Cena

Nieruchomości - Garbatka-Letnisko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Cudowny dom w niespotykanym stylu pośród drzew

Cudowny dom w niespotykanym stylu pośród drzew

2 299 000 zł

Garbatka-Letnisko - 24 kwietnia 2026

177 m² - 12988.7 zł/m²
Działka budowlana (WZ) z prądem, studnią i mediami

Garbatka-Letnisko - 24 kwietnia 2026

1 022 m² - 225.05 zł/m²
Sprzedam działki budowlane w Garbatce Letnisko

Garbatka-Letnisko - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 868 m² - 85.65 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

343 700 złdo negocjacji

Garbatka-Letnisko - 13 maja 2026

2 455 m² - 140 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

sprzedam budynek z działką

sprzedam budynek z działką

750 000 złdo negocjacji

Ponikwa - Odświeżono dnia 18 maja 2026

3 187 m² - 235.33 zł/m²
Działka budowlana  (Garbatka Podlas)

Garbatka Długa - Odświeżono dnia 17 maja 2026

2 000 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana z fundamentami

Działka budowlana z fundamentami

180 000 złdo negocjacji

Garbatka-Zbyczyn - 22 kwietnia 2026

1 450 m² - 124.14 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

100 000 złdo negocjacji

Wólka Policka - 21 kwietnia 2026

1 900 m² - 52.63 zł/m²
Działki pod zabudowę Teodorów/Helenów

Policzna - 18 maja 2026

1 000 m² - 30 zł/m²
Działka budowlana 960 m kw . Policzna ,pow. Zwoleń

Policzna - 27 kwietnia 2026

960 m² - 43.65 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

55 000 złdo negocjacji

Zawada Nowa - 07 maja 2026

1 600 m² - 34.38 zł/m²
Działka Budowlana 2000m2. WZ

Działka Budowlana 2000m2. WZ

140 000 złdo negocjacji

Patków - Odświeżono dzisiaj o 18:56

2 000 m² - 70 zł/m²
Sprzedam dwie działki, budowlaną i rolną – Kociołki (gm. Kozienice)

Kociołki - 12 maja 2026

5 226 m² - 29.66 zł/m²
Sprzedam Działkę RODO w Wapienicy /Bielsko Biała

Śmietanki - 11 maja 2026

4 000 m² - 11.25 zł/m²
Siedlisko z potencjałem i dostępem do jeziora - Mozolice Małe 6916 m2 - 360 tys.

Mozolice Małe - 09 maja 2026

6 916 m² - 52.05 zł/m²
2-pokojowe przytulne mieszkanie do wynajęcia, gotowe od zaraz w Staszowie

Staszów - 21 kwietnia 2026

47 m²
Działka rekreacyjna z ROD- 320 m2 murowany domek

Aleksandrówka - Odświeżono dnia 14 maja 2026

320 m² - 243.75 zł/m²
Działka budowlana Janów/ Kozienice

Janów - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 500 m² - 192.67 zł/m²
Działka budowlana Janów - Kozienice

Janów - 20 kwietnia 2026

1 100 m² - 150 zł/m²
Dzialka  budowlana

Dzialka budowlana

140 240 złdo negocjacji

Janików - 15 maja 2026

1 753 m² - 80 zł/m²
Piękny dom na wynajem

Janików - 30 kwietnia 2026

210 m²
Sieciechów.Sielski dom.

Sieciechów - 30 kwietnia 2026

52 m² - 4613.46 zł/m²
Wynajmę pokoje, najlepiej dla firm

Sieciechów - 26 kwietnia 2026

Działka rolna - łąka 7300m Sarnów gmina Gniewoszów numer działki 251/1

Sarnów - Dzisiaj o 14:36

7 300 m² - 5 zł/m²
Dzialka budowlana

Dzialka budowlana

189 000 złdo negocjacji

Kamyk - 13 maja 2026

1 260 m² - 150 zł/m²
Dom na działce  8 353 m² miejscowości Dąbrówki, w powiecie kozienickim

Dąbrówki - Odświeżono dnia 14 maja 2026

8 353 m² - 45.49 zł/m²
sprzedam działkę wraz z budynkiem gospodarczym stodoła dąbrówki

Dąbrówki - Odświeżono dnia 06 maja 2026

5 661 m² - 36.21 zł/m²
Siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi

Józefów - 06 maja 2026

40 m² - 3750 zł/m²
Działka budowlana 0.2ha 2000m2. Woj. Mazowieckie, Powiat Zwoleński, Gmina Policzna Miejscowość Piątków

Piątków - 09 maja 2026

2 000 m² - 44.5 zł/m²
Działka leśno-rolna 2 ha – Sławczyn, gm. Gniewoszów (pow. kozienicki]

Sławczyn - 14 maja 2026

20 000 m² - 4.75 zł/m²
Działka Budowlana

Działka Budowlana

185 000 złdo negocjacji

Aleksandrówka - 09 maja 2026

1 115 m² - 165.92 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Mireń - 02 maja 2026

1 159 m² - 76.79 zł/m²
Parterowy dom w spokojnej, zielonej  okolicy

Aleksandrówka - 18 maja 2026

126,10 m² - 5938.94 zł/m²
Wygodny parterowy dom z tarasem i dużą działką

Kozienice - 10 maja 2026

175,43 m² - 7353.36 zł/m²
Działka 8300 m Działki Suskowolskie

Suskowola - Dzisiaj o 18:36

8 300 m² - 59.04 zł/m²
Sprzedam działki

Augustów - 13 maja 2026

851 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę z domkiem – świetna lokalizacja Augustów koło Kozienic i Pionek

Augustów - 21 kwietnia 2026

1 000 m² - 139 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Kozienicach

Kozienice - 15 kwietnia 2026

48 m²
Wynajmę lokal centrum

Wynajmę lokal centrum

1 100 złdo negocjacji

Kozienice - 28 kwietnia 2026

20 m²
Mieszkanie do wynajecia,Kozienice Centrum ul Radomska 13

Kozienice - Odświeżono dzisiaj o 17:01

50 m²
Lokal do wynajęcia Skwerek, Plac 15 Stycznia 3

Kozienice - 14 maja 2026

20 m²
Mieszkanie na sprzedaż, Kozienice, pierwsze piętro

Kozienice - 29 kwietnia 2026

60 m² - 8333.33 zł/m²
Działka budowlana 14 arów, miejscowość Wygoda, powiat zwoleński

Chechły - 17 maja 2026

1 400 m² - 57.14 zł/m²
Nowoczesne domy z garażem w zabudowie szeregowej, Kozienice

Kozienice - 31 marca 2026

119,77 m² - 6495.78 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Garbatka-Letnisko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon