Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Sobolew - w kategorii Domy - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam dom w Bystrzycy k. Wojcieszkowa

Sprzedam dom w Bystrzycy k. Wojcieszkowa

829 000 zł

Bystrzyca - 04 maja 2026

189 m² - 4386.24 zł/m²
Nowy Dom Wolnostojący Nieruchomość W Cegłów

Cegłów - 30 kwietnia 2026

115 m² - 3652.17 zł/m²
Duży dom z prywatnym stawem w Radomiu

Radom - 27 kwietnia 2026

300 m² - 7666.67 zł/m²
Piękny, nowoczesny dom pod Górą Kalwarią (ukończenie w tym miesiącu)

Cendrowice - 13 maja 2026

160 m² - 5812.5 zł/m²
Przestronny dom w Końskowoli

Końskowola - 15 maja 2026

200 m² - 5900 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym | Świetna lokalizacja

Myśliszewice - 16 maja 2026

104 m² - 5048.08 zł/m²
125 m2 Dom Myśliszewice

Myśliszewice - 02 maja 2026

125 m² - 3360 zł/m²
Dom parterowy Rajec Poduchowny 120m2

Dom parterowy Rajec Poduchowny 120m2

1 150 000 złdo negocjacji

Rajec Poduchowny - 06 maja 2026

120 m² - 9583.33 zł/m²
Sprzedam dom z budynkami

Rajec Poduchowny - 19 kwietnia 2026

211 m² - 4739.34 zł/m²
Urokliwy dom z działką | Komfortowy |

Kąty - 28 kwietnia 2026

214 m² - 9719.63 zł/m²
Urokliwy dom z działką | Komfortowy |

Piaseczno - 28 kwietnia 2026

214 m² - 9719.63 zł/m²
Nowoczesny parterowy dom wolnostojący | 5 pok | duży zielony ogród

Kąty - 07 maja 2026

118 m² - 11398.31 zł/m²
Dom 2022 do wejścia 117 mkw. zamknięte osiedle

Rajec Poduchowny - 18 maja 2026

91 m² - 10934.07 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie pod Piasecznem

Kąty - 08 maja 2026

60,16 m² - 8610.37 zł/m²
Piękny segment Bezczynszowy Parking OGRÓD

Kąty - 07 maja 2026

84,15 m² - 7128.94 zł/m²
Dom z dużą działką przy trasie na Warszawę

Jedlińsk - Dzisiaj o 10:04

157,13 m² - 3812.13 zł/m²
Dom na sprzedaż, Radom, 6 pokoi

Radom - 07 maja 2026

160 m² - 4368.75 zł/m²
Syndyk sprzeda dom jednorodzinny

Rzakta - 18 maja 2026

112,50 m² - 2631.11 zł/m²
Umowa Na Wyłączność !!!

Tomice - 12 maja 2026

155 m² - 5800 zł/m²
dom, działka 1500 m2, Świder, Gliniaka - Wiązowna

Wola Karczewska - 01 maja 2026

220 m² - 4318.18 zł/m²
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Karczew

Karczew - 24 marca 2026

130,97 m² - 6070.09 zł/m²
Kupujący Nie Płaci Prowizji !!

Sierzchów - 15 maja 2026

163 m² - 5828.22 zł/m²
Umowa Na Wyłączność - Kupujacy Nie Płaci Prowizji

Czachówek - 14 maja 2026

134 m² - 6335.82 zł/m²
Sprzedam dom Glinianka 170 m

Glinianka - 07 maja 2026

170 m² - 13529.41 zł/m²
Sprzedam - Domy W Zabudowie Bliźniaczej | Ławki, Gmina Prażmów

Ławki - 27 kwietnia 2026

142,46 m² - 5826.2 zł/m²
Dom 142 m² | garaż | działka 600 m² | blisko S7

Ławki - 25 kwietnia 2026

142,46 m² - 5826.2 zł/m²
Wyjątkowy Dom! Baniocha|161 m²|Działka 670 m²|Standard Premium

Baniocha - 31 marca 2026

161 m² - 6515.53 zł/m²
Sprzedam siedlisko w Oblasach

Sprzedam siedlisko w Oblasach

355 000 złdo negocjacji

Oblasy - 12 maja 2026

11 000 m² - 32.27 zł/m²
Dom wolnostojący z dużym ogrodem w cichej i spokojnej okolicy!

Ławki - 01 maja 2026

149 m² - 6704.7 zł/m²
Dom 170 m² w Gabryelinie - 25 min do Warszawy Służewiec

Gabryelin - Odświeżono dnia 10 maja 2026

170 m² - 8176.47 zł/m²
Osiedle Ostoja Sierzchów

Sierzchów - 22 kwietnia 2026

120 m² - 7076.22 zł/m²
Nowoczesny dom w otoczeniu natury - Sierzchów

Sierzchów - Dzisiaj o 11:50

136,75 m² - 6946.98 zł/m²
Dom w Ryżkach

Dom w Ryżkach

549 000 zł

Ryżki - 08 maja 2026

148,45 m² - 3698.21 zł/m²
Dom, Stary Pożóg

Dom, Stary Pożóg

1 400 000 zł

Stary Pożóg - 10 maja 2026

257 m² - 5447.47 zł/m²
Dom w Zielistkach 31 Piastów gm Jedlińsk pow 105,15m3

Piastów - 27 kwietnia 2026

105,15 m² - 5030.91 zł/m²
Piastów Dom deweloperski Duża Działka

Piastów - 05 maja 2026

105,15 m² - 6466 zł/m²
Wynajmę dom, akceptuję zwierzęta

Kawęczyn - 09 maja 2026

52 m²
Umowa Na Wyłączność !!!

Dobiesz - 16 maja 2026

249 m² - 7429.72 zł/m²
Dom z dochodowym biznesem w zielonej enklawie pod Warszawą

Dobiesz - 08 maja 2026

356 m² - 8426.97 zł/m²
Sprzedam dom Dęba gm. Kurów woj . Lubelskie

Dęba - 22 kwietnia 2026

135 m² - 6666.66 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Sobolew i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon