Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Barcice - w kategorii Domy - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Sprzedam Dom z działką Barcice

Sprzedam Dom z działką Barcice

287 000 zł

Barcice - 20 maja 2026

110 m² - 2609.09 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Uroczy domek mieszkalny/rekreacyjny

Ruda Kameralna - 28 kwietnia 2026

75 m² - 4000 zł/m²
Dom na widokowej działce w Tymbarku

Tymbark - 09 maja 2026

100 m² - 6000 zł/m²
Przestronny dom z tarasem w spokojnej okolicy.

Iwkowa - 08 maja 2026

250 m² - 6400 zł/m²
Dom w Tymbarku Rynek centrum - okazja! Bezpośrednio

Tymbark - 17 maja 2026

120 m² - 2500 zł/m²
Dom w Tymbarku na działce około 1000 m.

Tymbark - 17 maja 2026

120 m² - 4166.67 zł/m²
Wynajmę domek letniskowy

Wynajmę domek letniskowy

250 złdo negocjacji

Dębno - Odświeżono dnia 20 maja 2026

50 m²
Dom Czchów Na Sprzedaż

Czchów - 17 maja 2026

150 m² - 2660 zł/m²
Dom, Tymowa

Dom, Tymowa

160 000 zł

Tymowa - 29 kwietnia 2026

17 m² - 9411.76 zł/m²
Domy inwestycyjne w Pieninach | 131-137 m²| Zysk 75% z wynajmu

Łapsze Niżne - 11 maja 2026

137 m² - 15262.77 zł/m²
Nowy GOTOWY DOM wchodzisz i mieszkasz !

Zborowice - Dzisiaj o 07:06

140 m² - 4992.86 zł/m²
Nowy Dom jednorodzinny !

Zborowice - Dzisiaj o 07:01

120 m² - 3750 zł/m²
Sprzedam dom 100m2.

Sprzedam dom 100m2.

390 000 złdo negocjacji

Rupniów - 06 maja 2026

100 m² - 3900 zł/m²
Dom do wynajęcia w Lubomierzu

Lubomierz - 10 maja 2026

80 m²
Sprzedam Dom z zabudowaniami, gospodarstwo 1,82 ha

Łużna - 26 kwietnia 2026

280 m² - 2964.29 zł/m²
Komfortowy dom w sercu Beskidu Wyspowego

Jurków - 30 kwietnia 2026

147,90 m² - 6423.26 zł/m²
Dom ze stodołą i wspaniałą działką Żegocina Limanowa skandynawski strych

Żegocina - 08 maja 2026

170 m² - 3464.71 zł/m²
Domek letniskowy w górskim zaciszu - Żegocina - 60 km od Krakowa

Żegocina - 07 maja 2026

70 m² - 4985.71 zł/m²
Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

479 900 złdo negocjacji

Uście Gorlickie - 01 maja 2026

144 m² - 3332.64 zł/m²
Dom na sprzedaż drewniano-murowany

Dom na sprzedaż drewniano-murowany

244 000 złdo negocjacji

Zdonia - 30 kwietnia 2026

80 m² - 3050 zł/m²
Na sprzedaż działka-0,70ha oraz dom w miejscowości Jurków gmina Czchów

Jurków - 18 maja 2026

59,13 m² - 9470.66 zł/m²
Dom z bali - luksus w naturalnym wydaniu - Lubomierz

Lubomierz - 15 maja 2026

262 m² - 11446.56 zł/m²
Dom w Wilczycach - odpocznij w Beskidzie Wyspowym!

Wilczyce - 14 maja 2026

75 m² - 7866.67 zł/m²
Dom górski Zielone Wzgórza na wynajem w całości

Ciężkowice - Odświeżono dnia 08 maja 2026

170 m²
Do wynajęcia domek Ropica Polska

Ropica Polska - 14 maja 2026

45 m²
Dom jednorodzinny Ropica Polska

Gorlice - 20 maja 2026

98 m² - 5091.84 zł/m²
Dom w Surowym Stanie

Łapsze Wyżne - 28 kwietnia 2026

260 m² - 1915.38 zł/m²
nowe 200 m2 | Gorce | Łopuszna | duża działka | widok na Tatry

Łopuszna - 07 kwietnia 2026

200 m² - 7250 zł/m²
Dom wolnostojący 153 m² + garaż 60 m² | Lewniowa, gm. Gnojnik

Lewniowa - 14 maja 2026

153 m² - 4241.83 zł/m²
Sprzedam dom Łąkta Dolna

Łąkta Dolna - 14 maja 2026

120 m² - 2750 zł/m²
Dom 136,5m2 w zabudowie bliźniaczej - gotowe do odbioru

Łopuszna - 23 kwietnia 2026

136,50 m² - 5274.73 zł/m²
Tatry z balkonu, 1,5h od Krakowa | Dom 103 m² Ciężkowice

Tursko - 13 kwietnia 2026

103 m² - 6067.96 zł/m²
Dom 350m2 + 80 arów działki | Złota | Czchów

Złota - 12 maja 2026

350 m² - 2271.43 zł/m²
Gotowy parter z najemcą (5k/mc) + Projekt na 5 apartamentów w Rynku

Gorlice - 21 maja 2026

500 m² - 4960 zł/m²
Dom blisko Gorlic, gotowy do zamieszkania

Gorlice - 30 kwietnia 2026

160 m² - 3743.75 zł/m²
Siedlisko z funkcją agroturystyki