Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Gorlice - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Dom blisko Gorlic, gotowy do zamieszkania

Dom blisko Gorlic, gotowy do zamieszkania

599 000 zł

Gorlice - 30 kwietnia 2026

160 m² - 3743.75 zł/m²
Gotowy parter z najemcą (5k/mc) + Projekt na 5 apartamentów w Rynku

Gorlice - 22 marca 2026

500 m² - 4960 zł/m²
Dom w budowie na sprzedaż – Gorlice, ul. Sosnowa | duża działka, świetna lokalizacja

Gorlice - 27 kwietnia 2026

220 m² - 4898.99 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom Z Dużą Działką I Domkiem Gospodarczym W Beskidzie Niskim W Sękowej

Sękowa - 11 maja 2026

85 m² - 5764.71 zł/m²
Siedlisko z funkcją agroturystyki

Siary - 09 kwietnia 2026

500 m² - 4600 zł/m²
Nowoczesny dom 230 m² z imponującym salonem | 24 ary w otoczeniu drzew | Dominikowice (5 min od Gorlic)

Dominikowice - Odświeżono dnia 18 maja 2026

230 m² - 4565.22 zł/m²
Wyjątkowy dom w cichej okolicy, Dominikowice!

Dominikowice - 11 maja 2026

217 m² - 2396.31 zł/m²
Dom w stanie surowym, pow. 260 m2, m.Kryg

Kryg - 15 kwietnia 2026

260 m² - 1307.69 zł/m²
Dom Marzeń dla bardzo wymagających - Sękowa

Sękowa - 18 kwietnia 2026

414 m² - 4541.06 zł/m²
dom, siedlisko 1,4 ha Strzeszyn, powiat gorlicki, do zamieszkania

Strzeszyn - 27 kwietnia 2026

70 m² - 6142.86 zł/m²
Wiosenna oferta !!! Dom w stanie surowym wraz z dzialką  !

Strzeszyn - 24 kwietnia 2026

104,55 m² - 3816.36 zł/m²
Sprzedam Dom z zabudowaniami, gospodarstwo 1,82 ha

Łużna - 26 kwietnia 2026

280 m² - 2964.29 zł/m²
Sprzedam Dom do remontu

Sprzedam Dom do remontu

230 000 złdo negocjacji

Szalowa - Odświeżono dnia 16 maja 2026

70 m² - 3285.71 zł/m²
Gospodarstwo z własnym lasem – 1,25 ha spokoju i możliwości

Wójtowa - 11 maja 2026

90 m² - 3322.22 zł/m²
Agroturystyka w gorach, siedlisko,pensjonat,ośrodek  wypoczynkowy

Klimkówka - 28 kwietnia 2026

350 m² - 9971.43 zł/m²
Murowany dom w Ropie z budynkiem gospodarczym...

Ropa - 11 maja 2026

107,70 m² - 2321.26 zł/m²
Przestronny dom z dużą działką

Przestronny dom z dużą działką

769 000 złdo negocjacji

Biesna - 20 kwietnia 2026

120 m² - 6408.33 zł/m²
Dom w sercu natury | Cieklin | działka 75 ar

Jasło - 27 kwietnia 2026

50 m² - 3400 zł/m²
Dom wolnostojący w Bartnym, Beskid Niski

Bartne - 15 maja 2026

186 m² - 3494.62 zł/m²
Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

479 900 złdo negocjacji

Uście Gorlickie - 01 maja 2026

144 m² - 3332.64 zł/m²
Luksusowa Rezydencja 220m² w Grybowie!

Grybów - 01 maja 2026

440 m² - 6134.09 zł/m²
Rezerwacja! Dom w stanie surowym, Pusta Wola, gm. Skołyszyn

Pusta Wola - 01 maja 2026

141 m² - 602.13 zł/m²
Drewniany dom w Skołyszynie z garażem i 11 miejscami noclegowymi

Skołyszyn - 23 kwietnia 2026

80 m² - 4987.5 zł/m²
Dom z płyty warstwowej plus wełna CAŁOROCZNY NOWY

Ołpiny - Odświeżono dnia 11 maja 2026

42 m² - 4523.81 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom z dużą działką | Olszyny, Rzep. Strzyżewski

Olszyny - 10 maja 2026

142 m² - 3380.28 zł/m²
Dom, Florynka

Dom, Florynka

1 139 000 zł

Florynka - 21 kwietnia 2026

240 m² - 4745.83 zł/m²
Dom drewniany w Osobnicy gm. Jasło gospodarstwo rolno-leśne 1,4846 ha

Osobnica - 21 kwietnia 2026

66,45 m² - 4349.13 zł/m²
Dom, Przysieki

Dom, Przysieki

430 000 zł

Przysieki - 06 maja 2026

70 m² - 6142.86 zł/m²
Dom 146m² +Garaże +działka 1.36ha Szerzyny

Szerzyny - 25 kwietnia 2026

146 m² - 2773.97 zł/m²
Sprzedam Dom - Binczarowa, ok 144m2, działka 20 ar

Binczarowa - Odświeżono dnia 18 maja 2026

144 m² - 4166.67 zł/m²
Na sprzedaż dom z garażem !!! Ciezkowice !!!

Ciężkowice - 22 kwietnia 2026

168 m² - 4732.14 zł/m²
Piękny dom w Krużlowa Wyżna w cenie 850000 zł

Krużlowa Wyżna - 30 kwietnia 2026

180 m² - 4722.22 zł/m²
Sprzedam dom murowany Pielgrzymka

Pielgrzymka - 12 maja 2026

140 m² - 2285.71 zł/m²
Dom Ptaszkowa, Osiedle pod Świnką

Ptaszkowa - 04 maja 2026

66,58 m² - 7044.16 zł/m²
Tatry z balkonu, 1,5h od Krakowa | Dom 103 m² Ciężkowice

Tursko - 13 kwietnia 2026

103 m² - 6067.96 zł/m²
Dom z 2022 r. na 3,9 ha działce – cisza, spokój – gmina Korzenna

Lipnica Wielka - 30 kwietnia 2026

70 m² - 13571.43 zł/m²
Dom w centrum Dębowca

Dębowiec - 08 maja 2026

85 m² - 2694.12 zł/m²
Sprzedam Dom w Cichym spokojnym miejscu

Samoklęski - 24 kwietnia 2026

85 m² - 4470.59 zł/m²
Sprzedam nowoczesny dom na działce widokowej 0,56h

Posadowa Mogilska - 17 maja 2026

88 888 m² - 20.25 zł/m²
Dom jednorodzinny w Korzennej - stan surowy zamknięty

Korzenna - 21 kwietnia 2026

190 m² - 2521.05 zł/m²
Jasło, ul. Krasińskiego | Dom dwurodzinny (2 niezależne lokale)

Jasło - 27 kwietnia 2026

367,66 m² - 3127.89 zł/m²
Dom 175m2 na sprzedaż w Jaśle, ul. Floriańska

Jasło - 24 kwietnia 2026

175 m² - 1942.86 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom na sprzedaż

  • skrzynki

  • działki

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Gorlice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon