Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Sokołowsko - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom na sprzedaż, Mieroszów (gw), 4 pokoje

Dom na sprzedaż, Mieroszów (gw), 4 pokoje

4 300 000 zł

Kowalowa - 18 maja 2026

165 m² - 26060.61 zł/m²
Syndyk sprzeda dom wolnostojący

Unisław Śląski - 15 maja 2026

124,60 m² - 1243.98 zł/m²
Duży dom do zamieszkania lub pod inwestycje!

Kochanów - 18 maja 2026

280 m² - 1425 zł/m²
Domek z balia w górach Sowich Łomnica

Łomnica - 25 kwietnia 2026

52 m²
DOM 100M2 zbudowany systemem szkieletowym

Boguszów-Gorce - 10 maja 2026

100 m² - 3950 zł/m²
Domek rekreacyjny - Jedlina Zdój - Glinica

Jedlina-Zdrój - 25 kwietnia 2026

32 m² - 8593.75 zł/m²
Wyjątkowy dom parterowy z panoramicznym widokiem na góry

Jedlina-Zdrój - 09 maja 2026

98 m² - 13255.1 zł/m²
Dom jednorodzinny - Jedlina Zdrój ul. Noworudzka

Jedlina-Zdrój - 29 kwietnia 2026

160 m² - 4531.25 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom z dużym ogrodem–Boguszów-Gorce Bezpośrednio

Boguszów-Gorce - 20 kwietnia 2026

250 m² - 4800 zł/m²
Dom w górach na sprzedaż

Dom w górach na sprzedaż

1 180 000 złdo negocjacji

Głuszyca - 07 maja 2026

500 m² - 2360 zł/m²
Dom do kapitalnego remontu.

Głuszyca Górna - 13 maja 2026

100 m² - 2500 zł/m²
Dom - Stodoła - Duża działka - OLSZYNIEC

Olszyniec - 05 maja 2026

348 m² - 3591.95 zł/m²
Rezydencja lub Biznes Hotel Hostel Pensjonat

Wałbrzych - 25 kwietnia 2026

970 m² - 1546.39 zł/m²
Dom jednorodzinny stan surowy otwarty lub zamknięty

Dziećmorowice - 21 kwietnia 2026

160 m² - 4062.5 zł/m²
Dom w stanie deweloperskim z dużym ogrodem

Dziećmorowice - 20 kwietnia 2026

160,96 m² - 8387.18 zł/m²
Dom na sprzedaż w Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój - 14 maja 2026

140 m² - 6778.57 zł/m²
Ostatni wolny szereg! 116,48 m2 na Konradowie koło Szczawna-Zdroju

Wałbrzych - 18 maja 2026

116,48 m² - 6430.29 zł/m²
Przestronny, nowoczesny dom wolnostojący o pow. 180m2

Krzeszów - 05 maja 2026

180 m² - 6666.67 zł/m²
Piaskowa Góra Szczawno Zdrój stodoła do remontu np. działalność z mieszkaniem

Szczawno-Zdrój - 18 maja 2026

108 m² - 1850.93 zł/m²
Nowy dom energooszczędny 101 m² | Działka 969 m² | Nowy Julianów

Dziećmorowice - 21 kwietnia 2026

101 m² - 7841.58 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej Piaskowa Góra

Wałbrzych - 07 maja 2026

160,28 m² - 5989.52 zł/m²
Piaskowa Góra środkowy szereg do zamieszkania

Wałbrzych - 07 maja 2026

150 m² - 6600 zł/m²
Zabytkowa poniemiecka willa.

Uniemyśl - 19 maja 2026

185 m² - 7027.03 zł/m²
Unikatowe siedlisko w okolicy Gór Sowich | Dom przysłupowy + ogromny potencjał

Walim - Odświeżono dnia 17 maja 2026

201 m² - 2885.57 zł/m²
Wyjątkowa posiadłość w Górach Sowich

Walim - 13 maja 2026

200 m² - 3475 zł/m²
4 pokoje - duża działka - do zamieszkania

Struga - 26 kwietnia 2026

194 m² - 4484.54 zł/m²
Budynek - agroturystyka z 1 ha działką położony wśród gór

Walim - 30 kwietnia 2026

360 m² - 2416.67 zł/m²
Dom jednorodzinny

Lubawka - 17 maja 2026

200 m² - 4000 zł/m²
Dom z dużą działką w Lubachowie

Lubachów - 16 maja 2026

140 m² - 3214.29 zł/m²
Pensjonat Gory Sowie na sprzedaz

Pensjonat Gory Sowie na sprzedaz

4 500 000 złdo negocjacji

Sokolec - 23 kwietnia 2026

1 000 m² - 4500 zł/m²
Na sprzedaż nowoczesny ekologiczny dom

Kamienna Góra - 04 maja 2026

96,67 m² - 6299.78 zł/m²
Domek 160m2 z niedużym ogrodem w cenie mieszkania w bloku

Kamienna Góra - 23 kwietnia 2026

160 m² - 3687.5 zł/m²
Dom z własnym jeziorem

Sędzisław - Dzisiaj o 08:41

120 m² - 6833.33 zł/m²
Wolnostojący dom z działką 750 m² w mieście

Kamienna Góra - 06 maja 2026

152 m² - 3618.42 zł/m²
Pół domu na sprzedaż ,super cena !

Stare Bogaczowice - 20 maja 2026

340 m² - 882.35 zł/m²
Pół domu + działki i stodoła – Chwaliszów, 936 m²

Chwaliszów - 15 maja 2026

72 m² - 4152.78 zł/m²
POSIADŁOŚĆ w Górach Sowich

Jugów - 11 maja 2026

250 m² - 10000 zł/m²
Dom jednorodzinny | dostępny w czerwcu | garaż

Świebodzice - 18 maja 2026

146,38 m² - 4064.76 zł/m²
Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej WYDANIE KLUCZY JUŻ W CZERWCU

Świebodzice - 18 maja 2026

146,38 m² - 4064.76 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Sokołowsko i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon