Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Lipsko - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Dom + duża działka • Lipsko • dojazd z dwóch stron • garaż

Dom + duża działka • Lipsko • dojazd z dwóch stron • garaż

630 000 zł

Lipsko - 10 maja 2026

200 m² - 3150 zł/m²
Dom z działką Zwoleń/Lipsko

Lipsko - 20 kwietnia 2026

65 m² - 3830.77 zł/m²
Dom wolnostojący

Dom wolnostojący

450 000 złdo negocjacji

Lipsko - 26 kwietnia 2026

220 m² - 2045.45 zł/m²
Dom na wynajem dla rodziny/pary

Lipsko - 02 maja 2026

100 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam posesję

Solec nad Wisłą - Odświeżono dnia 03 maja 2026

180 m² - 4166.67 zł/m²
Piękna działka z domkiem

Solec nad Wisłą - 29 kwietnia 2026

100 m² - 3990 zł/m²
Sprzedam godpodarstwo rolne 4,70 ha w całości

Wierzchowiska Drugie - Odświeżono dnia 25 kwietnia 2026

47 000 m² - 9.57 zł/m²
Wynajmę mały wiejski domek

Wynajmę mały wiejski domek

2 500 złdo negocjacji

Wierzchowiska Drugie - 05 maja 2026

70 m²
Dom w malowniczej okolicy Wisły – Kępa Gostecka

Kępa Gostecka - 21 kwietnia 2026

97,50 m² - 3384.62 zł/m²
Urokliwy dom wśród natury na sprzedaż

Ciepielów Kolonia - 14 kwietnia 2026

200,40 m² - 4141.72 zł/m²
Dom z bala 280 m na 3 ha blisko Wisły

Piotrawin-Kolonia - 29 kwietnia 2026

280 m² - 2464.29 zł/m²
Sprzedam dom z zabudowaniami gospodarczymi i polem rolnym

Czekarzewice Drugie - 21 kwietnia 2026

45 m² - 4777.78 zł/m²
Sprzedam dzialke z zabudowaniami

Sienno - 27 kwietnia 2026

80 m² - 3000 zł/m²
Dom na sprzedaż z dużą działką 3000 m²

Ciszyca Dolna - 26 kwietnia 2026

70 m² - 2142.86 zł/m²
Budynek 300m2 i 80m2 na działce 3300m2 . Przeznacz

Józefów nad Wisłą - 01 maja 2026

350 m² - 1428.57 zł/m²
Dom energooszczedny 210m2 w centrum miasta Kazanów

Kazanów - 11 maja 2026

210 m² - 2142.86 zł/m²
Dom wolnostojący 160m2 Opole Lub.

Opole Lubelskie - 21 kwietnia 2026

180 m² - 3327.78 zł/m²
Dom jednorodzinny 105m2 Osuchów

Osuchów - 18 kwietnia 2026

105 m² - 2466.67 zł/m²
Dom z działką gotowy do wprowadzenia

Zastów Polanowski - Odświeżono dnia 28 kwietnia 2026

70 m² - 7857.14 zł/m²
Wyjątkowy Dom W Zwoleniu

Zwoleń - 27 kwietnia 2026

164,83 m² - 5156.83 zł/m²
Na sprzedaż dom jednorodzinny z działką - Magonie

Magonie - 28 kwietnia 2026

202 m² - 2222.77 zł/m²
Spokojne Życie w Zasięgu Szkoły i Przedszkola

Zwoleń - 27 kwietnia 2026

180 m² - 3883.33 zł/m²
Dom  jednorodzinny

Dom jednorodzinny

650 000 złdo negocjacji

Opole Lubelskie - 02 maja 2026

120 m² - 5416.67 zł/m²
Dom w cenie mieszkania w centrum.

Opole Lubelskie - 15 kwietnia 2026

100 m² - 6490 zł/m²
Duży dom na sprzedaż z budynkami gospodarczymi.

Zwoleń - Dzisiaj o 06:09

160 m² - 2812.5 zł/m²
Na sprzedaż dom z dużą działką  w Zwoleniu – Zwoleń

Zwoleń - 10 maja 2026

128 m² - 3320.31 zł/m²
wynajmę dom w zabudowie szeregowej

Zwoleń - Odświeżono dnia 02 maja 2026

180 m²
Sprzedam nieruchomość- mieszkanie- sklep.

Zwoleń - 24 kwietnia 2026

1 m² - 200000 zł/m²
Sprzedam dom+działka

Sprzedam dom+działka

850 000 złdo negocjacji

Zwoleń - Odświeżono dnia 19 kwietnia 2026

117 m² - 7264.96 zł/m²
Sprzedam dom parterowy

Zwoleń - 15 kwietnia 2026

117 m² - 6495.73 zł/m²
Dom z widokiem na dolinę Wisły

Wesołówka - 09 maja 2026

78 m² - 2948.72 zł/m²
Sprzedam dom, działki rolne, dobra lokalizacja.

Celestynów - 04 maja 2026

80 m² - 5612.5 zł/m²
WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ - z potencjałem na siedlisko

Ławeczko Stare - 04 maja 2026

20 500 m² - 36.59 zł/m²
Dom w stanie surowym 99m2

Dom w stanie surowym 99m2

370 000 złdo negocjacji

Sudół - 08 maja 2026

99 m² - 3737.37 zł/m²
Siedlisko caloroczny dom drewniany Kazimierz Dolny Nałęczów

Karczmiska Pierwsze - Odświeżono dnia 06 maja 2026

70 m² - 7928.57 zł/m²
Dom w spokojnej okolicy | Gliniany |  Fotowoltaika | Możliwość podziału!

Gliniany - 05 maja 2026

7 700 m² - 59.74 zł/m²
Dom jednorodzinny.

Dom jednorodzinny.

525 000 złdo negocjacji

Odechów - Odświeżono dzisiaj o 13:57

90 m² - 5833.33 zł/m²
Dom z historią, 700 m od rynku na pensjonat, restaurację, galerię

Kazimierz Dolny - 19 kwietnia 2026

408 m² - 13480.39 zł/m²
Siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi

Józefów - 06 maja 2026

40 m² - 3750 zł/m²
Niepowtarzalny Dom | Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny - 04 maja 2026

400 m² - 19500 zł/m²
Nowoczesny dom 166 m2 na działce 1175 m2 5 pokoi

Ostrowiec Świętokrzyski - 11 maja 2026

151 m² - 7748.34 zł/m²
Kazimierz Dolny - Dom - Pensjonat - 318m2

Kazimierz Dolny - 07 maja 2026

318 m² - 13175 zł/m²
Dom na sprzedaż Iłża

Iłża - 20 kwietnia 2026

240 m² - 2791.67 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 8

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Lipsko i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon