Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Brzostowo - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż dom w Grabównie

Na sprzedaż dom w Grabównie

599 000 zł

Grabówno - 04 maja 2026

120 m² - 4991.67 zł/m²
Dodatkowe mieszkanie, niskie koszty utrzymania, fotowoltaika.

Śmiłowo - 29 kwietnia 2026

253 m² - 3537.55 zł/m²
Dom szkieletowy - energooszczędny - Wysoka

Wysoka - 17 kwietnia 2026

105 m² - 6380.95 zł/m²
Nowy, funkcjonalny, nowoczesny, energooszczędny dom w Wysokiej

Wysoka - 24 kwietnia 2026

105 m² - 6380.95 zł/m²
KACZORY. BEZPOŚREDNIO dom jednorodzinny, wolnostojący Kaczory

Kaczory - 01 maja 2026

180 m² - 4716.67 zł/m²
Kaczory ul. Sosnowa świetny dom 168 m2 za działką 760 m2 ściana lasu!

Kaczory - 27 kwietnia 2026

168 m² - 5892.86 zł/m²
Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

560 000 złdo negocjacji

Brodna - 10 maja 2026

120 m² - 4666.67 zł/m²
Dom dla Ciebie - wchodzisz i mieszkasz.

Szamocin - 14 maja 2026

130 m² - 5000 zł/m²
Duży dom z potencjałem w Szamocinie

Szamocin - 20 kwietnia 2026

160 m² - 2500 zł/m²
Swietny dom 70m2 w spokojnej lokalizacji

Szamocin - 20 kwietnia 2026

102 m² - 3225.49 zł/m²
Sprzedam dom wraz z pomieszczeniami gospodarczymi

Strzelęcin - 09 maja 2026

275 m² - 2872.73 zł/m²
Dom Pasywny stan Deweloperski, Szamocin, 2026 rok

Szamocin - 21 kwietnia 2026

98 m² - 6418.37 zł/m²
Dom na sprzedaż – Jeziorki k. Piły. Promocja!

Jeziorki - 11 maja 2026

142,30 m² - 5762.47 zł/m²
pilna sprzedaż - atrakcyjna cena

Chodzież - 27 kwietnia 2026

198,40 m² - 2116.94 zł/m²
Wyjątkowy dom nad samym jeziorem | Chodzież | Bez prowizji

Chodzież - 19 kwietnia 2026

165 m² - 8363.64 zł/m²
Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi

Dziembowo - 05 maja 2026

68,80 m² - 2210.76 zł/m²
Teren przemysłowy w Chodzieży.

Chodzież - Odświeżono dnia 14 maja 2026

350 m² - 9142.86 zł/m²
Dom jednorodzinny położony w urokliwej okolicy - przy Stoku Narciarskim, bezpośrednio przy lesie

Chodzież - 30 kwietnia 2026

167 m² - 4005.99 zł/m²
Dom z ogrodem w Ratajach

Chodzież - 03 kwietnia 2026

96,13 m² - 6751.27 zł/m²
Nowoczesny Dom na sprzedaż Chodzież 900 000 złotych nowy

Chodzież - 01 kwietnia 2026

176 m² - 5113.64 zł/m²
Adolfowo gm. Margonin dom w stanie deweloperskim 130m2 działka 1099m2

Adolfowo - 09 maja 2026

132,03 m² - 4922.37 zł/m²
Solidny Domek -Super Lokalizacja Z Uroczą Działką - Tani W Utrzymaniu

Chodzież - 28 marca 2026

92 m² - 6510.87 zł/m²
Dom dla Ciebie - Chodzież

Chodzież - 20 kwietnia 2026

210 m² - 2476.19 zł/m²
Funkcjonalny dom wolnostojący w Chodzieży

Chodzież - 16 kwietnia 2026

186,30 m² - 5260.33 zł/m²
Dom idealny dla rodziny - Chodzież

Chodzież - 14 maja 2026

106 m² - 8962.26 zł/m²
Zadbany dom z ładnie zagospodarowaną działką!

Chodzież - 11 maja 2026

200 m² - 3650 zł/m²
Dom na sprzedaż, Skórka

Dom na sprzedaż, Skórka

320 000 złdo negocjacji

Skórka - 28 kwietnia 2026

111 m² - 2882.88 zł/m²
Dom na osiedlu Podlasie w Pile

Piła - 23 kwietnia 2026

100 m² - 8900 zł/m²
Na sprzedaż dom w zab. bliźniaczej. Piła- Podlasie.

Piła - 21 kwietnia 2026

116,40 m² - 6091.07 zł/m²
Dom projekt Malutki DR-S na sprzedaż z garażem.

Osiek nad Notecią - 10 maja 2026

104 m² - 3461.54 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 3/200 w n. zabud. domem w Pile za 4 387,50 zł

Piła - 18 kwietnia 2026

117,30 m² - 42.63 zł/m²
Dom, w którym każdy znajdzie swoje miejsce

Piła - 23 kwietnia 2026

261,30 m² - 3352.47 zł/m²
Dom wolnostojący Piła

Piła - 17 kwietnia 2026

109,70 m² - 7948.95 zł/m²
Dom Piła Gładyszewo! Super lokalizacja

Piła - 23 kwietnia 2026

100 m² - 6600 zł/m²
Dom wolnostojący | 2 niezależne wejścia | Podlasie

Piła - 23 kwietnia 2026

182 m² - 4642.86 zł/m²
Dom przy lesie| 100 m² | działka 1000 m² |energooszczędny

Piła - Odświeżono dzisiaj o 13:23

100 m² - 7500 zł/m²
Dom na sprzedaż Nowa Wieś Ujska 15 km od Piły

Piła - Dzisiaj o 12:51

145 m² - 2062.07 zł/m²
Dom - Piła -Zawada(ul.okrężna)

Dom - Piła -Zawada(ul.okrężna)

899 000 złdo negocjacji

Piła - Dzisiaj o 07:52

114,38 m² - 7859.77 zł/m²
Dom 131 m2, działka 100 mkw dach kopertowy

Piła - Odświeżono dnia 14 maja 2026

131 m² - 7251.91 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Brzostowo i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon