Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Raszyn - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 13 ogłoszeń
Nowoczesne domy w Raszynie, zabudowa bliżniacza

Nowoczesne domy w Raszynie, zabudowa bliżniacza

1 230 000 zł

Raszyn - Odświeżono dzisiaj o 11:23

97,29 m² - 12642.61 zł/m²
Dom jednorodzinny do wykończenia

Raszyn - 19 kwietnia 2026

103 m² - 9223.3 zł/m²
Okazja Cenowa ! duży potencjał rozbudowy

Raszyn - 24 kwietnia 2026

54 m² - 16648.15 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej Raszyn przy stawach 144 m2

Raszyn - 12 kwietnia 2026

144 m² - 8263.89 zł/m²
Gotowe do odbioru - Dom w cenie mieszkania +poddasze 50m, Duża działka

Raszyn - 23 kwietnia 2026

138,50 m² - 8592.06 zł/m²
Domy drewniane 70 m2 Pasywne bez pozwolenia na działce klienta

Raszyn - 09 maja 2026

70 m² - 2285.71 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom Raszyn ul.Dworkowa

Raszyn - 30 kwietnia 2026

209,20 m² - 10229.45 zł/m²
Raszyn–Rybie – budynek 2-segmentowy mieszkalno-usługowy

Raszyn - 27 kwietnia 2026

412 m² - 7233.01 zł/m²
Budynek biurowo-magazynowy plus budynek mieszkalny

Raszyn - 08 maja 2026

754 m² - 8222.81 zł/m²
stan deweloperski, okolice ul. Pruszkowskiej

Raszyn - 27 kwietnia 2026

210 m² - 10190.48 zł/m²
DOM 196m2 _15 min od Warszawy _2 min od Rezerwatu Przyrody 7 pokoi

Raszyn - 04 maja 2026

196,69 m² - 9049.77 zł/m²
Sprzedam dom w Raszynie

Sprzedam dom w Raszynie

780 000 złdo negocjacji

Raszyn - Odświeżono dnia 08 maja 2026

60 m² - 13000 zł/m²
Dwa domy w cenie jednego! Dla rodziny lub firmy

Raszyn - 17 kwietnia 2026

170 m² - 7935.29 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom | Raszyn | Rybie | Gotowy do wprowadzenia nie wymagający remontu

Rybie - 05 maja 2026

200 m² - 7450 zł/m²
Dom 156m2 pod Raszynem gotowy do wprowadzenia

Nowe Grocholice - 07 maja 2026

156 m² - 8814.1 zł/m²
Nowoczesny bliźniak  210m2/420 m2 - blisko Warszawy (Raszyn)

Rybie - 27 marca 2026

210 m² - 8095.24 zł/m²
Dom | działka | poddasze | stan deweloperski |

Warszawa, Włochy - 07 maja 2026

124 m² - 11209.68 zł/m²
Bliźniak 179 m2 + ogród 370,5 m2, Jaworowa k. Warszawy

Jaworowa - 03 maja 2026

179,83 m² - 9698.05 zł/m²
Bliźniak I Michałowice I Do aranżacji

Michałowice Wieś - 14 maja 2026

200 m² - 8750 zł/m²
Klasyka Elegancja Funkcjonalność

Michałowice Wieś - 14 maja 2026

165,97 m² - 11146.59 zł/m²
Bliźniak Michałowice

Michałowice Wieś - 28 kwietnia 2026

200 m² - 8750 zł/m²
Pół bliźniaka Michałowice/Opacz Mała ul. Parkowa - bezpośrednio

Michałowice - 04 maja 2026

156 m² - 10833.33 zł/m²
Nowoczesny dom I 6 pokoi I Michałowice 2,5km. od Al. Jerozolimskich

Michałowice - 04 maja 2026

180 m² - 11944.44 zł/m²
Sprzedam segment 149m2 w Falentach Nowych z garażem jednostanowiskowym

Falenty Nowe - 10 maja 2026

149 m² - 8718.12 zł/m²
Gotowy dom w zabudowie szeregowej, Wysoki standard

Falenty Nowe - 30 kwietnia 2026

158,49 m² - 8770.27 zł/m²
Sprzedam segment 170m2 w Falentach Nowych z garażem dwustanowiskowym

Falenty Nowe - 11 maja 2026