Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Halinów - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 13 ogłoszeń
Antresola | Wolnostojący| Jasne Wnętrze | Duża działka | 5km od Halinowa | Gotowy do wejścia |Bez prowizji |

1 749 000 zł

Halinów - 17 maja 2026

176 m² - 9937.5 zł/m²
Dom Hipolitów (gotowy do zamieszkania)

Halinów - 15 maja 2026

133,20 m² - 8033.03 zł/m²
Wolnostojący dom z garażem w Halinowie

Halinów - 04 maja 2026

168,40 m² - 8901.43 zł/m²
Dom modułowy parterowy, całoroczny 70m2

Halinów - 14 maja 2026

71 m² - 2674.65 zł/m²
Sprzedamy nasz rodzinny, wolnostojący dom z bala sosnowego

Halinów - 05 maja 2026

120 m² - 9999.99 zł/m²
Segment w Halinowie

Segment w Halinowie

1 190 000 zł

Halinów - 29 kwietnia 2026

248 m² - 4798.39 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Niepowtarzalny dom dla wymagających:215m²|Działka 1002 m²|2025|Halinów

Halinów - 04 kwietnia 2026

215 m² - 12325.58 zł/m²
Dom na sprzedaż + Hala Magazynowa 890 m2

Halinów - 27 kwietnia 2026

889 m² - 2024.75 zł/m²
Dom modułowy, mobilny, całoroczny 45,5m2

Halinów - 08 maja 2026

40 m² - 3497.5 zł/m²
Nowoczesny dom z pompą ciepła i rekuperacją

Halinów - 02 maja 2026

143 m² - 7342.66 zł/m²
Dom, Halinów

Dom, Halinów

1 250 000 zł

Halinów - 15 maja 2026

143 m² - 8741.26 zł/m²
Dom/bliźniak, 137 m2, blisko pkp Halinów

Halinów - 23 kwietnia 2026

137,34 m² - 6880.73 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Do sprzedaży połowa domu wraz z dużym ogródkiem. Bezpośrednio!

Hipolitów - 20 kwietnia 2026

130 m² - 6153.85 zł/m²
Nowoczesny dom w spokojnej okolicy z garażem

Kazimierów - 07 kwietnia 2026

130 m² - 10461.54 zł/m²
Dom jednorodzinny,  bliźniak segment 205m2

Józefin - Odświeżono dzisiaj o 08:59

205 m² - 7268.29 zł/m²
Dom (bliźniak), przestronny, stacja PKP, ok 30 min do Centrum W-awy

Wielgolas Brzeziński - 15 kwietnia 2026

149 m² - 8248.32 zł/m²
GOTOWY Segment Duchnów garaż 2auta + 2m. post., piec, kanalizacja

Duchnów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

164,59 m² - 7230.09 zł/m²
Kraszewskiego 47 / Sulejówek - 6 pok - 107,98 m²

Sulejówek - 14 maja 2026

107,98 m² - 11391 zł/m²
Kraszewskiego 47 / Sulejówek - 5 pok - 81,73 m²

Sulejówek - 14 maja 2026

81,73 m² - 11000 zł/m²
Kraszewskiego 47 / Sulejówek - 6 pok - 108,52 m²

Sulejówek - 14 maja 2026

108,51 m² - 11000 zł/m²
Dom wolnostojący w Duchnowie 1 050 000 zł- działka 1300m2

Duchnów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

220 m² - 4772.73 zł/m²
Wolnostojący dom z 6 pokojami w spokojnej okolicy

Budziska - 17 maja 2026

272 m² - 7242.65 zł/m²
Dom w Sulejówku pod Warszawą| Bezpośrednio

Sulejówek - 07 maja 2026

89,66 m² - 10026.77 zł/m²
⭐️ Dom z dwoma garażami | Do remontu ⭐️

Sulejówek - 04 maja 2026

232 m² - 3857.76 zł/m²
Segment 105 m²(121 m² całk.)|Ogród| Las 200 m| SKM 1,2 km |Szkoła 690m

Sulejówek - 13 maja 2026

105 m² - 8561.9 zł/m²
1/2 Bliźniaka z Pięknym Ogrodem pod Warszawą!!!

Michałówek - 04 maja 2026

258 m² - 5810.08 zł/m²
Tajemnicza Enklawa - Michałówek

Michałówek - 04 maja 2026

86,91 m² - 11500 zł/m²
nowoczesny układ, gotowy dom w stanie deweloperskim

Michałówek - Odświeżono dnia 15 maja 2026

169,93 m² - 7709.06 zł/m²
Segmenty i Bliźniaki z ogrodami przy lesie 102-108m² | Blisko PKP

Sulejówek - 13 maja 2026

108,60 m² - 9668.51 zł/m²
Nowoczesna inwestycja!

Sulejówek - 23 kwietnia 2026

94 m² - 9521.28 zł/m²
Do wynajęcia połowa domu wraz z dużym ogródkiem. Bezpośrednio!

Sulejówek - 07 maja 2026

200 m²
Nowoczesny dom 158 m²  Kąck k. Warszawy

Kąck - 06 kwietnia 2026

159 m² - 7547.17 zł/m²
Wygodny/ Przestronny/ Rodzinny Dom / Polecam

Wielgolas Duchnowski - 11 kwietnia 2026

195 m² - 7128.21 zł/m²
Ostatni lokal w zabudowie bliźniaczej

Sulejówek - 07 maja 2026

94,77 m² - 10129.79 zł/m²
Dom z działką 814 m² | 600 m do PKP | Sulejówek | BEZ PROWIZJI

Sulejówek - 02 kwietnia 2026

150 m² - 8666.67 zł/m²
Dom 105 m² z ogrodem ok. 130m², salon + 4 pokoje, 2MP

Sulejówek - 25 kwietnia 2026

105,17 m² - 9365.79 zł/m²
3-pokojowy dom 62m2 + ogródek Bez Pośredników

Boryszew - Dzisiaj o 10:58

62,30 m² - 8009.63 zł/m²
5-pokojowy dom 72m2 + ogródek Bez Pośredników

Boryszew - 06 maja 2026

72,70 m² - 8101.79 zł/m²
5-pokojowy dom 72m2 + ogródek Bez Prowizji

Boryszew - Dzisiaj o 10:40

72,70 m² - 8101.79 zł/m²
5-pokojowy dom 72m2 + ogródek Bezpośrednio

Boryszew - Dzisiaj o 10:39

72,70 m² - 8101.79 zł/m²
5-pokojowy dom 72m2 + ogródek Bez Pośredników

Boryszew - Dzisiaj o 10:38

72,70 m² - 8101.79 zł/m²
5-pokojowy dom 72m2 Bez Pośredników

Boryszew - Dzisiaj o 10:31

72,70 m² - 8239.34 zł/m²
3-pokojowy dom 62m2 Bezpośrednio

Boryszew - Dzisiaj o 10:31

62,30 m² - 8330.66 zł/m²
Dom 137m, garaż, pompa ciepła, duża działka, stan deweloperski plus

Kąck - 11 maja 2026

137 m² - 7956.2 zł/m²
Nowoczesny dom w stylu Japandi | 114 m² | Osiedle “Leśny Zakręt”