Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Kępno - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
Dom w centum Kepna idealny pod inwestycje 160m

Dom w centum Kepna idealny pod inwestycje 160m

559 000 złdo negocjacji

Kępno - 11 maja 2026

230 m² - 2430.43 zł/m²
Duży dom z potencjałem 2 garaże Kępno

Kępno - 07 maja 2026

235,19 m² - 4124.33 zł/m²
Dom do zamieszkania pow. 158m2 - Hanulin

Kępno - 14 maja 2026

158 m² - 4107.59 zł/m²
Dom w centrum Kępna pow. 99,80m2

Kępno - 06 maja 2026

99,80 m² - 7164.33 zł/m²
Dom do wynajęcie lub adaptacji pod salony , biura itp. 150m2

Kępno - 28 kwietnia 2026

150 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nowe bliźniaki w Osinach - Osiedle Nad Stawem

Osiny - 10 maja 2026

129,70 m² - 5898.23 zł/m²
Dom parter z garazem wynajem

Hanulin - 19 kwietnia 2026

120 m²
Dom, Mroczeń

Dom, Mroczeń

650 000 zł

Mroczeń - 14 maja 2026

209 m² - 3110.05 zł/m²
OSTATNIA SZTUKA! Dom parterowy z wielkim tarasem i dużą działką

Słupia pod Kępnem - 13 maja 2026

124,48 m² - 5784.06 zł/m²
[NA SPRZEDAŻ] Komfortowy dom 220m2 -6 km od Kępna

Żurawiniec - Odświeżono dnia 13 maja 2026

220 m² - 5681.82 zł/m²
Dom bliźniak Świba

Świba - 05 kwietnia 2026

95 m² - 5894.74 zł/m²
Dom gotowy do zamieszkania - w świetnej lokalizacji

Bralin - 13 maja 2026

200 m² - 6750 zł/m²
Dom z garażem o pow. 100,46 m2 - Mikorzyn

Mikorzyn - 14 maja 2026

100,46 m² - 5206.05 zł/m²
Bliźniak w budowie - Mikorzyn

Mikorzyn - 30 kwietnia 2026

123 m² - 3000 zł/m²
Nowy DOM z widokiem na wodę | Wysoki Standard | 105 m² | OKAZJA

Mikorzyn - 28 kwietnia 2026

105,07 m² - 6186.35 zł/m²
Rodzinny Dom Z Pięknym Ogrodem!

Tabor Wielki - 21 kwietnia 2026

142 m² - 5626.76 zł/m²
Dom pod lasem- Mikorzyn

Mikorzyn - 30 kwietnia 2026

106,59 m² - 6098.13 zł/m²
Nieruchomość W Wieruszowie

Wieruszów - 19 kwietnia 2026

77,64 m² - 6427.1 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący do zamieszkania od zaraz

Trzebień - 09 maja 2026

173 m² - 3583.82 zł/m²
DOM POD LASEM 250m2 umeblowany Wieruszów, Kępno

Teklinów - 19 marca 2026

250 m² - 3960 zł/m²
Rezydencja. Przestrzeń. Prywatność. Technologia.

Trzebień - 29 kwietnia 2026

307 m² - 8143.32 zł/m²
Nowoczesny dom  na działce 8 arowej

Wieruszów - 11 maja 2026

97,49 m² - 5097.96 zł/m²
Dom jednorodzinny

Wieruszów - 06 maja 2026

120 m² - 2208.33 zł/m²
Domy w stanie developerskim w atrakcyjnych lokalizacjach

Wieruszów - 23 kwietnia 2026

80 m² - 4250 zł/m²
Design, wygoda, korzyść idealny dom z garażem dla ciebie

Wieruszów - 23 kwietnia 2026

144 m² - 4368.06 zł/m²
Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy- idealny dla rodziny.

Wieruszów - 26 marca 2026

195 m² - 4358.97 zł/m²
Wynajmę Dom z zabudową gospodarczą | działka 0,73 ha | Torzeniec |

Torzeniec - 23 kwietnia 2026

206,90 m²
Super Lokalizacja,  budynek 123m2  + działka 14 arów z warunkami zab.

Wieruszów - 05 maja 2026

123 m² - 5447.15 zł/m²
Nowe domy w spokojnej okolicy Słupia pod Bralinem!

Słupia pod Bralinem - 23 kwietnia 2026

87,26 m² - 6417.6 zł/m²
Sprzedam nowo wybudowany domu jednorodzinny Stan Surowy

Górka Wieruszowska - 12 maja 2026

135,05 m² - 2584.23 zł/m²
UROKLIWY DOM parterowy z pięknym ogrodem i z działką leśną -2189m2

Kobyla Góra - 08 maja 2026

157 m² - 6745.22 zł/m²
Dom z budynkami gospodarczymi – Wodziczna

Wodziczna - 14 maja 2026

138,06 m² - 2969.72 zł/m²
Dom bezpośrednio przy lesie | Do zamieszkania | Duża działka | Wiata

Kobyla Góra - 14 maja 2026

219 m² - 4543.38 zł/m²
Tanio, od ręki, Chobanin

Chobanin - 10 maja 2026

70,60 m² - 3810.2 zł/m²
Dom jednorodzinny lokal mieszkalny Osiedle na Polanie Kobyla Góra

Kobyla Góra - 09 maja 2026

100,11 m² - 5194.29 zł/m²
Nowoczesne domy w cenie mieszkania!!!

Pieczyska - 14 maja 2026

134,40 m² - 3645.83 zł/m²
NOWY DOM! 81,1 mkw! Pieczyska k/Wieruszowa

Pieczyska - 21 kwietnia 2026

81,10 m² - 5092.48 zł/m²
NOWY DOM! 100,19 mkw! Pieczyska k/Wieruszowa

Pieczyska - 21 kwietnia 2026

100,19 m² - 4641.18 zł/m²