Cena

Nieruchomości - Gorysławice - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokoje, na parterze, o pow. 69m2, z garażem - Gorysławice

300 000 zł

Gorysławice - 16 maja 2026

69 m² - 4347.83 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

3 pokoje i os. kuchnia Po Remoncie! Orła Białego!

Busko-Zdrój - 04 maja 2026

55,70 m² - 7486.54 zł/m²
Okazja! 3 pokoje z osobną kuchnią z Busku - Zdroju

Busko-Zdrój - 30 kwietnia 2026

55,70 m² - 5332.14 zł/m²
Dom 7-pok., pow. 178 m2, Busko-Zdrój

Busko-Zdrój - 08 maja 2026

178,20 m² - 7295.17 zł/m²
Mieszkanie 3 pok, 56m2, Busko-Zdrój, Waryńskiego

Busko-Zdrój - 08 maja 2026

55,78 m² - 11652.92 zł/m²
Apartament 3 pok., 50,96 m2, Busko Zdrój

Busko-Zdrój - 08 maja 2026

50,96 m² - 8906.99 zł/m²
48,60m2 ** oś. Kościuszki,  I piętro

Busko-Zdrój - 15 maja 2026

48,60 m² - 7201.65 zł/m²
Widokowy dom | działka 1630 m² | 5km od Buska

Pęczelice - 06 maja 2026

175,85 m² - 2894.51 zł/m²
nowoczesne i komfortowe, dwa pokoje, klima, garaż

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 06 maja 2026

37 m²
Lokal biurowy na parterze 16,45m2, ZUPEŁNIE NOWY - Busko-Zdrój

Busko-Zdrój - 07 maja 2026

16,45 m²
Działka rekreacyjna  RODOS

Busko-Zdrój - 29 kwietnia 2026

300 m² - 63.3 zł/m²
Zacisze Sikorskiego | M48 | Apartament 53,2 m2

Busko-Zdrój - 22 kwietnia 2026

53,20 m² - 7800 zł/m²
Zacisze Sikorskiego | M42 | Apartament 46,3 m2

Busko-Zdrój - 22 kwietnia 2026

46,30 m² - 7900 zł/m²
Piłsudskiego, 2-pokoje, parter, piwnica, balkon, od zaraz

Busko-Zdrój - 02 maja 2026

46 m²
Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

Busko-Zdrój - 28 kwietnia 2026

120 m²
Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

Busko-Zdrój - 28 kwietnia 2026

120 m²
Zamieszkaj nad miastem | Apartament 128 m² z panoramicznym widokiem

Busko-Zdrój - 22 kwietnia 2026

128,72 m² - 8500 zł/m²
Wynajmę mieszkanie kawalerkę

Busko-Zdrój - 06 maja 2026

28 m²
Nowe mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje, 40 m2.

Busko-Zdrój - 21 maja 2026

40 m²
*Wynajmę Miszkanie ul. Młyńska Apartament Harmony* Okazja *

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 21 maja 2026

30 m²
Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

1 500 złdo negocjacji

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 21 maja 2026

54 m²
Wynajmę pokój w domu przy parku zdrojowym

Busko-Zdrój - 21 maja 2026

Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

2 300 złdo negocjacji

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 21 maja 2026

62 m²
Wynajmę Mieszkanie - Nowe Budownictwo - Pierwszy Najemca - Garaż

Busko-Zdrój - 21 maja 2026

38 m²
Działka rekreacyjna 330m2

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 21 maja 2026

330 m² - 69.7 zł/m²
Wynajmę mieszkanie na osiedlu kusocińskiego z miejscem parkingowym

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 20 maja 2026

58 m²
Mieszkanie do wynajęcia Busko Zdrój

Busko-Zdrój - 19 maja 2026

51 m²
Sprzedam dom w Busku Zdroju

Busko-Zdrój - 19 maja 2026

178,20 m² - 7295.17 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia 42m2 nowe pierwszy najemca

Busko-Zdrój - 19 maja 2026

42 m²
Sprzedam lokal usługowo-handlowy w Busku-Zdroju 145m2 - ul. Batorego 8

Busko-Zdrój - 19 maja 2026

145 m²
Hala magazynowa 1200 m² + działka 1,35 ha – Łagiewniki

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 200 m²
Działka budowlana 13,55 arów Busko Zdrój miejscowość Siesławice.

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 355 m² - 73.06 zł/m²
Pokój dla dziewczyny

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

Sprzedam nieruchomosc

Sprzedam nieruchomosc

2 330 000 złdo negocjacji

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

390 m² - 5974.36 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na oś. Kościuszki w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

47 m²
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Mikułowice

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

2 782 m² - 59.31 zł/m²
Lokal ul. Partyzantów 17  do wynajęcia

Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 17 maja 2026

300 m²
Mieszkanie Kawalerka

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

28 m²
Super Tania Działka Budowlana Busko Strożyska N.Korczyn Media Las Woda Inwestycja Okazja

Busko-Zdrój - 17 maja 2026

800 m² - 56.88 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe W Busku Zdroju

Busko-Zdrój - 16 maja 2026

52,40 m² - 13072.52 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Gorysławice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon