Wity - 19 kwietnia 2026

1 600 m² - 105 zł/m²
NIZSZA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek

Ryczołek - 17 maja 2026

6 242 m² - 30.44 zł/m²
Domek na wynajem

Przytoka - 10 maja 2026

30 m²
działka inwestycyjna- USŁUGOWA , blisko trasy A2 Leonów/Ryczołek

Leonów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

5 091 m² - 76.41 zł/m²

Leonów - 21 kwietnia 2026

5 091 m² - 76.41 zł/m²
Działka z potencjałem Grodzisk 05-320

Mrozy - 12 maja 2026

2 280 m² - 150 zł/m²
Mieszkanie w Mrozach

Mrozy - 10 maja 2026

81 m²
Przestronny dom wolnostojący z garażem

Mrozy - 06 maja 2026

96,80 m² - 10123.97 zł/m²
Mieszkanie w samym centrum, 100m od PKP

Mrozy - 06 maja 2026

27 m²
Wynajmę nowe mieszkanie Mrozy ul. Graniczna.

Mrozy - 27 kwietnia 2026

51,38 m²
Wyjątkowy dom / siedlisko z dużą działką! 2215 m2

Mrozy - 08 maja 2026

212,89 m² - 3335.06 zł/m²
Działka 1400 m² | Góry, gm. Jakubów | Szybki dojazd do A2 | Wymiary: 45m x 31m

Góry - 09 maja 2026

1 400 m² - 100 zł/m²
Dom w malowniczej Gołębiówce

Dom w malowniczej Gołębiówce

588 900 złdo negocjacji

Gołębiówka - 24 kwietnia 2026

91 m² - 6471.43 zł/m²
Na sprzedaż siedlisko zabudowane Stare Groszki

Stare Groszki - 24 kwietnia 2026

100 m² - 5500 zł/m²
Działki Budowlane – Skruda, Gm. Mrozy

Skruda - 04 maja 2026

1 000 m² - 75 zł/m²
Stare Groszki, 2 km od trasy A2

Stare Groszki - 04 maja 2026

1 400 m² - 75 zł/m²
Działka budowlana+ rolna. Sprzedam

Działka budowlana+ rolna. Sprzedam

200 000 złdo negocjacji

Skruda - Odświeżono dnia 12 maja 2026

425 m² - 470.59 zł/m²
Działka budowlana - przy ścianie lasu

Rudnik - 22 kwietnia 2026

560 m² - 321.25 zł/m²
Działka z WZ 872 m2

Działka z WZ 872 m2

150 000 złdo negocjacji

Woźbiń - Odświeżono dnia 15 maja 2026

872 m² - 172.02 zł/m²
Łąka pod pokos....

Łąka pod pokos....

100 złdo negocjacji

Turek - 04 maja 2026

10 000 m² - 0.01 zł/m²
Działka rolno budowlana pod inwestycję.

Guzew - 28 kwietnia 2026

12 500 m² - 52 zł/m²
Siedlisko 30 km od Mińska Mazowieckiego! 0,5 hektara! 10 km od A2!

Jaworek - 24 kwietnia 2026

5 000 m² - 68 zł/m²
Działka przy lesie blisko PKP w Cegłowie

Cegłów - 17 maja 2026

1 903 m² - 149.76 zł/m²
Działka rolna 6000 m², Sokolnik, gm. Mrozy

Sokolnik - 27 kwietnia 2026

6 000 m² - 6.17 zł/m²
Ryczyca k.Siedlec działka budowlana 3000m2 VideozDrona

Ryczyca - 28 kwietnia 2026

3 000 m² - 26.67 zł/m²
Magazyn do wynajęcia

Magazyn do wynajęcia

10 000 złdo negocjacji

Cegłów - 19 kwietnia 2026

400 m²
2448m2 cała BUDOWLANA..  super okolica, LASY,  48km od Warszawy

Lubomin - Odświeżono dnia 09 maja 2026

2 448 m² - 75.57 zł/m²
Żarnówka 40 minut od Warszawy

Żarnówka 40 minut od Warszawy

95 000 złdo negocjacji

Żarnówka - 27 kwietnia 2026

6 600 m² - 14.39 zł/m²
Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

1 220 000 zł

Cegłów - 13 maja 2026

240 m² - 5083.33 zł/m²
Działka rolno- budowalna- Jędrzejów Nowy

Jędrzejów Nowy - 08 maja 2026

3 000 m² - 33 zł/m²
wynajmę HALE 500m2- MAGAZYN, Usługi - Mińsk Mazowiecki

Janów - 01 maja 2026

500 m²
Siedlisko o powierzchni 1,71 ha

Siedlisko o powierzchni 1,71 ha

535 000 złdo negocjacji

Garczyn Mały - 03 maja 2026

52 700 m² - 10.15 zł/m²
Działka budowlana z fundamentami | Cegłów, powiat miński | 376 m²

Cegłów - 10 maja 2026

376 m² - 412.23 zł/m²
Działki budowlane gm. Jakubów / Szczytnik

Izabelin - 04 maja 2026

1 100 m² - 77.27 zł/m²
Kontener morski H40 2.7m grafitowy

Jakubów - 13 maja 2026

29 m²
Atrakcyjne tereny zielone las cisza spokój odpoczynek blisko Warszawy

Jakubów - 06 maja 2026

400 m² - 41.25 zł/m²
Nowy Dom Wolnostojący Nieruchomość W Cegłów

Cegłów - 30 kwietnia 2026

115 m² - 3652.17 zł/m²
Działka rolna 1.32ha Trojanów

Działka rolna 1.32ha Trojanów

83 000 złdo negocjacji

Trojanów - 13 maja 2026

13 200 m² - 6.29 zł/m²
Piękne siedlisko, dom całoroczny z bala.

Bojmie - 26 kwietnia 2026

80 m² - 8737.5 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • bezpośrednio od właściciela

  • dom

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Kałuszyn i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon