Liczba pięter

skawina dom - Brzezna - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Dom + działka budowlana

Dom + działka budowlana

1 260 000 zł

Brzezna - 23 kwietnia 2026

117 m² - 10769.23 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

search