Cena

Nieruchomości - Góra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Las na sprzedaż. Obręb: wieś Góra, gmina: Krypno, powiat: moniecki.

99 999 złdo negocjacji

Góra - 22 kwietnia 2026

18 200 m² - 5.49 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolna na sprzedaż

Lipniki - 08 maja 2026

237 000 m² - 0.51 zł/m²
KRYPNO- działka budowlana (1051m2) z WZ, media, spokojna okolica

Krypno Wielkie - 20 kwietnia 2026

1 051 m² - 93.24 zł/m²
Działka z WZ 1500 m²  spokój wsi, bliskość miasta

Kobuzie - 08 maja 2026

1 500 m² - 66.67 zł/m²
Działki Krypno Wielkie z WZ

Działki Krypno Wielkie z WZ

96 334 złdo negocjacji

Krypno Wielkie - 12 kwietnia 2026

983 m² - 98 zł/m²
Dużą dzialka- Ruda

Ruda - Odświeżono dnia 10 maja 2026

2 200 m² - 84.09 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

120 000 złdo negocjacji

Ruda - 08 maja 2026

1 740 m² - 68.97 zł/m²
Działka na sprzedaż Ruda

Ruda - 08 maja 2026

1 741 m² - 68.93 zł/m²
Duża działka pod dom jednorodzinny

Ruda - 27 kwietnia 2026

5 614 m² - 44.53 zł/m²
Piękne siedlisko z ogromnym potencjałem obok miasta

Nowosiółki - 08 maja 2026

50 m² - 6700 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy 15min z Białegostoku!

Sawino - 15 kwietnia 2026

1 001 m² - 130 zł/m²
Działka rolna  Krosno/gm. Tykocin

Krosno - 23 kwietnia 2026

13 800 m² - 10.87 zł/m²
Złotoria 2,58 ha działka budowlana - 99 zł/m2 - PROMOCJA !!!

Złotoria - 20 kwietnia 2026

25 800 m² - 99.19 zł/m²
Tykocin Działka Inwestycyjna z WZ

Tykocin - 24 marca 2026

19 000 m² - 56.84 zł/m²
DZIAŁKA INWESTYCYJNA przy trasie S 8  Rzędziany

Rzędziany - Odświeżono dnia 05 maja 2026

5 507 m² - 163.25 zł/m²
Działka Inwestycyjna (Usługowo–Produkcyjna) Przy Trasie S8 Rzędziany

Rzędziany - 05 maja 2026

12 455 m² - 199.92 zł/m²
KNYSZYN ul. Tykocka-działka budowlana (1035m2), warunki zabudowy, prąd

Knyszyn - 20 kwietnia 2026

1 035 m² - 70.53 zł/m²
Wynajem Hali obok trasy S8

Wynajem Hali obok trasy S8

43 000 złdo negocjacji

Złotoria - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 000 m²
Klimatyczny dom z dużą działką wśród zieleni

Jaworówka - 05 maja 2026

100 m² - 7500 zł/m²
*Dom Jaworówka 140m²*

Jaworówka - 20 kwietnia 2026

140 m² - 5571.43 zł/m²
Urokliwy dom w otoczeniu natury

Kozińce - 21 kwietnia 2026

76,60 m² - 7193.21 zł/m²
Sprzedam dzialke budowlana – WZ, media, spokojna okolica

Gniła - 25 kwietnia 2026

1 500 m² - 126 zł/m²
Bliźniaki Dobrzyniewo Duże, BEZPOŚREDNIO!!!

Gniła - 26 marca 2026

115,44 m² - 4244.63 zł/m²
Sprzedam siedlisko 3700 m2 w gminie Tykocin

Sierki - 18 kwietnia 2026

3 700 m² - 72.97 zł/m²
Ostatnie Działki Chraboły, gmina Dobrzyniewo Duże

Chraboły - 02 maja 2026

2 400 m² - 60.42 zł/m²
Atrakcyjna działka- Otulina Puszczy Knyszyńskiej

Chraboły - 30 kwietnia 2026

8 400 m² - 71.43 zł/m²
działka chraboły

działka chraboły

65 000 złdo negocjacji

Chraboły - 13 kwietnia 2026

1 800 m² - 36.11 zł/m²
Działka inwestycyjna przy trasie S8 Złotoria

Złotoria - 21 kwietnia 2026

6 022 m² - 250 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy 1.29 ha

Działka z warunkami zabudowy 1.29 ha

1 070 000 złdo negocjacji

Knyszyn - Odświeżono dnia 05 maja 2026

12 900 m² - 82.95 zł/m²
Sala bankietowa  w Knyszynie.   Imprezy okolicznościowe.

Knyszyn - 26 kwietnia 2026

140 m²
Gotowy dom do wprowadzenia - bez prowizji

Dobrzyniewo Duże - 27 kwietnia 2026

202 m² - 6683.17 zł/m²
Parterowy Dom z własnym Lasem i Stawem

Dobrzyniewo Duże - 15 kwietnia 2026

148 m² - 11418.92 zł/m²
Dom Parterowy Z Parkingiem Przydrożnym Sprzedam

Żółtki - 17 kwietnia 2026

83 m² - 10469.88 zł/m²
Sprzedam działki budowlane, Osiedle Zielonych Świerków, Żółtki przy S8

Choroszcz - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 220 m² - 279 zł/m²
Działka inwestycyjna do zabudowy jednorodzinnej

Pogorzałki - Odświeżono dnia 01 maja 2026

14 700 m² - 6.8 zł/m²
Działka Z Wz, Pogorzałki, 2 297 M² Asfalt, Media W Drodze

Pogorzałki - 27 kwietnia 2026

2 297 m² - 130.17 zł/m²
Działka z WZ 1235m2 Pogorzałki, gm Dobrzyniewo

Pogorzałki - 16 kwietnia 2026

1 240 m² - 139.44 zł/m²
Działka Dobrzyniewo Duże

Działka Dobrzyniewo Duże

170 000 złdo negocjacji

Dobrzyniewo Duże - 09 maja 2026

1 311 m² - 129.67 zł/m²
Dom jednorodzinny, Stan Deweloperski BEZ POŚREDNIKÓW

Dobrzyniewo Duże - Odświeżono dnia 07 maja 2026

155 m² - 4322.58 zł/m²
Dom impreza urodziny wieczór w cichym miejscu sauna bania

Rogowo-Kolonia - 04 maja 2026

110 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Góra i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon