Cena

Nieruchomości - Głębinów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 8 ogłoszeń
Rezerwacja Działka budowlana 1920m2 nad Jeziorem Nyskim z domkiem 50m2 Głębinów Nysa

657 000 złdo negocjacji

Głębinów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 920 m² - 342.19 zł/m²
Sprzedam grunt inwestycyjny 0,5946 ha Głębinów/Nysa

Głębinów - 11 maja 2026

5 936 m² - 251.01 zł/m²
Działka budowlana nad Jeziorem Nyskim Nysa - Głębinów

Głębinów - 01 maja 2026

625 m² - 450 zł/m²
Nowoczesny dom 150 m² z dużym ogrodem w pobliżu jeziora

Głębinów - 03 maja 2026

150 m² - 3993.33 zł/m²
Działka budowlana nad Jeziorem Nyskim uzbrojona MPZP

Głębinów - 18 marca 2026

644 m² - 434.78 zł/m²
Na sprzedaż ośrodek wczasowy w Głębinowie, jezioro nyskie.

Głębinów - 13 kwietnia 2026

5 200 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana Głębinów - Nysa - nad jeziorem z widokiem na góry

Głębinów - 06 maja 2026

770 m² - 408.94 zł/m²
Domek Holenderski 8m x 3.10m

Domek Holenderski 8m x 3.10m

28 900 złdo negocjacji

Głębinów - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Lokal gastronomiczny jezioro nyskie skorochów

Skorochów - Odświeżono dnia 09 maja 2026

60 m²
Domek letniskowy Kitara na wynajem nad Jeziorem Nyskim/ Skorochów

Skorochów - 20 kwietnia 2026

30 m²
Nowoczesny apartament inwestycyjny nad Jeziorem Nyskim

Skorochów - Odświeżono dnia 19 kwietnia 2026

34 m² - 16735.29 zł/m²
Dom do wynajęci, jezioro nyskie, Skorochów

Skorochów - 13 kwietnia 2026

90 m²
Magazyn na wynajem

Goświnowice - 24 kwietnia 2026

450 m²
Działka przy Jeziorze, idealna pod dom lub usługi.

Nysa - 28 kwietnia 2026

2 348 m² - 190 zł/m²
Działka budowlano-usługowa przy Jeziorze Nyskim

Nysa - 28 kwietnia 2026

3 146 m² - 190 zł/m²
Wyjątkowy apartament dwupoziomowy na wynajem

Nysa - 28 kwietnia 2026

118 m²
Na sprzedaż działka budowlana – Nysa, ul. Wiosenna

Nysa - 16 kwietnia 2026

625 m² - 462.4 zł/m²
Budynek wolnostojący na sprzedaż, Nysa ul. Saperska

Nysa - 17 kwietnia 2026

180 m² - 2494.44 zł/m²
Dom, Nysa

Dom, Nysa

8 000 zł

Nysa - 21 kwietnia 2026

140 m²
Nowoczesna kawalerka Belweder Nysa

Nysa - Odświeżono dnia 09 maja 2026

24 m²
Wynajmę halę magazyn, produkcja , usługi Nysa 100 m² lub 50 m²

Nysa - 30 kwietnia 2026

100 m²
Mieszkanie 2 pokojowe Belweder + miejsce parkingowe, bez pośredników.

Nysa - 11 maja 2026

31 m²
Dom Kamilek 86m2 dom parterowy kanadyjski

Jędrzychów - 10 maja 2026

86 m² - 4418.6 zł/m²
Budowlana działka z mediami pod miastem

Jędrzychów - 27 kwietnia 2026

790 m² - 377.85 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie, 3 pokoje 48m2 z balkonem i komórka lokatorską, Osiedle Rodziewiczówny

Nysa - 06 maja 2026

48 m² - 9375 zł/m²
Przestronne mieszkanie na os. Rodziewiczówny

Nysa - 03 kwietnia 2026

72 m² - 6930.56 zł/m²
Mieszkanie z ogrodem w Jędrzychowie - GARDEN HILL

Jędrzychów - 01 maja 2026

83,54 m² - 7113.77 zł/m²
Wynajmę garaż z kanałem.

Wynajmę garaż z kanałem.

500 złdo negocjacji

Nysa - 05 maja 2026

16 m²
Garaż do wynajęcia

Nysa - 11 maja 2026

18 m²
Willa 446 m² + kort tenisowy + pozwolenie na 14 lokali | widok na 2 jeziora | park | Otmuchów — 1 900 000 zł

Wójcice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

3 200 m² - 593.75 zł/m²
Działka Otmuchów z wydanymi warunkami zabudowy

Wójcice - Odświeżono dnia 04 maja 2026

880 m² - 164.77 zł/m²
Działka budowlana w Wójcicach (WZ+woda+prąd)

Otmuchów - 10 maja 2026

1 100 m² - 218.18 zł/m²
Sprzedam grunty rolne

Sprzedam grunty rolne

1 740 000 złdo negocjacji

Biała Nyska - 10 maja 2026

218 310 m² - 7.97 zł/m²
Nowe mieszkania z ogródkiem 2 poziomy z parkingiem super lokalizacja

Nysa - 28 marca 2026

63 m² - 7761.9 zł/m²
Nowe mieszkania z ogródkiem, komórką i parkingiem super lokalizacja

Nysa - 26 marca 2026

35,50 m² - 9549.3 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe  Nysa ul. Gałczyńskiego

Nysa - 07 maja 2026

48 m² - 8645.83 zł/m²
Dom w Nysie na ul. Żeromskiego

Nysa - 29 kwietnia 2026

224 m² - 5758.93 zł/m²
Wynajme biuro -gabinet, Nysa centrum

Nysa - Odświeżono dnia 10 maja 2026

30 m²
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą

Nysa - 27 kwietnia 2026

54 m²
do wynajęcia lokal w centrum Nysy

Nysa - 06 maja 2026

82,50 m²
Lokal W Nyskim Ratuszu 1 Piętro

Nysa - 04 maja 2026

36 m²
Przestronny lokal 80 m² z klimatyzacją i witrynami

Nysa - 30 kwietnia 2026

80 m²
Lokal użytkowy do wynajęcia – Galeria Nyska

Nysa - 20 kwietnia 2026

106 m²
Mieszkanie w centrum miasta

Mieszkanie w centrum miasta

699 000 złdo negocjacji

Nysa - Odświeżono dnia 11 maja 2026

105 m² - 6657.14 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Nysa - 11 maja 2026

37 m²
Hala produkcyjno- magazynowa

Nysa - 11 maja 2026

500 m²
Mieszkanie na wynajem. Centrum Nysy.

Nysa - 11 maja 2026

33 m²
Dom nysa jezioro natura 2000

Nysa - 11 maja 2026

160 m² - 9375 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Głębinów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon