Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Koziegłowy - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Nowoczesny dom wolnostojący w Koziegłowach

Nowoczesny dom wolnostojący w Koziegłowach

1 350 000 zł

Koziegłowy - 22 kwietnia 2026

244,92 m² - 5512 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękny Eco dom w cichej spokojnej okolicy

Jaworznik - 26 kwietnia 2026

170 m² - 7052.94 zł/m²
Nowe domy na sprzedaż bez pośredników !

Celiny - 30 kwietnia 2026

176 m² - 4539.77 zł/m²
Błeszno | Stan surowy otwarty | Otwarta przestrzeń blisko miasta

Częstochowa, Błeszno - 14 maja 2026

174 m² - 2867.82 zł/m²
Dom 145 m² - cisza i spokój, Dźbów!

Częstochowa - 28 kwietnia 2026

140 m² - 2135.71 zł/m²
Nowoczesny rodzinny dom z ogrodem | Tuliszów Osiedle Bażantów

Tuliszów - 09 maja 2026

244,12 m² - 5321.15 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej w świetnej okolicy

Olsztyn - 15 maja 2026

92,90 m² - 8493 zł/m²
Dom w cichej i spokojnej okolicy

Olsztyn - 15 maja 2026

94,38 m² - 7724.09 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy

Olsztyn - 15 maja 2026

92,90 m² - 8062.43 zł/m²
Dom u stóp Zamku w Olsztynie – nowoczesny komfort w sercu Jury

Olsztyn - 10 kwietnia 2026

96 m² - 15104.17 zł/m²
Dom w sąsiedztwie lasu i jeziora (800m2 działki)

Przeczyce - 13 maja 2026

139 m² - 5028.78 zł/m²
Sewerus dom 85m2 + poddasze 50 m2 działka 500 Przeczyce

Przeczyce - 07 kwietnia 2026

135 m² - 4437.04 zł/m²
Dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu

Częstochowa, Dźbów - 08 maja 2026

88,57 m² - 8354.97 zł/m²
Dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu

Częstochowa, Dźbów - 30 kwietnia 2026

72,20 m² - 8296.4 zł/m²
Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa w kierunku Olsztyna

Częstochowa - 04 maja 2026

75 m² - 4613.33 zł/m²
Dom, w którym zaczyna się rodzinne życie.

Zawiercie - 23 kwietnia 2026

144 m² - 4513.89 zł/m²
Dom z pomieszczeniami gospodarczymi | Błeszno | Zysk reklamowy

Częstochowa, Błeszno - 05 maja 2026

140 m² - 3071.43 zł/m²
Duża działka 3770 m² + dom 136 m² Dźbów!

Częstochowa - 28 kwietnia 2026

136 m² - 2198.53 zł/m²
Pensjonat na sprzedaż 15 pokoi | Częstochowa Dźbów

Częstochowa, Dźbów - 15 maja 2026

451,63 m² - 2103.49 zł/m²
Dom  ul. Witaminowa w Częstochowie

Częstochowa, Błeszno - 29 kwietnia 2026

205 m² - 3068.41 zł/m²
Sprzedam dom blizniak, dzialka 1,5 h. Garaz, parking, hala

Brzeziny Nowe - 21 kwietnia 2026

250 m² - 3000 zł/m²
Ekskluzywny dom - Zrębice gm. Olsztyn, Garaż + Kominek GAZ Nowe Meble

Zrębice Pierwsze - 30 kwietnia 2026

130 m² - 13000 zł/m²
DOM PARTEROWY Z BASENEM Od zaraz Cena do negocjacji

Myszkowice - 14 maja 2026

225 m² - 10000 zł/m²
Dom jednorodzinny, pow.  200m2, działka 952m2

Myszkowice - 12 maja 2026

198 m² - 7575.76 zł/m²
Pół bliźniaka z garażem na dużej działce w spokojnej okolicy

Toporowice - 14 maja 2026

107,80 m² - 11038.96 zł/m²
Dom wolnostojący, Częstochowa - Dźbów

Częstochowa, Dźbów - 15 maja 2026

210,90 m² - 5642.48 zł/m²
Wolnostojący dom z piwnicą i budynkiem gospodarczym

Strzebiń - 01 maja 2026

240 m² - 1666.67 zł/m²
Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 146m2

Toporowice - 30 kwietnia 2026

146 m² - 3417.81 zł/m²
Duży DOM 232,5 m2 ; 6 pokoi

Częstochowa, Wrzosowiak - 14 maja 2026

232,50 m² - 5354.84 zł/m²
Parterowy dom nad jeziorem Zielona

Kalety - 02 maja 2026

126 m² - 9912.7 zł/m²
DOM dla Ciebie

DOM dla Ciebie

599 000 zł

Tąpkowice - 23 kwietnia 2026

146,30 m² - 4094.33 zł/m²
Dom stan surowy zamknięty, sączów

Sączów - 30 kwietnia 2026

95 m² - 4631.58 zł/m²
Dom W Spokojnej Okolicy Wrzosowiak

Częstochowa, Wrzosowiak - Odświeżono dnia 11 maja 2026

232 m² - 5366.38 zł/m²
Nowoczesny komfortowy dom z 2022 roku do zamieszkania od zaraz

Częstochowa, Wrzosowiak - 24 kwietnia 2026

211,25 m² - 11360.95 zł/m²
Wyjątkowy dom jednorodzinny, oryginalna architektura.

Siemonia - 22 kwietnia 2026

240 m² - 1833.33 zł/m²
Nowy dom do w Częstochowie do wykończenia promocja !!!

Częstochowa, Stradom - 14 kwietnia 2026

85 m² - 6470.59 zł/m²
Sprzedam nowy dom w dzielnicy Dźbów

Sprzedam nowy dom w dzielnicy Dźbów

1 200 000 złdo negocjacji

Częstochowa, Dźbów - 16 maja 2026

145 m² - 8275.86 zł/m²
Dom 160 m² w sercu "Leśnego Zakątka Śląska" – Kalety | Działka 1300 m²

Kalety - 24 kwietnia 2026

160 m² - 5243.75 zł/m²
Nowy dom parterowy, wolnostojący

Nowy dom parterowy, wolnostojący

690 000 złdo negocjacji

Sączów - 29 kwietnia 2026

106 m² - 6509.43 zł/m²
Dom Rodzinny zabudowania gospodarcze 2000m2 Plac

Góra Włodowska - Dzisiaj o 18:55

150 m² - 2866.67 zł/m²
Sprzedam Nowy Dom w Częstochowa budowa 2024r.

Częstochowa, Dźbów - 14 kwietnia 2026

110 m² - 5454.55 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Koziegłowy i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon