Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Nisko - w kategorii Domy - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 8 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi w okazyjnej cenie.

Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi w okazyjnej cenie.

590 000 zł

Tarnobrzeg - Odświeżono dnia 10 maja 2026

460 m² - 1282.61 zł/m²
SPRZEDAM DOM – Tarnobrzeg, Osiedle Nagnajów

Tarnobrzeg - 07 maja 2026

82 m² - 5609.76 zł/m²
Przestronny dom z ogrodem w Tarnobrzegu ul. Paderewskiego

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

160 m² - 5562.5 zł/m²
BEZ POSREDNIKÓW!!! Dom  z antresolą i poddaszem +działka 11,5 ar

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

190 m² - 2052.63 zł/m²
Dom w Tarnobrzegu – Projekt Benedykt 2 | ul. Wrzosowa | Działka 10,22 ara

Tarnobrzeg - 02 maja 2026

122,30 m² - 4905.97 zł/m²
Na sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z XIX wieku

Tarnobrzeg - 01 maja 2026

365 m² - 2246.58 zł/m²
Dom w stanie deweloperskim- Huta Komorowska, 650 000 złotych.

Huta Komorowska - 30 kwietnia 2026

117 m² - 5555.56 zł/m²
Dom  z budynkiem gospodarczym w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg - 16 maja 2026

190 m² - 4105.26 zł/m²
Tarnobrzeg Nowoczesny Dom W Stanie Surowym

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

114 m² - 4114.04 zł/m²
Nowoczesny, komfortowy dom w stanie deweloperskim

Andrzejówka - 14 maja 2026

210 m² - 4280.95 zł/m²
Energooszczędny dom w centrum Leżajska

Leżajsk - 04 maja 2026

190 m² - 4721.05 zł/m²
Nowoczesny dom na Sprzedaż - Sandomierz

Sandomierz - 07 maja 2026

172,50 m² - 11878.26 zł/m²
Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczyk i działką.

Dwikozy - 06 maja 2026

200 m² - 2150 zł/m²
Sprzedam dom z garażem w Dwikozach

Sprzedam dom z garażem w Dwikozach

150 000 złdo negocjacji

Dwikozy - 25 kwietnia 2026

70 m² - 2142.86 zł/m²
Centrum | Budynek pod usługi | Działka 325 m2

Sandomierz - Dzisiaj o 04:08

142 m² - 2387.32 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym

Trzeboś - 28 kwietnia 2026

140 m² - 3250 zł/m²
dom wolnostojący przy ul. Kochanowskiego w Sandomierzu.

Sandomierz - 23 kwietnia 2026

200 m² - 3245 zł/m²
Dom do wynajęcia w Leżajsku od zaraz

Leżajsk - 29 kwietnia 2026

73 m²
Dom w zabudowie szeregowej bezczynszowy

Leżajsk - 21 kwietnia 2026

128 m² - 3750 zł/m²
Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem i potencjałem biznesowym w centrum

Leżajsk - 05 maja 2026

99,70 m² - 6619.86 zł/m²
Dom z garażami dostęp do rzeki plus działka budowlana Sól/Biłgorja

Sól - Dzisiaj o 08:07

170 m² - 2941.17 zł/m²
Dom w Przewrotnem z działką o powierzchni 27,22ar

Przewrotne - 20 kwietnia 2026

75 m² - 6000 zł/m²
Nowoczesny segment skrajny z widokiem na naturę

Dąbrowica - 14 maja 2026

101,98 m² - 6363.99 zł/m²
dom jednorodzinny

dom jednorodzinny

1 100 000 złdo negocjacji

Chwałki - 25 kwietnia 2026

200 m² - 5500 zł/m²
Sprzedam Dom w Giedlarowej

Sprzedam Dom w Giedlarowej

330 000 złdo negocjacji

Giedlarowa - 07 maja 2026

270 m² - 1222.22 zł/m²
Nieruchomość na sprzedaż

Nieruchomość na sprzedaż

260 000 złdo negocjacji

Dąbrowica - Odświeżono dnia 10 maja 2026

130 m² - 2000 zł/m²
Dom z linią brzegową, oaza spokoju

Ożanna - 16 maja 2026

87 m² - 33448.28 zł/m²
Parterowy dom w spokojnej okolicy – Rakszawa 144m2

Rakszawa - 27 kwietnia 2026

144,70 m² - 5107.12 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas

Trzeboś - 27 kwietnia 2026

154,01 m² - 3369.91 zł/m²
Dom przy lesie na 14 a – spokojna Rakszawa

Rakszawa - 12 maja 2026

61,06 m² - 11300.36 zł/m²
Dom w stanie surowym otwartym – Węgliska

Węgliska - 17 maja 2026

165,67 m² - 2529.12 zł/m²
Rezydencja w stylu dworkowym z potencjałem - 360m2

Biłgoraj - 13 maja 2026

361,35 m² - 5507.13 zł/m²
Domy w stanie surowym w Jagodniku

Domy w stanie surowym w Jagodniku

385 000 złdo negocjacji

Jagodnik - Odświeżono dnia 17 maja 2026

129,23 m² - 2979.18 zł/m²
Dom parterowy w stanie surowym zamkniętym

Jagodnik - 15 maja 2026

116,70 m² - 3127.68 zł/m²
Dom z garażem na dużej działce – Wierzawice

Wierzawice - 12 maja 2026

126 m² - 2849.21 zł/m²
Przestrzeń, styl i potencjał: 7 pokoi, dębowe mozaiki i 31 arów ziemi.

Stary Garbów - 27 kwietnia 2026

350 m² - 2142.86 zł/m²
Stylowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem

Biłgoraj - 14 maja 2026

162,80 m² - 9213.76 zł/m²
Solidny dom budowany dla siebie Blisko Lasu

Trzeboś - 28 kwietnia 2026

182 m² - 4390.11 zł/m²
Dom wśród drzew,4 pokoje, działka 8,62a - Węgliska

Węgliska - 11 maja 2026

98 m² - 4581.63 zł/m²
stylowy dom, duża działka, zaciszna okolica

Głogów Małopolski - 06 maja 2026

273 m² - 6956.04 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Nisko i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon