Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Różan - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Sprzedam nieruchomosc w Różanie

Sprzedam nieruchomosc w Różanie

580 000 zł

Różan - 18 maja 2026

130 m² - 4461.54 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękny dom w wyjątkowym miejscu Teodorowo

Ostrołęka - 30 marca 2026

293 m² - 4604.1 zł/m²
Dom w budowie, nowoczesna bryła, spokojna okolica

Komorowo - 22 kwietnia 2026

164,42 m² - 3643.11 zł/m²
Nowy dom parterowy, styl loftowy, duża działka

Komorowo - 22 kwietnia 2026

115,39 m² - 5624.4 zł/m²
Przytulny dom jednorodzinny z ogrodem w Pułtusku

Pułtusk - 30 kwietnia 2026

158 m² - 8544.3 zł/m²
Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina

Durlasy - 07 maja 2026

126 m² - 2698.41 zł/m²
Dom z dużą działką i garażem na 2 auta | Wyszków

Wyszków - 11 maja 2026

185 m² - 6210.81 zł/m²
Dom jednorodzinny 138m2 Olszanka /Wyszków działka 1160m2 BEZPOŚREDNIO

Olszanka - 07 maja 2026

138,40 m² - 6864.16 zł/m²
Przestronny dom szeregowy z piwnicą i strychem

Wyszków - 26 kwietnia 2026

178 m² - 4269.66 zł/m²
Dom 5-pokojowy nowy 150 m² + ogródek + garaż

Wyszków - 19 maja 2026

150 m² - 5666.67 zł/m²
Dom w centrum Wyszkowa

Wyszków - 13 maja 2026

89 m² - 6179.78 zł/m²
Nowe Segmenty w Rybienku Nowym

Wyszków - Odświeżono dnia 10 maja 2026

117,50 m² - 6212.77 zł/m²
Dom Wyszków Mazowieckie

Wyszków - 08 maja 2026

180 m² - 3750 zł/m²
Sprzedam dworek na wsi w okolicach Wyszkowa –  oaza ciszy i spokoju, enklawa, prywatny azyl

Wyszków - 06 maja 2026

270 m² - 8851.85 zł/m²
Sprzedam nieruchomość 6338m2

Sprzedam nieruchomość 6338m2

650 000 złdo negocjacji

Wyszków - 29 kwietnia 2026

269 m² - 2416.36 zł/m²
Nowy dom - Wyszków - Leszczydół Nowiny, ul. Klonowa

Wyszków - 21 kwietnia 2026

137 m² - 5839.42 zł/m²
Dom 154 m² | duża działka | garaż 2 auta

Ostrów Mazowiecka - 12 maja 2026

154 m² - 6811.69 zł/m²
Siedlisko, dom , 2 wejścia oraz budynki gospodarcze z działką 91 arów, 68 km od Warszawy.

Nowe Budy - 25 kwietnia 2026

170 m² - 2882.35 zł/m²
Domy w zabudowie bliźniaczej Osiedle Bajkowe

Wyszków - 14 maja 2026

151 m² - 5430.46 zł/m²
Osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy

Kamieńczyk - 14 kwietnia 2026

155,10 m² - 4184.4 zł/m²
Dom 105M2 | Działka 1400M2 | Do Wprowadzenia

Łukowo - 13 maja 2026

105 m² - 9419.05 zł/m²
Wyjątkowa okazja — dom z historią po raz pierwszy na sprzedaż!

Wyszków - 16 maja 2026

190 m² - 2578.95 zł/m²
Dom w Rytmie Natury | KAMIEŃCZYK

Kamieńczyk - 30 kwietnia 2026

96,50 m² - 9740.93 zł/m²
Dom na sprzedaż w Rybienku Nowym

Dom na sprzedaż w Rybienku Nowym

1 400 000 złdo negocjacji

Rybienko Nowe - 18 maja 2026

160 m² - 8750 zł/m²
Dom z działką ogrodzoną

Dom z działką ogrodzoną

1 100 000 złdo negocjacji

Stare Budy - 04 maja 2026

130 m² - 8461.54 zł/m²
Wyjątkowy dom z basenem, sauną i fotowoltaiką – Twoja oaza spokoju!

Ostrów Mazowiecka - 07 maja 2026

115 m² - 7208.7 zł/m²
Dom 160 m², garaż w bryle, spokojna okolica

Dylewo - 23 kwietnia 2026

160 m² - 4062.5 zł/m²
nieruchomość dom działka

nieruchomość dom działka

250 000 złdo negocjacji

Ostrów Mazowiecka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

60 m² - 4166.67 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny z działką w leśnym otoczeniu.

Ostrów Mazowiecka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

156,80 m² - 4464.29 zł/m²
Dom W stanie surowym wraz z działką 17a

Ostrów Mazowiecka - 16 maja 2026

250 m² - 2000 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący

Sprzedam dom wolnostojący

850 000 złdo negocjacji

Ostrów Mazowiecka - 15 maja 2026

177 m² - 4802.26 zł/m²
Sprzedam dom z działką

Sprzedam dom z działką

1 900 000 złdo negocjacji

Ostrów Mazowiecka - Odświeżono dnia 10 maja 2026

570 m² - 3333.33 zł/m²
Sprzedam Dom z działką w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Różańskiej

Ostrów Mazowiecka - 21 kwietnia 2026

107 m² - 6448.6 zł/m²
Dom wolnostojący-stan surowy zamknięty na osiedlu Zacisze

Kokoszka - Odświeżono dnia 05 maja 2026

150 m² - 3333.33 zł/m²
Dom z potencjałem aranżacyjnym

Kleczkowo - 12 maja 2026

90,83 m² - 5394.69 zł/m²
Dom pietrowy w zabudowie blizniaczej

Dom pietrowy w zabudowie blizniaczej

1 760 000 złdo negocjacji

Rybienko Stare - Odświeżono dnia 07 maja 2026

196 m² - 8979.59 zł/m²
Dom 170m² | 2400m² | 2 wjazdy | Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka - 11 maja 2026

170 m² - 4700 zł/m²
Dom z działką 1000 m2 – Kamieńczyk, ul.Borówkowa 7, cena do negocjacji

Kamieńczyk - 17 maja 2026

80 m² - 6250 zł/m²
Siedlisko w Zatorach

Zatory - 24 kwietnia 2026

91 m² - 3615.38 zł/m²
Wyjątkowy dom całoroczny z widokiem na Bug

Rybno - 19 maja 2026

350 m² - 4000 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący

Zatory - Dzisiaj o 03:57

120 m² - 4333.33 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Różan i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon