Cena

Nieruchomości - Grabce - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam mieszkanie w Kleczewie 67m

Sprzedam mieszkanie w Kleczewie 67m

350 000 zł

Kleczew - 10 maja 2026

67 m² - 5223.88 zł/m²
Dom Domek letniskowy MUROWANY / NAROŻNY - ośrodek Skorzęcin DUŻY !!!

Skorzęcin - 15 maja 2026

40 m² - 13625 zł/m²
Sprzedam Działkę Rolną Ostrowite Prymasowskie-Raszewo

Ostrowite Prymasowskie - 25 kwietnia 2026

980 m² - 81.63 zł/m²
Cisza, przestrzeń i natura 3 pokoje z balkonem | Mieczownica k. Słupcy

Mieczownica - 13 maja 2026

62 m² - 4435.48 zł/m²
Skandynawskie Zacisze – Twoje miejsce nad Jeziorem

Kochowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

110 m² - 7727.27 zł/m²
Działka 1249 m² – Skorzęcin | 500 m od jeziora | ogrodzona + media

Skorzęcin - 28 kwietnia 2026

1 249 m² - 239.39 zł/m²
działka 700 m2 Powidz Ługi blisko jeziora Niedzięgiel

Powidz - 13 maja 2026

700 m² - 235.71 zł/m²
Sprzedam - Działka 1 700m2 blisko jeziora Niedzięgiel (200m) pozwolenie na budowę, stan surowy - CENA DO NEGOCJACJI

Ługi - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 850 m² - 329.73 zł/m²
Pilnie sprzedam działkę budowlano-rekreacyjna Wiekowo jezioro 940 mkw

Ługi - 10 maja 2026

940 m² - 478.72 zł/m²
Dom piętrowy, działka 836 m², 2 garaże – Trzemżal.

Trzemżal - 11 maja 2026

135 m² - 4555.56 zł/m²
Twoje miejsce z widokiem – działka nad Jeziorem Niedzięgiel (900 m²)

Wiekowo - 15 kwietnia 2026

900 m² - 350 zł/m²
Wynajmę dom

Wynajmę dom

2 100 zł

Kleczew - 07 kwietnia 2026

55 m²
Nowy dom w spokojnej okolicy z 2026 r.

Kleczew - 01 kwietnia 2026

55,10 m² - 6678.77 zł/m²
Działka inwestycyjna  1 ha gmina Kleczew

Genowefa - 29 kwietnia 2026

10 000 m² - 55 zł/m²
Działki budowlane blisko jeziora

Działki budowlane blisko jeziora

93 000 złdo negocjacji

Ostrowite Prymasowskie - 30 kwietnia 2026

1 250 m² - 74.4 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość w Ciencisku

Ciencisko - 22 kwietnia 2026

1 223,35 m²
Udział w budynku mieszkalnym

Gębice - 28 kwietnia 2026

82,04 m² - 234.64 zł/m²
Dom w pobliżu jeziora w Wiekowie – Twoje miejsce blisko natury

Witkowo - 30 kwietnia 2026

125 m² - 5352 zł/m²
Działka budowlana siedliskowa 4500m2 Gębice k. Mogilna uzbrojona

Gębice - 27 kwietnia 2026

4 500 m² - 33.11 zł/m²
Dom wolnostojący

Gębice - 16 maja 2026

100 m² - 5300 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy

Jeziora Wielkie - 03 maja 2026

830 m² - 50.48 zł/m²
Duża działka 1,66ha z potencjałem budowlanym

Grabina - 22 kwietnia 2026

16 609 m² - 15.96 zł/m²
Działka w pobliżu jeziora w Wiekowie – Twój azyl blisko natury

Wiekowo - 30 kwietnia 2026

1 034 m² - 100 zł/m²
Działka Wiekowo 1000m2 - 300m jezioro, bezpośrednio

Wiekowo - 30 kwietnia 2026

1 000 m² - 0.12 zł/m²
Działki budowlane Wiekowo 1000m2

Wiekowo - 30 kwietnia 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Energooszczędny dom z pompą ciepła

Wiekowo - 22 kwietnia 2026

125 m² - 5080 zł/m²
Gębice / działki budowlane z warunkami zabudowy

Gębice - 11 maja 2026

1 155 m² - 109.96 zł/m²
Działka budowlana

Ostrowite Prymasowskie - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 100 m² - 72.73 zł/m²
Domek letniskowy w Skorzęcinie

Domek letniskowy w Skorzęcinie

305 000 złdo negocjacji

Kamionka - Odświeżono dnia 10 maja 2026

34,20 m² - 8918.13 zł/m²
Działka Rolno Budowlana

Działka Rolno Budowlana

60 000 złdo negocjacji

Gozdanin - 08 maja 2026

1 137 m² - 52.77 zł/m²
Działka nad jeziorem, z pozwoleniem na budowę, Bieślin

Bieślin - 02 maja 2026

638 m² - 180.25 zł/m²
Sprzedam działkę– Józefowo, Gmina Słupca

Józefowo - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

65 000 m² - 5.69 zł/m²
Twoja działka bez sąsiadów wśród natury | 11 ar | Józefowo

Józefowo - 19 kwietnia 2026

8 700 m² - 18.28 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną z WZ - Radwaniec, gm. Kazimierz Biskupi

Radwaniec - 28 kwietnia 2026

950 m² - 84 zł/m²
Dzialka budowlana 3000m2

Ruchocinek - 10 maja 2026

3 000 m² - 46.63 zł/m²
Działka budowlana nad jeziorem, Natura 2000, las, media przy działce!

Bieślin - 08 maja 2026

810 m² - 180 zł/m²
Duży dom  z budynkami gospodarczymi

Szyszyńskie Holendry - 22 kwietnia 2026

120 m² - 4158.33 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Kwieciszewo - 03 maja 2026

45 m² - 5333.33 zł/m²
Działka INWESTYCYJNA przy DK15 na 171 km

Kwieciszewo - 17 kwietnia 2026

4 521 m² - 100 zł/m²
nowa cena Nowiny Kijowskie nowy dom

Kijowskie Nowiny - 21 kwietnia 2026

74 m² - 6689.19 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Grabce i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon