Cena

Nieruchomości - Gowarczów - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji.

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji.

78 000 zł

Gowarczów - 07 maja 2026

1 500 m² - 52 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Lokal pod gabinet, kancelarię lub biuro – 86 m²

Końskie - 15 maja 2026

86 m²
Działka rolna Nieświń ul. Kielecka

Końskie - 13 maja 2026

7 580 m² - 11.21 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną ROD w Końskich

Końskie - 12 maja 2026

300 m² - 100 zł/m²
Nowy Kazanów Działka budowlana 1ha

Końskie - 12 maja 2026

10 070 m² - 29.79 zł/m²
Mam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w centrum

Końskie - 12 maja 2026

85 m²
Mieszkanie do wynajecia Końskie

Końskie - 12 maja 2026

50 m²
Urocza kawalera w centrum miasta !!

Końskie - 10 maja 2026

22,50 m²
Mieszkanie z balkonem w spokojnej okolic

Końskie - 10 maja 2026

49 m² - 5000 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje 3 maja

Końskie - 09 maja 2026

58,70 m² - 5877.34 zł/m²
Garaż blaszany blaszak drewnopodobny

Końskie - 09 maja 2026

35 m²
Mieszkanie dwupokojowe na wynajem. [BEZCZYNSZOWE]

Końskie - 09 maja 2026

36,40 m²
Miejsce pod gastronomię,handel, usługi przy Biedronce Kielecka Końskie

Końskie - 08 maja 2026

1 000 m²
Mieszkanie 40m2 w Końskich ul. Mieszka I

Końskie - 07 maja 2026

40 m² - 6225 zł/m²
Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie

385 000 złdo negocjacji

Końskie - 06 maja 2026

65,48 m² - 5879.66 zł/m²
Sprzedam Nieruchomość w Końskich na Osiedlu Słonecznym

Końskie - 06 maja 2026

160 m² - 3937.5 zł/m²
Wynajmę lokal 110m2 (parter + 1 piętro)

Końskie - 05 maja 2026

110 m²
Wynajem Hurtownii Fabryczna 2

Końskie - 03 maja 2026

1 260 m²
Sprzedam dwie sąsiadujące działki we wsi Matyniów gm. Smyków

Końskie - 03 maja 2026

15 700 m² - 10.51 zł/m²
Działka budowlana Końskie ul. Odludna

Końskie - 02 maja 2026

2 370 m² - 62.87 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

135 000 złdo negocjacji

Końskie - 01 maja 2026

2 600 m² - 51.92 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe w centrum + garaż

Końskie - 29 kwietnia 2026

77 m² - 5181.82 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

314 000 złdo negocjacji

Końskie - 28 kwietnia 2026

59,40 m² - 5286.2 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

210 000 złdo negocjacji

Końskie - 27 kwietnia 2026

39,80 m² - 5276.38 zł/m²
Mieszkanie 46m2 Ul.Polna Końskie, gotowe do zamieszkania

Końskie - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

46 m² - 6739.13 zł/m²
Działka budowlana Dyszów-Końskie dostępne wszystkie media!!

Końskie - 26 kwietnia 2026

3 000 m² - 54 zł/m²
Działka budowlana, Atrakcyjna lokalizacja, Centrum miasta

Końskie - 01 maja 2026

2 452 m² - 134.18 zł/m²
Kamienica, piękna działka, gotowe projekty.Końskie

Końskie - 27 kwietnia 2026

415 m² - 3253.01 zł/m²
Działka rolna Modliszewice

Działka rolna Modliszewice

220 000 złdo negocjacji

Modliszewice - 04 maja 2026

12 000 m² - 18.33 zł/m²
Nowy dom z dużym ogrodem, 5min od Końskich

Końskie - 06 maja 2026

126,64 m² - 4887.87 zł/m²
Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia

2 100 złdo negocjacji

Końskie - 21 maja 2026

36 m²
Magazyn , hala produkcyjna z zapleczem biurowo socjalnym

Białaczów - 20 maja 2026

600 m²
Plac magazynowy 5000 m² + magazyn 500m2, budynek socjalny, waga

Białaczów - 20 maja 2026

5 000 m²
Duże mieszkanie z własnościową działką ogrodową

Białaczów - 15 maja 2026

68 m² - 3058.82 zł/m²
Działka w Końskich z warunkami zabudowy

Końskie - 07 maja 2026

751 m² - 239.68 zł/m²
Wykończone pod klucz, bardzo wysoki standard

Końskie - 20 maja 2026

82 m² - 10000 zł/m²
Dom w Końskich ulica Spacerowa. Super cena.

Końskie - 10 maja 2026

159,80 m² - 2816.02 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Gowarczów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon