Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Gdynia - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 18

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Dom wolnostojący z ogrodem Gdynia Pustki Cisowskie-Demptowo

Dom wolnostojący z ogrodem Gdynia Pustki Cisowskie-Demptowo

850 000 zł

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 14 maja 2026

60 m² - 14166.67 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom wolnostojący w Gowidlinie, gm. Sierakowice!

Gowidlino - 30 kwietnia 2026

79,60 m² - 2989.95 zł/m²
Rezydencja na sprzedaż – Stężyca, Enklawa

Stężyca - 11 maja 2026

698,70 m² - 2840.99 zł/m²
Piękny dom w gm. Sulęczyno - blisko jeziora!

Mściszewice - 11 maja 2026

47,13 m² - 9505.62 zł/m²
Sprzedam dom z dużą działką

Sprzedam dom z dużą działką

780 000 złdo negocjacji

Ostaszewo - 14 maja 2026

180 m² - 4333.33 zł/m²
Dom bliźniak pod lasem Stężyca

Stężyca - 25 kwietnia 2026

150 m² - 4326.67 zł/m²
Wyjątkowy dom w Stegnie! Gotowy do zamieszkania!

Stegna - 24 kwietnia 2026

114,85 m² - 12355.25 zł/m²
Nowy dom wolnostojący z garażem i działką

Mściszewice - 19 marca 2026

120 m² - 5325 zł/m²
Sprzedam domek letniskowy nad morzem w miejscowości Stegna

Stegna - 16 maja 2026

36 m² - 10250 zł/m²
Nowa niższa cena! Dom blisko jeziora | Podjazy

Podjazy - 06 maja 2026

100 m² - 5490 zł/m²
Kup dom marzeń | Raty 0% bez kredytu i banku

Stężyca - 20 kwietnia 2026

230 m² - 7347.83 zł/m²
DOM CAŁOROCZNY + działka - 2283m - 150m od jeziora, kanaliza, internet

Gowidlino - 28 kwietnia 2026

70 m² - 10700 zł/m²
Dom na sprzedaż w Stężycy !

Stężyca - 21 kwietnia 2026

220 m² - 3409.09 zł/m²
Sprzedam dom z dużą działką w okolicy Tczewa - Czatkowy!

Czatkowy - 11 kwietnia 2026

210 m² - 3995.24 zł/m²
Sprzedam Dom  140m  dzialka 2000m Nowa Wieś Kościerska

Nowa Wieś Kościerska - Odświeżono dnia 13 maja 2026

140 m² - 4035.71 zł/m²
Domek Letniskowe Sasino/Łeba. JEDYNY/OSTATNI!

Sasino - 03 kwietnia 2026

55 m² - 5072.73 zł/m²
Sprzedam atrakcyjny dom letniskowy nad morzem.

Sasino - 19 marca 2026

100 m² - 5900 zł/m²
Dom pod miastem z ogromną działką pod działalność.

Czatkowy - 02 maja 2026

305 m² - 4914.75 zł/m²
Słoneczny Dom na Żuławach – Twój Całoroczny Azyl 10 Minut od Plaży!

Rybina - 01 kwietnia 2026

147,21 m² - 6045.78 zł/m²
Sprzedam dom w Węsiorach spokojna okolica działka 1321m blisko szkoła

Węsiory - 06 kwietnia 2026

160 m² - 2306.25 zł/m²
Dom blisko morza - 3 km.

Sasino - 22 kwietnia 2026

50 m² - 7380 zł/m²
Domek przy lesie w sercu Kaszub

Bukowa Góra - 11 maja 2026

50 m² - 12400 zł/m²
Nowoczesny dom nad Jeziorem gm. Sulęczyno.

Żakowo - 12 maja 2026

150 m² - 10600 zł/m²
Dom z basenem Częstkowo 8 km od Kościerzyny

Częstkowo - 23 kwietnia 2026

150 m² - 5000 zł/m²
Całoroczny dom w otulinie lasu i jeziora!

Sulęczyno - 08 maja 2026

138,45 m² - 8371.25 zł/m²
dom zaledwie 150m od jeziora Węgorzyno

Sulęczyno - Odświeżono dnia 12 maja 2026

35 m² - 12857.14 zł/m²
Nowy nowoczesny dom stan deweloperski !!!

Kościerzyna - Odświeżono dnia 07 maja 2026

124,77 m² - 6884.67 zł/m²
Dom w miejscowości Mokre gmina Czersk

Kościerzyna - Odświeżono dnia 06 maja 2026

135 m² - 3629.63 zł/m²
Dom w interesującej lokalizacji!

Kościerzyna - 28 kwietnia 2026

150 m² - 4326.67 zł/m²
Dom Kościerzyna ul.Czapiewskiego

Kościerzyna - 19 kwietnia 2026

150 m² - 5066.67 zł/m²
Żuławskie Zacisze – Dom 10A/10B | Rezerwacje | Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański - 30 kwietnia 2026

103,53 m² - 7331.21 zł/m²
Dom, działka z linią brzegowa

Gostomie - 15 maja 2026

339,60 m² - 7508.83 zł/m²
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość obejmująca 2 budynki mieszkalne z realnym potencjałem inwestycyjnym w Nowym Dworze Gdańskim

Nowy Dwór Gdański - Odświeżono dnia 15 maja 2026

310,25 m² - 6929.9 zł/m²
Sprzedam dom z dodatkowym mieszkaniem

Nowy Dwór Gdański - 07 maja 2026

200 m² - 4445 zł/m²
Domek nad jeziorem Mausz

Domek nad jeziorem Mausz

85 000 złdo negocjacji

Kłodno - 24 kwietnia 2026

50 m² - 1700 zł/m²
Dom, w którym codzienność zwalnia

Nowy Staw - 21 kwietnia 2026

167 m² - 8383.23 zł/m²
Dom ze stawem, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Gdańska

Myszewko - 20 kwietnia 2026

128 m² - 7812.5 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Gdynia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon