Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Ostrzeszów - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Dom wolnostojący z garażem w dobrej lokalizacji

Dom wolnostojący z garażem w dobrej lokalizacji

820 000 zł

Ostrzeszów - 13 maja 2026

183 m² - 4480.87 zł/m²
Rodzinny, przytulny dom z dużą działką.

Ostrzeszów - 08 maja 2026

136 m² - 4404.41 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom + garaż  sprzedaż

Ostrzeszów-Pustkowie - 19 maja 2026

150 m² - 5326.67 zł/m²
Dom bezpośrednio przy lesie | Do zamieszkania | Duża działka | Wiata

Kobyla Góra - 14 maja 2026

219 m² - 4543.38 zł/m²
Dom jednorodzinny lokal mieszkalny Osiedle na Polanie Kobyla Góra

Kobyla Góra - 09 maja 2026

100,11 m² - 5194.29 zł/m²
Dom z potencjałem- Myślniew ( Kobyla Góra)

Myślniew - 08 maja 2026

90 m² - 7544.44 zł/m²
UROKLIWY DOM parterowy z pięknym ogrodem i z działką leśną -2189m2

Kobyla Góra - 08 maja 2026

157 m² - 6745.22 zł/m²
Twoje nowe miejsce do życia – dwa domy, staw, duża działka

Kobyla Góra - 19 maja 2026

432 m² - 2312.5 zł/m²
Dom rekreacyjny, letniskowy, w lesie nad jeziorem

Kobyla Góra - 14 maja 2026

68 m² - 8602.94 zł/m²
Dom pod lasem- Mikorzyn

Mikorzyn - 30 kwietnia 2026

106,59 m² - 6098.13 zł/m²
Nowy DOM z widokiem na wodę | Wysoki Standard | 105 m² | OKAZJA

Mikorzyn - 28 kwietnia 2026

105,07 m² - 6186.35 zł/m²
Dom z garażem o pow. 100,46 m2 - Mikorzyn

Mikorzyn - 14 maja 2026

100,46 m² - 5206.05 zł/m²
Bliźniak w budowie - Mikorzyn

Mikorzyn - 30 kwietnia 2026

123 m² - 3000 zł/m²
Sprzedam prywatnie całoroczny dom drewniany (1km od zalewu) Kobyla Góra

Ligota - 29 kwietnia 2026

85 m² - 4529.41 zł/m²
Duży dom z potencjałem Mikstat!!!

Mikstat - 14 maja 2026

139,64 m² - 2857.35 zł/m²
Dom do zamieszkania pow. 158m2 - Hanulin

Kępno - 14 maja 2026

158 m² - 4107.59 zł/m²
Dom przy lesie, Super Oferta

Przygodziczki - 14 maja 2026

184,74 m² - 3734.98 zł/m²
Dom Czarnylas działka CENTRUM

Dom Czarnylas działka CENTRUM

199 000 złdo negocjacji

Czarnylas - 21 kwietnia 2026

120 m² - 1658.33 zł/m²
Nowe bliźniaki w Osinach - Osiedle Nad Stawem

Osiny - 10 maja 2026

129,70 m² - 5898.23 zł/m²
Duży dom z potencjałem 2 garaże Kępno

Kępno - 07 maja 2026

235,19 m² - 4124.33 zł/m²
Dom gotowy do zamieszkania - w świetnej lokalizacji

Bralin - 13 maja 2026

200 m² - 6750 zł/m²
Grunt inwestycyjny w zabudowie 0,3ha |1h od Wroc.

Pisarzowice - 11 maja 2026

57 m² - 10508.77 zł/m²
Rodzinny Dom Z Pięknym Ogrodem!

Tabor Wielki - 21 kwietnia 2026

142 m² - 5626.76 zł/m²
Do sprzedania Dom

Do sprzedania Dom

450 000 złdo negocjacji

Kaliszkowice Ołobockie - 16 maja 2026

140 m² - 3214.29 zł/m²
Dom w centrum Kępna pow. 99,80m2

Kępno - 06 maja 2026

99,80 m² - 7164.33 zł/m²
Dom jednorodzinny  z garażem wolnostojącym

Skrzynki - 11 maja 2026

75 m² - 6866.67 zł/m²
Dom w centum Kepna idealny pod inwestycje 160m

Kępno - 11 maja 2026

230 m² - 2430.43 zł/m²
Dom bliźniak Świba

Świba - 05 kwietnia 2026

95 m² - 5894.74 zł/m²
Dom w Pawłowie z potencjałem inwestycyjnym na dwie części mieszkalne!

Pawłów - 12 maja 2026

160 m² - 1812.5 zł/m²
Nowe domy w spokojnej okolicy Słupia pod Bralinem!

Słupia pod Bralinem - 23 kwietnia 2026

87,26 m² - 6417.6 zł/m²
Domy Syców ul. Bukowa

Wioska - 08 maja 2026

57,31 m² - 8026.52 zł/m²
Domy Syców ul. Bukowa

Wioska - 08 maja 2026

57,31 m² - 9596.93 zł/m²
Na sprzedaż klimatyczny dom w Giżycach!!!

Giżyce - 21 kwietnia 2026

148,32 m² - 6061.22 zł/m²
Wyjątkowa Rezydencja | Dom Wśród Natury | 718 m2

Międzybórz - 28 kwietnia 2026

1 196 m² - 4180.52 zł/m²
Dom Wolnostojący | 95 M² | Działka 510 M² | Osiek  | Zielona Okolica

Osiek - 19 maja 2026

95 m² - 5789.47 zł/m²
Dom do wykończenia. Stan zamknięty. Syców.

Syców - 05 maja 2026

153 m² - 2287.58 zł/m²
Dom 147m2. Nowoczesny komfortowy parterowy dom z garażem Syców- Wioska

Syców - 03 maja 2026

157 m² - 2738.85 zł/m²
Dom na Sprzedaż w Sycowie

Dom na Sprzedaż w Sycowie

549 000 złdo negocjacji

Syców - 30 kwietnia 2026

190 m² - 2889.47 zł/m²
Świetna cena! Dom z piękną działką

Syców - 29 kwietnia 2026

135 m² - 10733.33 zł/m²
Dom, Granowiec

Dom, Granowiec

398 790 zł

Granowiec - 18 maja 2026

225 m² - 1772.4 zł/m²
Segment / Szereg w cenie mieszkania - Syców Malczewskiego

Syców - 14 kwietnia 2026

72,96 m² - 6428.18 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Ostrzeszów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon