Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Niemodlin - w kategorii Domy - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nowy Domek Gotowy Do Wprowadzenia Na Osiedlu Pod Lasem

Nowy Domek Gotowy Do Wprowadzenia Na Osiedlu Pod Lasem

699 000 zł

Brzeg - 12 maja 2026

70,50 m² - 9914.89 zł/m²
Nieruchomość na Sprzedaż

Brzeg - 10 maja 2026

2 950 m² - 864.41 zł/m²
Dom szkieletowy stan deweloperski 86m2  projekt Kamilek

Brzeg - 10 maja 2026

86 m² - 4418.6 zł/m²
Dom wolnostojący, 160m z halą 146m2, 2 garaże Składowa, Brzeg

Brzeg - 08 maja 2026

160 m² - 9093.75 zł/m²
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem! Brzeg - Czereśniowa

Brzeg - 04 maja 2026

101 m² - 6722.77 zł/m²
Silver Homes Małujowice | Dom Premium | Nowoczesna Stodoła

Brzeg - 04 maja 2026

164,87 m² - 7211.74 zł/m²
Dom do remontu!!!

Dom do remontu!!!

190 000 złdo negocjacji

Brzeg - 25 kwietnia 2026

200 m² - 950 zł/m²
Kompaktowy domek PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY na osiedlu pod lasem

Brzeg - 22 kwietnia 2026

76 m² - 7750 zł/m²
KOMPAKTOWY DOM bliźniak 88,28 m2 na osiedlu pod lasem

Brzeg - 22 kwietnia 2026

88,28 m² - 7578.16 zł/m²
DOM WOLNOSTOJĄCY 88,28 m2 na osiedlu pod lasem

Brzeg - 22 kwietnia 2026

88,28 m² - 7804.71 zł/m²
Wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej okolicy.

Brzeg - 17 kwietnia 2026

202 m² - 3712.87 zł/m²
Wolnostojący dom z dwoma garażami i klimatyzacją w Opolu

Opole - 28 kwietnia 2026

160 m² - 6562.5 zł/m²
Dom na sprzedaż 150m2

Jaszów - 16 maja 2026

150 m² - 3933.33 zł/m²
Zawada, dom  z dużym ogrodem - budowa segmentu zakończona

Zawada - 01 maja 2026

122,66 m² - 7736.83 zł/m²
Dom na sprzedaż ul. Gołębia

Nysa - 19 maja 2026

200 m² - 4950 zł/m²
Dom na sprzedaż- gotowy do zamieszkania

Nysa - 19 maja 2026

160 m² - 9687.5 zł/m²
NIERUCHOMOŚĆ | NOWOCZESNY DOM | Nysa  Rynek pierwotny

Nysa - Odświeżono dnia 19 maja 2026

108 m² - 7314.81 zł/m²
Dom, stodoła, budynek gospodarczy, duża działka 32 ary,

Nysa - 17 maja 2026

160 m² - 2250 zł/m²
Dom nysa jezioro natura 2000

Nysa - 11 maja 2026

160 m² - 9375 zł/m²
Dom + warsztat samochodowy Hanuszów  4km od  Nysy

Nysa - 08 maja 2026

104 m² - 8846.15 zł/m²
Nowy dom 107 m2, działka 2180 m2, garaż

Nysa - 01 maja 2026

106,94 m² - 10753.69 zł/m²
Dom wolnostojący

Nysa - 29 kwietnia 2026

184 m² - 2880.43 zł/m²
Dom wśród sosen Nysa-Skorochów; Natura 2000; 5 min do Jeziora Nyskiego

Nysa - 27 marca 2026

140 m² - 11785.71 zł/m²