Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Goleniów - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 20 ogłoszeń
Góra domu z garażem w centrum Goleniowa

Góra domu z garażem w centrum Goleniowa

529 000 zł

Goleniów - Dzisiaj o 12:34

67,20 m² - 7872.02 zł/m²
Piękny dom z dużą działką pod Goleniowem

Goleniów - 25 kwietnia 2026

142 m² - 9007.04 zł/m²
Domy w Białuniu | Promocyjne ceny na start | Dzień Otwarty 30 maja

Goleniów - 14 maja 2026

86,94 m² - 6555.1 zł/m²
Goleniów - Nowoczesne Domy - ul. Odrodzenia

Goleniów - Dzisiaj o 06:54

112 m² - 7580.36 zł/m²
Dom wolnostojący k. Goleniowa

Goleniów - 15 maja 2026

141 m² - 7446.81 zł/m²
Goleniów- dom w dzielnicy Helenów

Goleniów - 29 kwietnia 2026

168,01 m² - 5946.07 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowy Dom Parterowy os. Helenów

Goleniów - 13 maja 2026

99,50 m² - 8030.15 zł/m²
Dom plus część na działalność/wynajem z pozwoleniem na przebudowę HIT

Goleniów - 29 kwietnia 2026

600 m² - 1331.67 zł/m²
Goleniów- Szeregowiec ul. Żeromskiego

Goleniów - 30 kwietnia 2026

271,77 m² - 3642.79 zł/m²
Nowy Dom wykończony POD KLUCZ

Goleniów - 28 kwietnia 2026

148 m² - 5601.35 zł/m²
Nowoczesny Dom pod lasem Żdżary Goleniów parterówka 699 000

Goleniów - 20 kwietnia 2026

100 m² - 6990 zł/m²
Wyjątkowa oferta domu pod Goleniowem, w Burowie

Goleniów - 22 kwietnia 2026

105 m² - 11419.05 zł/m²
Nowy Dom już Dostępny w Cenie Mieszkania

Goleniów - 28 kwietnia 2026

148 m² - 4648.65 zł/m²
Goleniów - dom  w spokojnej okolicy

Goleniów - 14 maja 2026

199 m² - 6482.41 zł/m²
Dom z zabudowaniami na dużej działce – Glewice

Goleniów - 06 maja 2026

200 m² - 4000 zł/m²
GOLENIÓW - dom z dwoma garażami na cichym osiedlu

Goleniów - 23 kwietnia 2026

190 m² - 5236.84 zł/m²
Trzy niezależne nieruchomości w jednej ofercie!

Goleniów - 01 maja 2026

366,88 m² - 7604.67 zł/m²
Goleniów- dom z ogromnym potencjałem na wynajem

Goleniów - 21 kwietnia 2026

82,53 m²
REZERWACJA Oszczędny dom z kominkiem i wejściem do lasu, 20 minut do S

Goleniów - 01 maja 2026

110 m²
Dom w malowniczej okolicy

Dom w malowniczej okolicy

690 000 złdo negocjacji

Goleniów - 02 maja 2026

110 m² - 6272.73 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom k. Goleniów parterowy dom z ogródkiem Nowoczesny dom pod lasem

Żdżary - 07 maja 2026

87 m² - 9758.62 zł/m²
Dom parterowy w stanie surowym otwartym - Podańsko

Podańsko - 04 maja 2026

122 m² - 3434.43 zł/m²
dom parterowy Podańsko 110 m2

Podańsko - Odświeżono dnia 02 maja 2026

110,26 m² - 6530.02 zł/m²
Wyjątkowa posiadłość pod Goleniowem

Modrzewie - 07 maja 2026

344,22 m² - 7262.8 zł/m²
Dom Parterowy w Stanie Deweloperskim

Modrzewie - 08 maja 2026

104,80 m² - 6202.29 zł/m²
Wynajmę dom parterowy w okolicy Goleniowa

Białuń - 09 maja 2026

113 m²
Sprzedam budynek z potencjałem!! Warunki zabudowy.

Budno - 01 maja 2026

80 m² - 2612.5 zł/m²
Białuń k. Goleniowa- umeblowany dom z 2022 r.

Białuń - 29 kwietnia 2026

184,29 m² - 7054.1 zł/m²
Goleniów/Krępsko - oszczędny dom dla rodziny

Krępsko - 06 maja 2026

203,49 m² - 6658.8 zł/m²
Dom na wsi blisko natury

Borzysławiec - 22 kwietnia 2026

137 m² - 6313.87 zł/m²
Nowoczesny Dom Pod Lasem – Nowa Cena.

Borzysławiec - Dzisiaj o 08:39

139,30 m² - 7602.3 zł/m²
Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

Kąty - 13 maja 2026

133,10 m² - 9691.96 zł/m²
Dom przy lesie | cisza i prywatność | działka 920 m²| Taras | garaż

Rurzyca - Odświeżono dzisiaj o 11:55

85 m² - 12941.18 zł/m²
Wyjątkowa oferta domu pod Goleniowem

Burowo - 22 kwietnia 2026

105 m² - 11419.05 zł/m²
Cudowne Siedlisko Z Wizją. Przestrzeń Do Życia, Pracy I Rozwoju.

Krzywice - 03 maja 2026

300 m² - 14663.33 zł/m²