Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Gubin - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 8 ogłoszeń
Bliźniak w spokojnej okolicy

Bliźniak w spokojnej okolicy

675 000 zł

Gubin - 14 maja 2026

120 m² - 5625 zł/m²
Przedwojenna willa z wyjątkowym ogrodem

Gubin - 10 maja 2026

240 m² - 6041.67 zł/m²
Dom z kaskadową działką w Gubinie

Gubin - 26 kwietnia 2026

100 m² - 4000 zł/m²
Dom wolnostojący,pompa ciepła+fotowoltaika+klimatyzacja+wyposażenie

Gubin - 14 maja 2026

111 m² - 8873.87 zł/m²
DOM w zabudowie bliźniaczej 130m2 stan dewelopersk

Gubin - 24 marca 2026

130 m² - 5376.92 zł/m²
Piękny nowoczesny dom w cichej okolicy

Gubin - 13 maja 2026

125 m² - 5840 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam dom wolnostojący – typ „Zofia”, Gubin, ul. Kaliska

Gubin - 08 maja 2026

185 m² - 2540.54 zł/m²
Sprzedam dom w Gubinie

Sprzedam dom w Gubinie

470 000 złdo negocjacji

Gubin - 03 maja 2026

120 m² - 3916.67 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

domy w zabudowie bliźniaczej dzialka

Wałowice - 04 maja 2026

200 m² - 895 zł/m²
Gospodarstwo agroturystyczne wśród, zieleni. Cena do negocjacji.

Żytowań - 08 maja 2026

200 m² - 4995 zł/m²
Bajkowy dom z dużym ogrodem w malowniczej wsi

Chęciny - 26 kwietnia 2026

100 m² - 6500 zł/m²
Dom na sprzedaż -w lesie -14 km od Gubina, dzialka 1400 m2

Starosiedle - 02 maja 2026

140 m² - 4278.57 zł/m²
Dom Wężyska !!!!

Wężyska - 19 maja 2026

91 m² - 3571.43 zł/m²
Dom Na sprzedaż po remoncie

Jeziory Dolne - 27 kwietnia 2026

240 m² - 2583.33 zł/m²
Duży dom na sprzedaż z pokojami do wynajęcia

Mielno - Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

260 m² - 3423.08 zł/m²
Urokliwy dom po generalnym remoncie!

Brody - 01 maja 2026

120 m² - 6458.33 zł/m²
Dom z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Czarnowo

Czarnowo - 21 kwietnia 2026

58 m² - 4310.34 zł/m²
Dom z kominkiem przy jeziorze i lesie | Gotowy do zamieszkania

Bronków - 17 maja 2026

110 m² - 7154.55 zł/m²
Dom letniskowy w Bronkowie tylko 200 metrów od jeziora!

Bronków - 17 maja 2026

60 m² - 9583.33 zł/m²
Dom całoroczny z widokiem na jezioro Bronków

Bronków - 24 kwietnia 2026

70 m² - 9271.43 zł/m²
Twoje miejsce z duszą – dom marzeń wśród bocianów

Kłopot - 13 maja 2026

240 m² - 4579.17 zł/m²
Górzyn ładny nowy dom

Górzyn - 07 maja 2026

150 m² - 8000 zł/m²
Dom, Lubsko

Dom, Lubsko

649 000 zł

Lubsko - 15 maja 2026

247 m² - 2627.53 zł/m²
Sprzedam dom w lubsku

Sprzedam dom w lubsku

775 000 złdo negocjacji

Lubsko - 15 maja 2026

165 m² - 4696.97 zł/m²
Dom Kamilek 86m2 dom w stanie deweloperskim parterowy

Lubsko - 10 maja 2026

86 m² - 4418.6 zł/m²
Dom na sprzedaż w Lubsku

Lubsko - 05 maja 2026

132 m² - 1818.18 zł/m²
Dom Białków 160m

Dom Białków 160m

479 000 złdo negocjacji

Białków - 19 maja 2026

160 m² - 2993.75 zł/m²
Na sprzedaż kamienica Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie - 13 maja 2026

453 m² - 1743.93 zł/m²
Sprzedam dom mieszkalno-hotelowy wśród zieleni

Marcinowice - 26 marca 2026

400 m² - 3750 zł/m²
DOM z nową, atrakcyjną ceną - idealna okazja!!

Drzeniów - 26 kwietnia 2026

95 m² - 7157.89 zł/m²
Sprzedam dom beż pośredników

Skórzyn - 05 maja 2026

99 m² - 7878.78 zł/m²
DOM Róża mega 67m2 dom parterowy system szkieletowy

Krosno Odrzańskie - 10 maja 2026

67 m² - 5149.25 zł/m²
Dom piętrowy wraz z gruntami 1,76ha

Dom piętrowy wraz z gruntami 1,76ha

550 000 złdo negocjacji

Krosno Odrzańskie - 03 maja 2026

187,68 m² - 2930.52 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej.

Krosno Odrzańskie - 03 maja 2026

93,41 m² - 7012.1 zł/m²
Idealne miejsce na biznes i dom w jednym. KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie - 26 kwietnia 2026

500 m² - 1600 zł/m²
Dom 156 m² | działka 950 m² | garaż | fotowoltaika | blisko granicy | Cybinka

Cybinka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

156 m² - 6282.05 zł/m²
Dom na sprzedaż -Cybinka.  Sprzedaż II etapu

Cybinka - Odświeżono dnia 18 maja 2026

87,41 m² - 7013.84 zł/m²
Dom wolnostojący z ogrodem blisko lasu

Cybinka - 11 maja 2026

120 m² - 6250 zł/m²
Dom na sprzedaż ,na uboczu. Dom z widokiem na zachody słońca  Cisza, przestrzeń i potencjał

Cybinka - 22 kwietnia 2026

187,28 m² - 4378.47 zł/m²
Dom z zabudowaniami na dużej działce.

Wicina - 04 maja 2026

130 m² - 2684.62 zł/m²
Dom jednorodzinny

Rytwiny - 13 maja 2026

123 m² - 2601.63 zł/m²
Domek ze stawem w Bieszkowie

Bieszków - 01 maja 2026

2 300 m² - 191.3 zł/m²
Dom 287 m2 - Duża Przestrzeń Do Życia

Budachów - 04 maja 2026

287,81 m² - 5177.03 zł/m²
Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem

Podgórzyce - 28 kwietnia 2026

130 m² - 4561.54 zł/m²
Łukawy ładny dom

Bieniów - 16 maja 2026

240 m² - 3458.33 zł/m²
UWAGA NOWA CENA!!! Nowoczesny dom w Bytnicy.

Bytnica - 21 kwietnia 2026

109 m² - 6330.28 zł/m²
Dom na sprzedaż stan surowy otwarty

Bogaczów - 17 maja 2026

130 m² - 4000 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Gubin i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon