Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Magdalenka - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
Nowoczesny dom przy lesie pod Warszawą

Nowoczesny dom przy lesie pod Warszawą

2 190 000 zł

Magdalenka - Odświeżono dnia 16 maja 2026

174,91 m² - 12520.72 zł/m²
Dom wolnostojący 230m² z garażem na działce 1600m² - Magdalenka

Magdalenka - 03 maja 2026

230,58 m² - 15179.11 zł/m²
Jednorodzinny dom parterowy, działka 1499m2

Magdalenka - 14 maja 2026

174,91 m² - 12572.18 zł/m²
Zamieszkaj w sercu Starej Magdalenki

Magdalenka - 07 maja 2026

207 m² - 13478.26 zł/m²
Dom w lesie/ Magdalenka

Magdalenka - 21 kwietnia 2026

180 m² - 15833.33 zł/m²
rezydencja w Magdalence

Magdalenka - 21 kwietnia 2026

305 m² - 9344.26 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Willa w Magdalence - Prestiż i klasyka

Magdalenka - 19 kwietnia 2026

336 m² - 8541.67 zł/m²
Dom w sercu Magdalenki |415 m2 | działka 1900m2

Magdalenka - 21 kwietnia 2026

415,20 m² - 9850.67 zł/m²
Przepiękny dom w samym sercu Magdalenki

Magdalenka - 06 maja 2026

230 m² - 11913.04 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem  na dachu

Lesznowola-Pole - 17 maja 2026

249 m² - 5983.94 zł/m²
Sprzedam dom 1/2 blizniaka

Sprzedam dom 1/2 blizniaka

1 530 000 złdo negocjacji

Lesznowola - Odświeżono dnia 17 maja 2026

142 m² - 10774.65 zł/m²
Gotowy Ostatni skrajny segment pod lasem SUPER LOKALIZACJA Warszawa

Lesznowola - Odświeżono dnia 17 maja 2026

82 m² - 10951.22 zł/m²
Nowy dom z garażem i własną działką gotowy do zamieszkania

Lesznowola - 09 maja 2026

121,33 m² - 10632.16 zł/m²
ECOsegment narożny, tani kredyt,1% ceny reszta przy odbiorze kluczy

Lesznowola - 23 kwietnia 2026

106 m² - 7537.74 zł/m²
Bezczynszowy bliźniak z własną działką/ wszystkie media/ BEZPOŚREDNIO!

Lesznowola - 12 kwietnia 2026

128 m² - 8203.13 zł/m²
Ostatni EcoBliźniak 133m² | Widok na las | Ekokredyt | Niskie rachunki

Lesznowola - Odświeżono dnia 08 kwietnia 2026

133 m² - 7210.53 zł/m²
DOM 156m2 z PODWÓJNYM Garażem * DO ZAMIESZKANIA! * 15 min. od Warszawy

Lesznowola - 29 kwietnia 2026

156 m² - 12115.38 zł/m²
Dom szeregowy z garażem w spokojnej wsi

Lesznowola - 26 kwietnia 2026

188,90 m² - 7834.83 zł/m²
ostatnia willa ,wolnostojący pod lasem

Lesznowola - 12 maja 2026

204 m² - 9308.82 zł/m²
wolnostojący pod lasem

Lesznowola - 12 maja 2026

204 m² - 9308.82 zł/m²
Zdjęcia to za mało… przyjdź 16 maja

Słomin - 08 maja 2026

102,40 m² - 8691.41 zł/m²
Wolnostojący dom blisko lasu w Lesznowoli!

Lesznowola - 14 kwietnia 2026

118 m² - 14398.31 zł/m²
Nowoczesny dom 187 m² z podwójnym garażem i ogrodem, działka 1000 m2

Lesznowola - 03 maja 2026

187,65 m² - 15401.01 zł/m²
Duży nowoczesny dom pod lasem w Lesznowoli 154,07 m2

Lesznowola - 09 kwietnia 2026

154,07 m² - 9599.53 zł/m²
Nowe osiedle Osada Magdalenka. Budynek nr 40

Słomin - 07 maja 2026

113 m² - 8185.84 zł/m²
Rodzinny dom pod Warszawą

Rodzinny dom pod Warszawą

1 175 000 złdo negocjacji

Nowa Wola - Odświeżono dnia 17 maja 2026

102,05 m² - 11513.96 zł/m²
Piękny bezczynszowy dom z NAROŻNYM prywatnym OGRODEM aż 380m2!

Nowa Wola - 11 maja 2026

113,32 m² - 9256.97 zł/m²
Nowoczesny dom 100 m² + ogród | 10 min pieszo do PKP | Bezpośrednio

Nowa Wola - 10 maja 2026

100 m² - 10990 zł/m²
Doskonała lokalizacja! Lotnisko Chopina tylko 15 min !

Nowa Wola - 07 maja 2026

100 m² - 11500 zł/m²
Segmenty i mieszkania pod Piasecznem, Nowa Wola

Nowa Wola - 28 kwietnia 2026

85,73 m² - 9903.18 zł/m²
Komfortowy Dom w super lokalizacji do zamieszkania ! Duży ogród !

Nowa Wola - 21 kwietnia 2026

100 m² - 12220 zł/m²
Dom, do którego wraca się z przyjemnością

Nowa Wola - 10 maja 2026

225 m² - 7955.56 zł/m²
Bezczynszowy Bliźniak 121 m2 / wszystkie media / własna działka

Władysławów - 28 kwietnia 2026

121 m² - 7520.66 zł/m²
Willa w lesie, z ogrodem i sadem, blisko Centrum

Sękocin Las - 24 kwietnia 2026

316 m² - 17721.52 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bezpośrednio

Nowa Wola - 06 maja 2026

112 m² - 10616.07 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bez Pośredników

Nowa Wola - 05 maja 2026

112 m² - 10616.07 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bezpośrednio

Nowa Wola - 05 maja 2026

112 m² - 10080.36 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bezpośrednio

Nowa Wola - 05 maja 2026

112 m² - 10080.36 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bez Pośredników

Nowa Wola - 05 maja 2026

112 m² - 10080.36 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bez Pośredników

Nowa Wola - 04 maja 2026

112 m² - 10080.36 zł/m²
4-pokojowy dom 112m2 + ogródek Bez Prowizji