Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Łaskarzew - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Dom + Działka + Warsztat | Poznaj możliwości tej nieruchomości

840 000 zł

Łaskarzew - 30 kwietnia 2026

250 m² - 3360 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom jednorodzinny 100m2, zabudowania gospodarcze, garaż, działka 700m2

Stary Pilczyn - Odświeżono dnia 12 maja 2026

100 m² - 4500 zł/m²
Dom jednorodzinny100m2,działka 700m2,garaż.450tyś.

Stary Pilczyn - 20 marca 2026

100 m² - 4500 zł/m²
Dom piętrowy Sobolew, centrum

Sobolew - 19 kwietnia 2026

400 m² - 2125 zł/m²
Sobolew | Dom do zamieszkania + hala + drugi dom + garaż 3 stanowiska

Sobolew - 11 maja 2026

196,10 m² - 6374.3 zł/m²
Sprzedam dom – Sulbiny (okolice Garwolina)

Sulbiny - 05 maja 2026

143 m² - 11048.95 zł/m²
Parterowy dom, duża działka, cicha spokojna okolica

Parcele Rębków - Odświeżono dnia 12 maja 2026

127,51 m² - 9646.3 zł/m²
Klimatyczny dom 187 m2, na pięknej, zalesionej działce 5000 m2

Wilkowyja - 06 maja 2026

187 m² - 7219.25 zł/m²
Dom z działką Żabieniec Stary

Dom z działką Żabieniec Stary

290 000 złdo negocjacji

Stary Żabieniec - 20 kwietnia 2026

70 m² - 4142.86 zł/m²
Jedyny taki w okolicy — nowoczesny dom z ogrodem zimowym | Garwolin

Garwolin - 11 maja 2026

239 m² - 7907.95 zł/m²
Nowy dom z działką 1106 m2.

Górzno - 23 kwietnia 2026

134,66 m² - 7760.29 zł/m²
Sprzedam posiadłość

Czyszkówek - 06 maja 2026

224 m² - 3392.86 zł/m²
Dom wolnostojący z dużą działką w spokojnej okolicy

Oblin-Grądki - 29 kwietnia 2026

116 m² - 2327.59 zł/m²
Wspaniały DOM w stanie deweloperskim

Garwolin - 26 marca 2026

177,93 m² - 7868.26 zł/m²
Wolnostojący dom 280mkw, Działka 976mkw, Garwolin ul Zawady,

Garwolin - 09 maja 2026

280 m² - 2425 zł/m²
Dom Garwolin Centrum

Garwolin - 15 kwietnia 2026

220 m² - 5450 zł/m²
Zielone Siedlisko Dom z działką

Zielone Siedlisko Dom z działką

790 000 złdo negocjacji

Garwolin - 06 maja 2026

100 m² - 7900 zł/m²
Dom na sprzedaż w Garwolinie

Dom na sprzedaż w Garwolinie

1 159 000 złdo negocjacji

Garwolin - Odświeżono dnia 04 maja 2026

185,20 m² - 6258.1 zł/m²
Kompleks domków wypoczynkowych, Osiedle Wilga

Osiedle Wilga - 17 kwietnia 2026

2 344 m² - 191.55 zł/m²
Nowoczesny dom | 4 sypialnie | 2 garaże | S17, szkoła, sklepy 5 minut

Wola Rębkowska - 30 kwietnia 2026

215,70 m² - 8762.17 zł/m²
Wygodny dom blisko Garwolina | 162 m² | zadbana działka | garaże

Niecieplin - 15 kwietnia 2026

162 m² - 9691.36 zł/m²
Dzieci do ogrodu, auto do garażu, Ty w końcu na swoje!

Unin Kolonia - 11 maja 2026

216,80 m² - 4059.04 zł/m²
Willa z piękną działką - Osiedle Wilga

Osiedle Wilga - 15 kwietnia 2026

350 m² - 7114.29 zł/m²
Siedlisko - działka, dom z budynkami gospodarczymi Mazowieckie

Wilczkowice Dolne - 19 kwietnia 2026

119 m² - 5630.25 zł/m²
DOM WILGA 100m + 1200m

DOM WILGA 100m + 1200m

540 000 złdo negocjacji

Wilga - Odświeżono dnia 11 maja 2026

100 m² - 5400 zł/m²
Twoje miejsce nad nad Wisłą | Murowany dom + budynek gospodarczy

Wróble-Wargocin - 30 kwietnia 2026

80 m² - 3500 zł/m²
Na sprzedaż dom, budynki gospodarcze oraz użytki rolne

Stary Miastków - 14 kwietnia 2026

65 900 m² - 8.19 zł/m²
Dom z własnym lasem!

Wygoda - 08 maja 2026

165 m² - 4787.88 zł/m²
Działka z WZ na budowe 2 domów - 385pum

Pilawa - 09 maja 2026

42 m² - 8333.33 zł/m²
Sprzedam siedlisko

Sprzedam siedlisko

399 000 złdo negocjacji

Wola Zadybska - 16 kwietnia 2026

334 m² - 1194.61 zł/m²
Poschła | Siedlisko 87,6 m² na dużej działce z potencjałem rozbudowy

Poschła - 17 kwietnia 2026

87,60 m² - 6735.16 zł/m²
Siedlisko  w Nowym Zambrzykowie , dom, stodoła, + działki 5,6 ha

Nowy Zambrzyków - 19 kwietnia 2026

60 m² - 4083.33 zł/m²
Dom na sprzedaż w Kozienicach z działka budowlana

Kozienice - 26 marca 2026

150 m² - 8333.33 zł/m²
Segmenty z garażem oraz ogrodem w malowniczych Kozienicach

Kozienice - 26 marca 2026

118 m² - 6779.66 zł/m²
Nowy dom w stanie deweloperskim pod Warszawą bezpośrednio

Osieck - 19 marca 2026

288 m² - 4826.39 zł/m²
Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Kozienicach

Kozienice - 21 kwietnia 2026

177 m² - 5925.42 zł/m²
Sprzedam Domek całoroczny  35m2 z antresolą

Boguszków - Odświeżono dnia 12 maja 2026

35 m² - 10828.57 zł/m²
DOM PREMIUM | Augustówka koło Osiecka | NOWA CENA!

Augustówka - 11 maja 2026

228 m² - 6793.86 zł/m²
Nowoczesne domy z garażem w zabudowie szeregowej, Kozienice

Kozienice - 31 marca 2026

119,77 m² - 6495.78 zł/m²
Wygodny parterowy dom z tarasem i dużą działką

Kozienice - 10 maja 2026

175,43 m² - 7353.36 zł/m²
Sprzedam  Drewniany dom

Sprzedam Drewniany dom

140 000 złdo negocjacji

Chinów Cztery Kopce - 26 kwietnia 2026

73 m² - 1917.81 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 21

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Łaskarzew i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon